Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Jungtinių Valstijų ambasada Beirute evakuoja mažiau svarbius atstovybės darbuotojus ir jų šeimų narius iš Libano dėl “grėsmės JAV misijos pastatams ir personalui”.

“2013 metų rugsėjo 6 dieną Valstybės departamentas iš ambasados Beirute atšaukė mažiau svarbų personalą ir (darbuotojų) šeimų narius dėl grėsmės JAVmisijos pastatams ir personalui”, – sakoma ambasados svetainėje paskelbtame pranešime.

Apie konkrečias grėsmes ir atšauktų žmonių skaičių informacijos nėra.

Sprendimas evakuoti diplomatinį personalą iš Beiruto priimtas, JAV prezidentui Barackui Obamui (Barakui Obamai) raginant JAV Kongresą pritarti kariniam smūgiui Sirijai, šitaip atsakant į įtariamą cheminių ginklų panaudojimą rugpjūčio 21 dieną, dėl kurio Vašingtonas kaltina Damasko režimą.

Galimi kariniai smūgiai gali sulaukti aido iš regiono, ir iš Libano šiitų judėjimo “Hizbollah”, kuris yra artimas Sirijos prezidento Basharo al Assado (Bašaro Asado) sąjungininkas.

JAVvalstybės departamentas jau perspėjo amerikiečius vengti kelionių į Libaną ir rekomendavo šioje šalyje esantiems tėvynainiams planuoti išvykimą.

Sirijos konfliktas vis labiau juntamas Libane, kuris priėmė daugiau kaip 700 tūkst. nuo smurto pabėgusių Sirijos gyventojų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: