Rugsėjo 5 dieną, sekmadienį, Kauno zoologijos sodas prieš šaltąjį sezoną nori atsisveikinti su muzika ir šypsenomis.
12 val. čia koncertuos Tarptautinio šlagerių festivalio „Palanga 2010″ nugalėtojai: Merūnas Vitulskis, Vaida Genytė, Martynas Beinaris, Lina Jurevičiūtė ir Elvina Milkauskaitė.
13 val. planuojamos tarakonų varžybos.
Nuo 11 iki 15 val. kiekvienas ras kur akis paganyti – vyks ne tik veislinių jūrų kiaulyčių, bet ir “Volvo” klubo automobilių parodos.





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









