© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Dainininkė Jennifer Lopez (Dženifer Lopes) buvo paskirta pirmąja Jungtinių Tautų fondo mergaičių ir moterų pasauline gynėja.

46 metų žvaigždė keliaus po visą pasaulį siekdama atkreipti dėmesį į moterų, susiduriančių su sunkumais karo zonose, pabėgėlių stovyklose ir net pačios dainininkės gimtojo Niujorko gatvėse, kančias.

“Tapusi motina ėmiau geriau įsivaizduoti moterims ir vaikams visame pasaulyje tenkančius sunkumus”, – sakė ji.

“Nors buvo pasiekta tam tikros pažangos, tebėra dar daug darbo, kurį reikia nuveikti dėl lyčių lygybės ir visuotinės medicinos pagalbos gavimo galimybės. Esu laiminga, kad prisijungiu prie JT fondo ir nekantrauju suteikti savo balsą bei užtikrinti, kad visos mergaitės ir moterys būtų saugios, sveikos, išsilavinusios ir įgalintos”, – pridūrė ji.

Dar vaikystėje Jennifer Lopez pasirodydavo muzikiniame teatre, o sulaukusi šešiolikos debiutavo juostoje „My Little Girl“. Vėliau buvo pakviesta dalyvauti televizijos komedijoje „In Living Color“, vaidinti TV dramoje „Second Chances“.

1997 m. Jennifer Lopez gavo pagrindinį vaidmenį juostoje „Selena“, kur ji atliko dainininkės vaidmenį. Už šį vaidmenį buvo nominuota „Auksinio gaublio“ apdovanojimui. 1998 m. kartu su George Clooney nusifilmuoja juostoje „Out of Sight“ ir tapo geriausiai apmokama Lotynų Amerikos kilmės aktore Holivudo istorijoje.

1999 m. vasarą atlikėja išleido debiutinį albumą „On the 6“, kurio daina „If You Had My Love“ sulaukė didelės sėkmės. 2001 m. pradžioje pasirodė albumas „J. Lo“ . 2002 m. pasirodė net du albumai: „J to tha L-O!: The Remixes“, „This Is Me… Then“. 2005 m. išleidžiamas albumas „Rebirth“. 2007 m. išleidžiamas albumas „Brave“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: