Martyno Siruso nuotr.

Visai netrukus, gruodžio 15 d. kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO! visos Lietuvos žiūrovams padovanos prancūzų teatro legendą, milžiniško populiarumo visame pasaulyje sulaukusią situacijų komediją „Boeing Boeing“.

Kūrybinė spektaklio komanda neatsitiktinai savo video klipo filmavimo aikštele pasirinko Vilniaus oro uosto išvykimo salę – legendinės prancūzų pjesės epicentre – trys žavingos stiuardesės, kurias DOMINO! teatro premjeroje vaidina Karina Stungytė, Justina Nemanytė ir Agnė Levickaitė.

Iššūkį režisuoti spektaklį pagal legendinę pjesę priėmė Dainius Kazlauskas, o vaidmenis kuria ir kiti žinomi aktoriai: Renata Kutinaitė, Valentinas Krulikovskis, Tomas Žaibus.

Spektaklio veiksmas vyksta meilės mieste Paryžiuje. Bernaras – jaunas, žavus amerikietis architektas. Kur kas labiau už architektūrą jis mėgsta… moteris! Taip! Dailias, seksualias, nenuspėjamas… O kuo jų daugiau, tuo gyvenimas tik įdomesnis! Trys jo sužadėtinės stiuardesės dirba skirtingose avialinijų kompanijose. Kaip patogu! Viskas, ko reikia, tai atidžiai suderinti tvarkaraščius, kad jos niekada viena kitos nesutiktų. Šiai žaviai idiliškai rutinai vadovauja ištikima tarnaitė Berta, o į svečius užsukusiam vaikystės draugui Roberui belieka tik pavydėti. Iki tol… kol koją pakiša didysis progresas: nauji  „Boeing“ lėktuvai tampa didesni, galingesni ir… greitesni! Nutinka tai, kas ir turėjo nutikti: Bernaro sužadėtinių tvarkaraščiai susipina…

Martyno Siruso nuotr.

Seksualumu alsuojančios komedijos žiūrovai bus nustebinti ne tik netikėta spektaklio pabaiga, bet ir net keliais netikėtais siurprizais, kuriems abejingi neliks tiek teatro salėje sėdintys vyrai, tiek ir moterys.

Prancūzų dramaturgo Marko Kamulečio (Marc Camoletti) pjesė „Boeing Boeing“ 1991 m. pateko į Gineso rekordų knygą kaip daugiausiai kartų pasaulyje parodyta prancūziška pjesė. Ji pastatyta daugiau kaip 60-yje šalių, spektaklis visame pasaulyje iki dabar yra parodytas ne mažiau kaip 25 000 kartų. Po premjeros Paryžiuje, ši komedija su nedidele pertrauka buvo rodoma kasdien net 44 metus! Parašyta dar 1960 metais, pjesė netrukus debiutavo Brodvėjaus teatre, buvo ekranizuota ir laimėjo kelis reikšmingus „Tony“ apdovanojimus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: