(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės vadovai su nerimu stebi situaciją Kauno „Žalgirio“ klube, kuriam kasmet skiriama solidi Savivaldybės parama.

Klubas trečiadienį oficialiai paskelbė, kad iš pareigų atleido vyriausiąjį trenerį Darių Maskoliūną. Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas reiškia susirūpinimą situacija „Žalgirio“ komandoje.

„Lietuvos krepšinio lygos finalinių rungtynių etapo metu atleistas komandos vyriausiasis treneris, kurio vadovaujama komanda laimėjo Baltijos krepšinio lygos varžybas. Prieš keletą mėnesių buvo atleistas ankstesnis vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas, pradirbęs tik pusantro mėnesio, per kurį išvedė „Žalgirį“ į Eurolygos šešioliktuką, laimėjo prizinę vietą VTB Vieningosios lygos finaliniame turnyre. Tai verčia abejoti dėl stabilumo komandoje, kurią nuolat remia Kauno miesto savivaldybė.

Norime pabrėžti, kad stabilumas komandoje bus vienas svarbiausių veiksnių apsisprendžiant dėl tolesnio komandos rėmimo. „Žalgiris“ yra ne vien Kauno, o visos Lietuvos pasididžiavimas, todėl visi turime siekti, kad ši komanda ir toliau garsintų mūsų miestą ir šalį“, – sakė meras A. Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybės Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija jau vasario mėnesį kreipėsi į Kauno „Žalgirio“ klubo savininką Vladimirą Romanovą, buvo išsakyti nuogąstavimai dėl padėties komandoje.

Savivaldybė nuo 2002 metų aktyviai remia „Žalgirio“ komandą. Savivaldybė „Žalgirio“ klubui jau yra skyrusi beveik 30 mln. litų. Šiam sezonui skirti 4 mln. litų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: