(c) Krs.lt archyvo nuotr.

Šeštoji Lapių miestelio šventė šiemet vyko dviem etapais: surengtos žirgų konkūro varžybos „Lapės 2010“ ir šventinis koncertas. Pirmą kartą organizuotos žirgų konkūro varžybos sulaukė per 20 gražuolių žirgų ir dar daugiau jaunų raitelių. Šioje šventės dalyje taip pat visų dėmesį patraukė mažieji poniai, kurie dalyvavo varžybėlėse.

Visi žiūrovai ir svečiai turėjo galimybę pajodinėti poniais ir žirgais. Šventės globėjas Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas įsteigė pagrindinius prizus – 12 taurių, diplomų raiteliams ir rozečių žirgams nugalėtojams. Taip pat nugalėtojams dovanota ir bendruomenės centro „Lapių miestelis“ reklaminė atributika: šratinukai, puodeliai, marškinėliai. Pats meras į šventėje neatvyko, nes dalyvavo ralyje „Aplink Lietuvą 2010“ Prezidentės taurei laimėti. Todėl prizus nugalėtojams įteikė Lapių seniūnas Rimantas Stankus ir vienas iš šventės rėmėjų, Vandžiogalos seniūnas Marius Norvaiša. Šią šventės dalį kartu su seniūnija ir kultūros centru organizavo Lapių miestelio gyventoja Eglė Gaisrytė. Jai talkino jos surinkta draugų komanda bei Žirgų mylėtojų klubas. Šiose varžybose dalyvavo keturi Lapių miestelio gyventojai.

Po konkūro varžybų susirinkusieji persikėlė į parką už seniūnijos. Čia pagerbti ir apdovanoti gražiausios sodybos Lapėse savininkai ir jubiliatai, švenčiantys garbius ir solidžius jubiliejus. Susirinkusius pasveikino ir linksmą dainą skyrė buvęs Lapių kultūros centro direktorius, dabar Vandžiogalos seniūnas Marius Norvaiša. Šventėje koncertavo Lapių liaudiškos-kantri muzikos kapela „Ant ketvirto“, Didžiųjų Lapių liaudiška kapela „Girnapusė“, moterų estradinis duetas „Uošvės“, dainininkės Dagna, LediAis, grupės „Ba‘Kardi“, „Kastaneda“, atlikėjas Vudis.

Kultūros centro direktorė Neringa Norvaišienė džiaugiasi, kad Lapių miestelio šventė pagaliau surado savo braižą ir tikisi kasmet į Lapes sukviesti vis daugiau jaunų raitelių ir žirgų.

Kauno rajono savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: