KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Vienas Pakistano vyriausybės ministras šeštadienį pasiūlė 100 tūkst. dolerių premiją už JAV sukurto antiislamiško filmo, kuris išprovokavo protestus visame musulmoniškame pasaulyje, autoriaus nužudymą.

Geležinkelių ministras Ghulam Ahmedas Bilouras (Gulam Ahmedas Biluras) pakvietė Talibano ir “al Qaeda” narius dalyvauti šiame “kilniame darbe” ir sakė, kad turėdamas progą pats savo rankomis nužudytų to filmo kūrėją.

G.A.Bilouras su žurnalistais kalbėjosi šalies šiaurės vakaruose esančiame Pešavare, kitą dieną po smurtinių, visoje šalyje vykusių protestų prieš filmą “Musulmonų nekaltybė” (Innocence of Muslims), kai žuvo 21 žmogus, o dar daugiau kaip 200 buvo sužeisti.

“Šiandien paskelbiu, kad šis šventvagys, kuris užgauliojo šventąjį pranašą … Jeigu kas nors jį nužudys, aš duosiu tam žmogui 100 tūkst. dolerių premiją”, – pareiškė G.A.Bilouras, kuris paragino ir kitus apipilti žudiką pinigais ir auksu.

“Taip pat kviečiu Talibano ir “al Qaeda” brolius būti partneriais šiame kilniame darbe, – sakė jis. – Taip pat paskelbiu, kad jeigu vyriausybė perduos šį žmogų man, mano širdis sako, pribaigsiu jį savo paties rankomis, o tada jie gali mane pakarti”.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: