© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Vatikanas trečiadienį paneigė vieno Italijos laikraščio pranešimą, jog popiežiui Pranciškui neva išsivystė nedidelis ir išgydomas smegenų auglys.

Vatikano atstovas Federico Lombardi (Federikas Lombardis) pareiškė, kad trečiadienį leidinio “Quotidiano Nazionale” paskelbta žinutė yra “nepagrįsta ir labai neatsakinga”.

“Popiežiaus darbotvarkė yra intensyvi kaip įprasta. Nepagrįstų naujienų skleidimas yra itin neatsakingas ir nevertas dėmesio”, – sakoma F.Lombardi pranešime.

Cituodamas neįvardytus šaltinius laikraštis rašė, kad 78 metų pontifikas pastaraisiais mėnesiais lankėsi klinikoje “San Rossore di Barbaricina” netoli Pizos, kur jį apžiūrėjo japonas specialistas Takanori Fukushima (Takanoris Fukušima).

Laikraštis pridūrė, jog argentiniečio popiežiaus “smegenyse buvo aptikta maža tamsi dėmelė”, bet toks navikas esą gali būti išgydytas be operacijos.

Laikraščio redaktorius Andrea Cangini (Andrėja Kandžinis) sakė tikėjęsis F.Lombardi paneigimo, bet paskelbtos informacijos neatšaukė.

Pastaraisiais mėnesiais popiežius atrodė geros sveikatos, tik skundėsi sėdimojo nervo uždegimo sukeliamais kojų skausmais, dėl kurių jis reguliariai atlieka fizinės terapijos seansus Vatikane.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: