(c) zalgiris.lt archyvo nuotr.

Penkias pergales Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį sekmadienį, spalio 17 d., pradeda kovas ir VTB Vieningoje lygoje. Kauno sporto halėje žalgiriečių laukia pirmas rimtas išbandymas oficialiose varžybose – Maskvos srities „Khimki“ ekipos iššūkis.

Rungtynėse apsilankysiantiems „Žalgirio“ gerbėjams įsimins ne tik pirmasis šio sezono susitikimas su pajėgiu priešininku, bet ir įspūdingas komandos pristatymas. Jį lydės griausmingi būgnų garsai, o žalgiriečiams žengiant į aikštę vaizdo projektoriuje bus galima išvysti efektingus kiekvieno krepšininko žaidimo epizodus. Renginį ves humoro jausmo nestokojantis radijo stoties M-1 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. Didžiosios pertraukos metu šešiasdešimtmečio proga bus pasveikintas legendinis aštuntojo dešimtmečio žalgirietis Algirdas Linkevičius.

Tuo tarpu aikštelėje „Žalgirio“ komandos lauks didelių ambicijų neslepiantis „Khimki“ klubas. Neseniai atrankines varžybas į Eurolygą užtikrintai laimėję rusai trokšta revanšo už praėjusį sezoną patirtą nesėkmę Kaune. Tuomet žalgiriečiai VTB Vieningosios lygos finalo ketverto mažajame finale įveikė Maskvos srities ekipą 78:72 ir iškovojo bronzos medalius.

Atsisveikinę su lietuviais Pauliumi Jankūnu ir Robertu Javtoku „Khimki“ vadovai sudėties spragas užkaišė ne ką mažesnėmis žvaigždėmis. Benjaminas Eze, Krešimiras Lončaras ir Aleksėjus Savrasenka sustiprino priekinę linijų, o gynėjų grandį papildė Zoranas Planiničius, Thomas Kelati ir Sergėjus Monia, tad žalgiriečių aikštėje laukia tikras mūšis.

Sekmadienio rungtynių Kauno sporto halėje pradžia – 15.40 val.

Ši informacija yra tinlalapio zalgiris.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik gavus autorių sutikimą.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: