HBO serialo "Sostų karai" žvaigždė Jack Gleeson

Mes visi sunkiai dirbame kurdami savo karjerą ir kai pagaliau atsitinka taip, kad mums pasiseka, mes ir toliau sunkiai dirbame, kad taptume dar sėkmingesni. Taip nutinka ir Holivude. Aktoriai, dainininkai ir visos kito žvaigždės sunkiai dirba, kad pasiektų tokią šlovę ir sėkmę, apie kurią visada svajojo, ir jie nesiliauja, kol tai pasiekia. Tačiau kai kuriems šlovė ir sėkmė nėra tai, kas yra svarbiausia.

Daugelis iš mūsų nori tapti žvaigždėmis ir žengti raudonuoju kilimu. Bet pripažinkime, tai tikrai tinka ne visiems. Alinantis darbo grafikas ir visuomenės dėmesys gali pridaryti žalos. Štai kodėl daugelis vaikų aktorių, ankstyvoje karjeros stadijoje pasiekusių didelių laimėjimų, staiga dingsta iš Holivudo.

Nutarėme išsiaiškinti, kurios iš mūsų mėgstamiausių kino žvaigždžių savo karjeros viršūnėje nusprendė arba turėjo pasitraukti ir pakeisti savo gyvenimą.

1. Jack Gleeson: Po to, kai 2014 metais buvo pašalintas jo „Sostų karai“ personažas, Gleeson atsisakė aktorystės ir grįžo į mokyklą. Tai airių aktorius, kritikų pripažintas už Džiofrio Baratheon veikėją HBO televizijos seriale „Sostų karai“. Nuo 2014 m. Gleeson priklauso Dubline įsikūrusiai teatro „Collapsing Horse“ kompanijai.

2. Jake Lloyd: Dar žinomas kaip Jake Broadbent, yra amerikiečių aktorius vaikas, kuris 1999 m. „Žvaigždžių karai“ filme įkūnyjo jaunąjį Anakiną Skywalker. Jis lankė koledžą ir 2012 m. sukūrė dokumentinį filmą. Jis taip pat buvo suimtas ir lankėsi psichiatrijos įstaigoje po to, kai 2015 m. jam diagnozavo šizofreniją.

3. Amanda Bynes: 1990-ųjų pabaigoje ir 2000-ųjų pradžioje ji išpopuliarėjo per „Nickelodeon“ TV seriale „Visa tai“ (1996–2000), per jo tęsinį „Amandos šou“ (1999–2002) ir daugelį filmų. Savo labai reklamuojamame asmeniniame gyvenime Bynes kovojo su piktnaudžiavimu narkotinėmis medžiagomis ir susidūrė su teisinėmis problemomis. Ji pradėjo tvarkyti savo gyvenimą ir įstojo į Kalifornijos mados dizaino ir prekybos institutą.

4. Nikki Blonsky: Geriausiai žinoma dėl savo proveržio vaidmens kaip Treisė Turnblad filme „Lakas plaukams“ (2007), už kurį ji laimėjo „Critics’ Choice“ apdovanojimą ir gavo „Golden Globe“ bei „Screen Actors Guild“ apdovanojimų nominaciją. Dabar ji dirba kaip kirpėja ir kosmetologė. Ji taip pat praleidžia laiką propaguodama žmogaus teises.

5. Mara Wilson: Ji tapo žinoma vaikystėje, atlikdama Natali Hillard vaidmenį filme „Ponia Dautfaja“ (1993), Suzaną Walker filme „Stebuklas 34-oje gatvėje“ (1994) ir Matildą Wormwood filme „Matilda“ (1996). Wilson nusprendė atsisakyti aktorystės, norėdama tapti rašytoja. Ji taip pat šauniai linksmina auditoriją socialiniame tinkle „Twitter“!

6. Leelee Sobieski: Paauglystėje ji sulaukė šlovės vaidindama tokiuose filmuose kaip „Gilus sukrėtimas“, „Plačiai užmerktos akys“, „Dar nebučiuota“ ir „Smagus pasivažinėjimas“. Ji atsisakė vaidybos, kad taptų menininke.

7. Peter Ostrum: Jis vaidino Čarlį filme „Vilis Vonka ir šokolado fabrikas“. Ostrum buvo 12 metų, kai talentų agentai jį išrinko šiam vaidmeniui. Nors jam patiko filmavimo patirtis, jis nusprendė nepasirašyti trijų filmų sutarties. Jis pasitraukė iš Holivudo ir tapo veterinaru, prižiūrinčiu arklius ir karves.

8. Ariana Richards: Ji geriausiai žinoma dėl Lex Murphy vaidmens populiariame filme „Juros periodo parkas“. Richards už savo vaidybą laimėjo kelis „Young Artist“ apdovanojimus, tačiau nutraukė aktorystę dėl portretų dailininkės karjeros.

9. Shirley Temple: Ji buvo populiariausia ir garsiausia visų laikų vaikas žvaigždė. Ji pradėjo vaidinti filmuose būdama trejų metų ir netrukus tapo super žvaigždė. Shirley galėjo viską: vaidinti, dainuoti ir šokti, ir visą tai daryti būdama tik penkerių metų! Pasirodžiusi maždaug 44 filmuose, būdama 22 metų ji nutraukė aktorės karjerą ir perėjo prie politikos bei diplomatijos. Ji dirbo JAV ambasadore Ganoje ir Čekoslovakijoje.

10. Danny Lloyd: Pirmasis ir žinomiausias Lloydo vaidmuo yra Denio Torrance, režisieriaus Stanley Kubricko filme „Švytėjimas“ (1980). Jis buvo parinktas dėl sugebėjimo ilgą laiką išlaikyti koncentraciją. Filmo DVD komentaruose Garrett Brown ir John Baxter teigia, kad Kubrickas sugebėjo nufilmuoti visas Lloydo scenas, šešerių metų aktoriui nesuprantant, kad jis vaidina siaubo filme. Jis manė, kad jis tiesiog vaidina filme apie viešbutyje gyvenančią šeimą. Vėliau Danny tapo biologijos profesoriumi.

Taip pat skaitykite: 18 kaskadininkų, kurie yra tikros garsių aktorių kopijos

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: