Organizatorių archyvo nuotr.

Liepos 14 d., penktadienį, 17 val. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriaus rūsiuose (Rotušės a. 15) atidaroma keramikos ir stiklo meno paroda „4+4“, pristatanti aštuonių menininkų darbus.

Tai jau antroji „4+4“ paroda, rengiama šioje Kauno miesto muziejaus erdvėje. Šį kartą parodos kuratorius Artūras Rimkevičius pakvietė keturis stiklo menininkus ir keturis keramikus pristatyti savo darbus. Taigi, parodos formatas – „4 + 4“ = 8 dailininkai: Artūras Rimkevičius, Daina Rimkevičienė, Živilė Navikaitė, Arūnas Daugėla, Konstancija Dzimidavičienė, Gediminas Šibonis, Egidijus Šimatonis ir Daina Daukšienė.

„Stengiuosi atrasti tokius dailininkus, kurie tarpusavyje savo menine raiška būtų labai skirtingi, kad būtų savotiškas netikėtumas parodos lankytojams“, – prisipažįsta A. Rimkevičius. Visi autoriai – profesionalūs dailininkai, turintys savo braižą. Jų eksponuojami darbai labai įvairiapusiai, ekspresyvūs, netgi šokiruojantys.

Paroda Kauno rotušės rūsiuose veiks iki rugpjūčio 28 d.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: