Kauno Žalgiris paskelbė, kad pasirašė keturių metų sutartį su vienu Lietuvos jaunimo (iki 20 m.) rinktinės lyderių Mindaugu Kuzminsku. Pirmąjį sezoną M.Kuzminskas bus skolinamas Šiaulių „Šiaulių“ klubui, rungtyniausiančiam ne tik vietinėse lygose, bet ir Europos taurės turnyre.

Apie derybas, galimą ilgalaikį kontraktą ir skolinimą Šiaulių klubui prieš kurį laiką jau buvo pranešęs Lietuvos Rytas. Tą pačią dieną kai kurie portalai paskubėjo tai neigti, tačiau jiems labai sunku buvo sumąstyti, kad Lietuvos Rytas neskelbs nesąmonės, nes Šiaulių klubo atstovas spaudai G.Šiuparys yra ir Lietuvos Ryto korespondentas Šiauliuose. Matyt dėl tos pačios priežasties Vilniaus dienraštis visą laiką pirmas „sužino” Šiaulių klubo naujienas.

Už mėnesio 20-ąjį gimtadienį švęsiantis 202 cm ūgio puolėjas atsiskleidė praėjusį sezoną, kai žaisdamas „Šiaulių“ gretose prasimušė į komandos startinį penketą ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pelnydavo po 9 taškus ir atkovodavo po 3,9 kamuolio.

M.Kuzminskas neblogai pasirodė ir vasarą vykusiame Europos jaunimo čempionate. Penktąją vietą užėmusiai Lietuvos rinktinei jis per kiekvienas pelnydavo po 9,9 taško, atkovodavo po 5,2 kamuolio ir blokuodavo po 1,2 varžovo metimo. Pastarieji du rezultatai buvo geriausi komandoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: