Nija Denis / Vaizdo įrašo kadras

Praėjusiais metais išpopuliarėjusi dėl savo programos, kurią įkvėpė muzikos atlikėjos Beyonce filmas „Homecoming“, „UCLA“ (Kalifornijos universiteto) gimnastė Nija Denis grįžo su dar vienu nuostabiu pasirodymu.

Denis sužavėjo teisėjus savo šokių pasirodymu, kurį sudarė juodaodžių atlikėjų, įskaitant Kendriko Lamaro, Bijonsės, Misės Eliot, Soldžio Bojaus, Megan Ty Stalion ir Tupako Šakuro, muzika. Be įspūdingų šuolių ir merginos gabumų, talentinga gimnastė taip pat įtraukė kai kuriuos žingsnius į savo pasirodymą kaip duoklę tėčiui, kuris buvo tame pačiame šokėjų klube.

Denis panaudojo savo pasirodymą kaip galimybę pagerbti JAV juodaodžių kultūrą ir, žinoma, pademonstravo savo fenomenalius gimnastikos įgūdžius. Teisėjai buvo sužavėti, nes už šį atlikimą ji gavo 9,950 balų. Vėliau „UCLA“ gimnastai „Twitter“ pasidalijo šokio vaizdo įrašu su užrašu: „Taip atrodo juodaodžių tobulumas (#blackexcellence)“. Nuo to laiko šis įrašas sulaukė didžiulio dėmesio, tūkstančių teigiamų įvertinimų, komentarų ir pasidalinimų, įskaitant Misės Eliot bei kitų gimnasčių Ketlinos Ohaši ir Saimonos Bailes atsakymus.

„Šis pasirodymas neabejotinai atspindi viską, kas aš esu šiandien kaip moteris, ir, žinoma, turėjau įtraukti nemažai savo kultūros spalvų“, – įspūdingą savo pasirodymą komentavo Denis. „Norėjau surengti „šokių vakarėlį“, nes tai atspindi mano asmenybę, ir, žinoma, turėjau suteikti nuorodą Los Andželiui, nes mes čia ir esam, „UCLA.“

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: