2014 metų LKL čempionų žiedai / Gamintojo nuotr.

Penktadienio popietę įvyks iškilminga Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono uždarymo ceremonija, kurios metu Kauno “Žalgiriui” bus įteikti čempionų žiedai. Po finalinių mačų nurungę Klaipėdos “Neptūną” žalgiriečiai jau ketvirtą kartą iš eilės gaus 20 išskirtinių trofėjų. Juos žaidėjams įteiks ne tik svarbūs šalies krepšinio atstovai, bet ir žiedų gamintojai – “Premiere” juvelyrikos namai.

“Jau aštuntus metus gaminame čempionų žiedus. Kadangi esame šalies krepšinio mylėtojai, džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokio svarbaus Lietuvos krepšinio įvykio įamžinimo. Kasmet pateikiame naujo dizaino žiedus, taip pat ir šiemet” – sako “Premiere” juvelyrikos namų įkūrėjas Vytautas Jonutis.

Anot juvelyrikos namų vadovo, šio sezono žiedai išsiskiria ne tik savo simbolika ir prabanga – meistrai spėjo juos papuošti ir reljefiniu nugalėtojų komandos pavadinimu.

“Žiedo pagrindą papuošėme krepšinio tinklelio motyvu. Iš vienos pusės įkomponavome LKL simbolį, o iš kitos – datą. Žiedų akcentas – nugalėtojų komandos pavadinimas, išrašytas aukso raidėmis. Kubinių cirkonių aikštelę įrėminome mėlyno emalio apskritimu. Šią spalvą pasirinkome dėl jos karališkumo ir pergalės dvasios, o šiemet žalgiriečiams ji dar ir primins nurungtą priešininkų komandą”, – pasakoja V. Jonutis.

Siekiant kokybiško įspūdžio, žiedų gamybai buvo pasirinktas ne tik Lietuvoje įprastas 585 rausvas ir baltas auksas. Dirbinius papildomai puošia prabangiu laikomas 750 prabos geltonas auksas bei dar garsiųjų “Faberge” juvelyrikos namų naudotas aukso emalis. Žiedai sveria po 13 g.

Visi 20 žiedų yra vienodo dydžio, o paaiškėjus jų savininkams, šie turės galimybę atitinkamai susimažinti arba pasididinti savo trofėjus “Premiere” juvelyrikos namuose.

“Premiere” juvelyrikos namų sukurtais žiedais 2008, 2011, 2012 ir 2013 metais pasipuošė Kauno “Žalgirio” krepšininkai, o 2009 ir 2010 metais jie atiteko Vilniaus “Lietuvos ryto” nariams.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: