© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Pirmojo “SMScredit.lt A lygos” penketuko komandos penktajame ture namuose priims klubus, kurie šiuo metu yra įsitaisę apatinėje turnyro lentelės dalyje. Galbūt šeimininkus derėtų laikyti šių dvikovų favoritais, tačiau kiekviename be išimties šio sezono ture pasitaikydavo netikėtų rezultatų, tad bus galima įsitikinti, ar susiklosčiusios tendencijos nepasikeis.

Trakų “Trakai” – Utenos “Utenis”. Kovo 21 dieną 14 val. Vilnius, LFF stadionas.

Dvi pergales iškovoję ir turnyro lentelėje į viršų palypėję “Trakų” futbolininkai sieks pratęsti laimėjimų seriją bei įveikti pirmąjį tašką “SMScredit.lt A lygoje” iškovojusią “Utenio” ekipą.

Po tragiško pirmojo turo Valdo Urbono auklėtiniai nepralaimi jau trijose dvikovose iš eilės. Tai lemia ne tik ženkliai pagerėję komandos veiksmai gynyboje, bet ir keli žaidėjai, kurie šiuo metu demonstruoja puikią formą bei tempia komandą į priekį. Lukas Kochanauskas ir Jurijus Mamajevas – futbolininkai šiuo metu keliantys daugiausiai grėsmės varžovams. Būtent šiems žaidėjams uteniškiai turėtų skirti išskirtinį dėmesį.

Visada tik dėl pergalės kovojanti “Utenio” komanda buvo arti šio tikslo įgyvendinimo, tačiau Ernesto Veliulio tikslus smūgis akistatos pabaigoje šiuos planus privertė atidėti. Mindaugas Čepas šį kartą privalės verstis be Valentino Jeriomenkos, kuris stabiliai kiekvienose rungtynėse užsidirbdavo po geltoną kortelę. Saugo sąskaitoje – keturi įspėjimai, tad mače su “Trakais” jis žaisti negalės. Abu klubai prieš sezoną buvo susitikę draugiškose rungtynėse ir tada pergalę rezultatu 2:1 šventė senosios sostinės riteriai. Nors nedidelis mačo favoritas yra “Trakų” klubas, tačiau čia tikrai turėtume išvysti atkaklią kovą.

Pakruojo “Kruoja” – Šiaulių “Šiauliai”. Kovo 22 dieną 14 val. Panevėžys, FA stadionas.

Saulės miesto klubui – dar viena galimybė reabilituotis. Šį kartą Tomo Ražanausko kariauna taškų sąskaitą mėgins atidaryti Šiaulių apskrities derbyje.

Virš Pakruojo klubo pritvinkę tamsūs debesys, atrodo, jog baigia išsisklaidyti. Į komandos gretas grįžo suspenduoti žaidėjai, naujokai vis geriau įsiliejimą į žaidimą, centro gynėjai taip pat rodo tai, ko iš jų laukiama. Po pirmojo turo kiek nuvertinta “Kruoja” atsigauna ir įrodo, kad tikrai kovos dėl čempionato medalių.

Iš šiauliečių rikiuotės vėl iškrito Sergejus Kožanis, tad problema su centro gynėjais vis dar išlieka itin aktuali. Maža to, paskutiniame mače su Klaipėdos “Atlantu” prastai atrodė ir kraštiniai šios pozicijos žaidėjai. “Šiauliai” kol kas itin prastai ginasi standartinių padėčių metu, o sėkmingai kovoti prieš šį futbolo elementą akcentuojančią ekipą bus velniškai sunku. Nors epizodais šiauliečiai demonstruoja akiai patrauklų futbolą, tačiau spragos prie savųjų vartų vis dar nuteikia gana skeptiškai. “Kruoja” yra šios akistatos favoritė.

Marijampolės “Sūduva” – “Klaipėdos granitas”. Kovo 23 dieną 18 val. Marijampolė, “Arvi” arena.

Savotiškame Marijampolės narve susigrums du sužeisti liūtai – “Sūduva” sieks grįžti į pergalių kelią bei padovanoti savo gerbėjams pirmąją pergalę, o “Klaipėdos granito” futbolininkai – reabilituotis už itin

blankų žaidimą mače su “Kruoja”.

Suvalkijos klubo gerbėjų veiduose po mačo su “Uteniu” buvo galima išvysti ir rūpesčio grimasas. Aleksandro Veselinovičiaus auklėtinių žaidimas priminė keletą praėjusio sezono rungtynių, kuriose sūduviečiai prarasdavo svarbius taškus, kainavusius “Sūduvai” medalius. Norėdami jais pasidabinti, marijampoliečiai negali sau leisti tokio nerealizuotų progų fejerverko.

Granitiečiams “Arvi” arena yra itin nesvetinga – uostamiesčio komanda per abejas praėjusio sezono rungtynes praleido net devynis įvarčius bei patyrė vienus iš didžiausių sutriuškinimų. Tam, kad ši nemaloni tendencija pasikeistų, Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniai privalo sužaisti gerokai sėkmingiau, ypač savo aikštės pusėje. “Sūduva” bus labai motyvuota ir sieks komandos gerbėjams suteikti tokias emocijas, kokių aistruoliai nepatyrė mače su “Trakais” – pasiųsti kamuolį į varžovų vartų tinklą bei iškovoti pirmąją pergalę.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: