(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Vasario 21 d., sekmadienį, 21 val. Lietuvos laiku internetinio pokerio kompanija PokerStars.net rengia Lino Kleizos kviestinį nemokamą internetinį sportinio pokerio turnyrą. Nuo kiekvieno turnyre dalyvavusio žaidėjo PokerStars.net Lino Kleizos labdaros ir paramos fondui paaukos po 1 eurą. Linas Kleiza šiame turnyre žais slapyvardžiu „LinasK11“.

Nemokamo turnyro dalyviai turės galimybę žaisti pokerį kartu su Linu Kleiza, vienu geriausių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų, laimėti vertingų prizų bei savo dalyvavimu turnyre prisidės prie krepšininko įsteigto labdaros ir paramos fondo.

„Sportui mano gyvenime tenka ypač svarbus vaidmuo, kartu tai įdomus laisvalaikis, kuris moko dirbti komandoje ir laikytis drausmės. Džiaugiuosi galėdamas savo jėgas išbandyti dar vienoje sporto šakoje – sportiniame pokeryje. Juolab, kad nuo kiekvieno turnyre dalyvausiančio žaidėjo paaukotas euras, prisidės prie vaikų, kuriems reikia visų mūsų pagalbos ir paramos, ugdymo“, – teigia Pirėjo „Olympiacos“ krepšinio komandos puolėjas.

„Tikiu, kad Lietuvos sportinio pokerio gerbėjai aktyviai dalyvaus šiame turnyre, ir taip prisidės prie Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo veiklos. Mes žavimės Lietuvos krepšiniu ir džiaugiamės galėdami paremti vieno geriausių šalies krepšininkų Lino Kleizos labdaros iniciatyvą“, – sako „PokerStars.net“ atstovas Baltijos šalims Tomas Larsson.

„PokerStars.net“ parėmė Lietuvos krepšinio federaciją ir kartu su kitomis bendrovėmis padėjo surinkti lėšas, kad šalies nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė galėtų dalyvauti 2010 m. pasaulio čempionate. „PokerStars.net“ 2009 m. taip pat tapo Vilniaus „Sakalų“ krepšinio klubo rėmėju.

Labdaros turnyro laimėtojas gaus kelionę dviems į šių metų rugsėjį vyksiantį pasaulio krepšinio čempionatą Turkijoje. Prizinį paketą sudaro kelionė, viešbutis ir bilietai į rungtynes grupės varžybose Izmire.

Be to, 10 geriausių turnyro žaidėjų bei žaidėjas, iš turnyro eliminavęs Liną Kleizą, gaus oficialius Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius.

2009-aisiais veiklą pradėjęs Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas daugiausiai dėmesio skiria vaikų globos namų, socialinės rizikos šeimų ar specialiųjų poreikių vaikams. Fondo tikslas – suteikti finansinę, materialinę ir moralinę pagalbą bei sudaryti galimybes sportuoti kiekvienam vaikui.

Norėdami dalyvauti Lino Kleizos kviestiniame nemokamame turnyre, apsilankykite adresu www.pokerstars.net/lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: