Organizatorių archyvo nuotr.

Ką tik iš JAV grįžę grupės „Džentelmenai“ vaikinai pristato puikią žinią savo klausytojams – naują dainą  „Nori ar nenori.” Vaikinai neseniai surengė trankų jubiliejinį koncertinį turą, kurio metu aplankė ne tik Lietuvos, bet ir JAV klausytojus. Kaip padėką visiems, jie pristato naują dainą ir daugiau atskleidžia apie ką tik pilnas sales klausytojų pritraukusius koncertus.

Naujosios dainos vaizdo klipas, tai gyvo koncerto vaizdo įrašas, kurį įamžino Marius Dulka – „Cam Punk”. Dainos žodžius sukūrė Paulius Stalionis, o muziką – Arvydas Martinėnas-Vudis. Vaizdo klipe vaikinai pristato ir naują, šiai dainai sukurtą choreografiją. Tai yra grupės, kurioje trys profesionalūs šokėjai, vizitinė kortelė. „Šį vaizdo klipą nufilmavome Alytuje, kur vyko finalinis mūsų pavasarinio koncertinio turo koncertas Lietuvoje. Po pertraukos pagaliau turėjome tokį turą, kuriame buvome visi trys, tad nepraleidome progos sukurti kuo daugiau naujų kūrinių savo klausytojams. Tiek laiko repetavome per atstumą, kad buvome ir patys labai pasiilgę šokti kartu gyvai“, – sako Vytautas Mackonis.

Su jubiliejumi sveikino žinomi bičiuliai

Lietuvoje vaikinai šį pavasarį surengė jubiliejinį koncertinį turą, kurio metu aplankė 13 Lietuvos miestų. Moterų ir merginų numylėtiniai surinko pilnas sales klausytojų. O į pirmąjį jubiliejinio turo „10 metų vienu ritmu“ koncertą Vilniuje pasveikinti „Džentelmenų“ atvyko ir gausus būrys žinomų bičiulių. Koncerto nepraleido Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Giedrius Leškevičius, Eglė Jakštytė-Eley, Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, Mantas Wizard ir kiti.

Organizatorių archyvo nuotr.

Vaikinai neslepia, kad turas buvo kupinas puikių emocijų. „Aš turbūt labiausiai buvau pasiilgęs Lietuvos klausytojų. Gera grįžti ir užlipus į sceną pamatyti pilną salę taip gerai nusiteikusių žmonių. Buvo labai gera scenoje vėl būti tryse. Džiaugiuosi, kad parodėme, jog esame patobulėję, dar profesionalesni, dar tikslesni. O klausytojų skleidžiama energija, jų aplodismentai mums buvo didžiausia dovana“, – sako iš JAV koncertiniam turui į Lietuvą grįžęs Andrius Butkus.

Dainius Dimša sako, kad jubiliejinis turas paliko neišdildomus įspūdžius. „Kiekvieną kartą, prieš lipdamas į sceną jaudiniesi. Bet kai ten atsiduri ir pamatai, kiek žmonių tau šypsosi, supranti, kad esi teisingoje vietoje. Kiekviename koncerte atidavėme visas savo jėgas ir įgyvendinome savo pažadą – su „Džentelmenais“ šoko visi.

Norime padėkoti visiems, atėjusiems į mūsų koncertus ir tiems, kurie negalėjo. Turo metu susipažinome su daugybe žmonių, išdalinome šimtus apsikabinimų, išgirdome daug padėkos žodžių. Žmonės mūsų laukė ir priėmė kaip artimuosius ar šeimos narius. Tai – nuostabus jausmas“, – sako D. Dimša.

Koncertinis turas – Lietuvoje ir JAV

Po aktyvaus koncertinio turo Lietuvoje, vaikinai pakėlė sparnus ir turą užbaigė JAV, kur surengė ypatingus koncertus Floridoje. „Tai buvo pirmas, galima sakyti, tarptautinis mūsų turas. Pirmą kartą visi kartu koncertavome JAV. Tai – nepaprasta patirtis. Visur buvome labai šiltai priimti, o paklausyti mūsų atvyko daugybė žmonių. Buvome maloniai nustebinti. Kartu iš arčiau susipažinome su Andriaus aplinka, jo gyvenimu ten ir netgi liko šiek tiek laiko paatostogauti bei pakeliauti.

Organizatorių archyvo nuotr.

Šis koncertinis turas buvo nuostabi dovana mums grupės veiklos jubiliejaus proga. Dėkojame visiems, kurie buvo kartu šiomis svarbiomis akimirkomis. Ir pažadame, kad jau greitai mūsų laukia nauji susitikimai“, – sako V. Mackonis.

Kalbėdami apie artimiausius planus, grupės „Džentelmenai“ vaikinai sako, kad greitai savo klausytojams padovanos ir naujų staigmenų. Tai ne tik nauji kūriniai, bet ir koncertai. „Šiuo metu deriname datas, kada ir vėl galėsime būti visi trys, nes žinome, kad mūsų laukia ir kituose, šiemet dar neaplankytuose miestuose, o iki tol koncertuosime dviese“, – sako D. Dimša.

Kviečiame pasiklausyti naujausios grupės „Džentelmenai“ dainos bei pamatyti naująjį (itin energingą) vaizdo klipą:

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: