Organizatorių archyvo nuotr.

Balandžio 2 d. Kauno sporto halė kais nuo emocijų – 10 val. ryto čia prasidės iki vakaro truksiantis dešimtasis „Black & White dance session” gatvės šokių čempionatas, o nuo 18 val. publika gėrėsis šou programa, kurioje pasirodys pernai metų pasaulio čempionato nugalėtojai „Art force“.

Unikalų konkursą, kuriame dalyvaus apie 1000 mėgstančiųjų judesį, organizuoja šokėjas Saulius Skambinas.

„Per dešimt metų daug kas pasikeitė. Ilgą laiką gatvės šokiai nesulaukdavo reikiamo įvertinimo. Tai daug kam atrodė lyg žaidimas. Dabar yra kiek kitaip. Gatvės šokėjų pasirodymai – įspūdingi ir į sales sutraukia vis daugiau žiūrovų“, – sakė pašnekovas.

Pirmą kartą „Black & White dance session” dalyvių pasirodymus vertins ir pasaulio gatvės šokių čempionai. „Art force” laurus nusiskynė ir visam laikui išliksiantį svarbų titulą iškovojo Italijoje rengtame konkurse. Įspūdingus judesius gebantys atlikti šokėjai Kauno sporto halėje pristatys ir naujausią kvapą gniaužiančią savo programą.

sokejai

Organizatorių archyvo nuotr.

Publika taip pat gėrėsis „Project Mayhem” meistrais bei linksminsis skambant „G&G Sindikato” lyderio Svaro ir DJ Mamania projektui.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: