Rudenišką sekmadienį Kaune prablaškys – nemokama mados ir grožio mugė

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-10-25 10:27

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Spinta šaukiasi rudeninės revizijos, kosmetinė pasigedusi šaltiesiems sezonams tinkančių priemonių,o namai prašosi atnaujinimo? Tuo pasirūpins šį sekmadienį  į Kauną atvyksianti didžiausia mados ir grožio mugė ,,Design for life’’.

Stulbinantį skaičių prekės ženklų po vienu stogu sutraukiantis nemokamas renginys taps tikra atgaiva rudeniškam sekmadieniui.=

Po vienu stogu beveik 200 prekės ženklų

Sekmadienį nuo 10 iki 15 valandos vyksianti mados ir grožio mugė ,,Design for life’’  po vienu stogu sujungs beveik 200 mados ir grožio kūrėjų, kurie į ,,Švyturio areną’’ atvyks ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. Kosmetika, grožio priemonės, drabužiai, aksesuarai, papuošalai, rankinės, avalynė, vaikiški ir vyriški drabužiai, interjero detalės – tokia gausa pasiūlymų pasitiks mugės lankytojus.

Sezono tendencijos ir atradimai

Domiesi, kokie audiniai, spalvos ir siluetai bus aktualūs šaltuosius metų sezonus? Ieškai priemonių savo plaukams, kūnui ar odai? Svarstai kokiomis detalėmis atnaujinti interjerą? ,,Žalgirio arenoje’’ nuo grožio iki mados sujungsiančioje mugėje bus pateikiamos ir sezono aktualijos. Vienoje vietoje šimtus prekės ženklų subursiantis renginys kvies ne tik pasigrožėti naujomis gerai žinomų prekės ženklų kolekcijomis, bet ir atrasti naujus dar nematytus prekės ženklus.

Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/243962162911328/

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt