Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Sirijos valdančiojo režimo aviacija pirmadienį bombardavo į šiaurės rytus nuo Damasko esančio Dumos miesto pakraščius – žuvo septyni civiliai, iš jų šeši – vaikai, pranešė stebėsenos grupė.

“Septyni civiliai, iš jų šeši vaikai, žuvo per antskrydį Šifunijė rajone prie Dumos”, – nurodė organizacija “Syrian Observatory for Human Rights” (SOHR).

Kitose Damasko provincijos vietovėse per įnirtingus susirėmimus nukauta mažiausiai 13 sukilėlių, praneša SOHR, remdamasi medikų, aktyvistų ir teisininkų pranešimais.

Pasak SOHR, naikintuvai atakavo sukilėlių kontroliuojamą Talbisė miestą Homso provincijoje, bei Kafrają, esančią į pietvakarius nuo šios provincijos centro.

Šiaurinėje Rakos provincijoje, kariškiams apšaudžius Tabakos miestą, žuvo trimetis vaikas ir jo 17-metis brolis. Šioje prie Turkijos sienos esančioje provincijoje sukilėliai yra išplėtę savo kontroliuojamą plotą.

Visoje Sirijoje, šį pirmadienį žuvo mažiausiai 40 žmonių, iš jų 24 – civiliai. Sekmadienį žuvusiųjų buvo dar daugiau – 178, pažymėjo SOHR.

Per beveik dvejus metus karo veiksmų Sirijoje žuvo daugiau kaip 60 tūkst. žmonių, tvirtina Jungtinės Tautos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: