Gal Gadot / instagram nuotr.

Kino industrija nėra tokia, kokia buvo seniau. Jeigu prieš kelis dešimtmečius daugybė aktorių siekė elitinių rolių didžiausiose Holivudo filmuose, šiandien pripažinimą ir milžiniškus turtus galima susikrauti ir kitaip. Net žinomi vardai ir pripažinimas nepadeda gauti tokių honorarų kaip ankščiau – 100 milijonų dolerių už vaidmenį šiandien yra reti pinigai Holivude.

Nuo 2012-ųjų, kai „Netflix“ platforma ėmėsi filmų produkcijos, mūsų ekranus pasiekė šimtai naujų istorijų su menkai kam žinomais aktoriais. Tačiau pastaruoju metu, net gerai žinomos kino žvaigždės nebijo pokyčių, priima „Netflix“ pasiūlymus ir, panašu, uždirba net daugiau nei ankščiau. Čia pateikiame 6 kino industrijos atstovus, kurie išlošė daugiau, nei tikriausiai galėjo tikėtis, pasirinkdami bendradarbiavimą su „Netflix“.

Gal Gadot – brangiausiame „Netflix“ kuriamame filme „Raudonas pranešimas“ pasirodys būtent ši izraelio kilmės aktorė. Nors dar nėra aišku, koks bus jos vaidmuo filme, tačiau neabejojama, kad vienas pagrindinių. Už savo pasirodymą ji gaus apie 20 milijonų eurų. Nors filmas dar net nėra pradėtas filmuoti, jau šiandien jis yra prikaustęs žiniasklaidos susidomėjimą, ne tik dėl biudžeto, bet ir dėl net keletos ryškių aktorių, kurios sugebėjo pritraukti.


View this post on Instagram

A post shared by Ben Affleck (@benaffleck) on

Ben Affleck – aktorius susižėrė 8 milijonus dolerių už vaidmenį veiksmo filme „Triguba riba“. Filmo darbai tęsėsi jau ne vienerius metus, tačiau Holivudo kino studijos vis nesiėmė pradėti kūrybinio proceso. „Netflix“ perėmus teises į filmą, ledai pajudėjo greitai, o vaidmenų aktoriai parinkti žinomi ir puikiai pažįstami, tai ir C.Hunnam’as, P. Pascalis, O. Isaacas. Filmo scenarijus atrodo matytas daugybę kartų – grupuotė nusprendžia įvykdyti apiplėšimą. Tačiau apiplėšimo tikslas ne šiaip sau turtuoliai ar bankai, o Pietų Amerikos narkotikų kartelio lyderiai. Čia gausu veiksmo ir jaudulio , tačiau vargu, ar tokie filmai ir toliau pateks į „Netflix“ repertuarą. Remiantis informacija iš „The Information“, „Netflix“ ateityje atidžiau žiūrės į tokius didelio biudžeto filmus.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Ryan Reynolds – veiksmo filmas „Požemis 6“ aktoriui atnešė 27 milijonus dolerių. Filmo scenarijus kiek panašus į aptartą ankščiau. Šešių milijonierių grupė suvaidina savo mirtis ir slapta bando atgauti prarastus pinigus iš kriminalinio pasaulio atstovų. Ne ką mažesnius pinigus R.Reynolds gaus ir už „Netflix“ filmą „Raudonas pranešimas“, kuris turėtų pasirodyti 2020-ais. Tai bus brangiausias šios platformos filmas, o scenarijus suksis apie interpolo agentą ir sunkiai sugaunamą meno vagį. Šis filmas bus paremtas 2009-ais išleista knyga, tuo pačiu pavadinimu.

Dwayne Johnson – aktorius, profesionalus imtynininkas , taip pat, pasirodys plačiai aptariėjamame filme „Raudonas pranešimas“, tačiau manoma, kad uždirbs bent kelis kart daugiau nei jo kolegos G.Gadot bei R.Reynolds, nes yra ir filmo prodiuseris. Aktorius gyrė „Netflix“ ambicijas tapti įtakingiausia ir pasiekiamiausia kino studija, o remiantis Rotten Tomatoes”, filmas jau dabar yra vienas laukiamiausių 2020-ųjų kino pasirodymų.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Will Smith – fantastinio trilerio tęsinyje Šviesumas 2” aktorius pasirodys už 35 milijonus dolerių. Scenarijus paprastas – 2 policininkai – žmogus ir fantastinė būtybė – sujungia jėgas, siekiant sustabdyti nusikaltimus. Pirmoji filmo dalis nesukėlė itin didelio susižavėjimo nei žiūrovams, nei kritikams: „Netflix“ platformoje per pirmas tris dienas filmas buvo peržiūrėtas 11 milijonų kartų. „Rotten Tomatoes“ įvertinimas, taip pat, neblizga – vos 25%. Nepaisant to, tęsinys jau yra pradėtas filmuoti ir turėtų pasiekti žiūrovus kitais metais.

View this post on Instagram

A post shared by Adam Sandler (@adamsandler) on

Adam Sandler – daugelis šio aktoriaus filmų sulaukdavo itin aštrios kritikų nuomonės, tačiau regis „Netflix“ tai nė motais. Prieš keletą metų pasiektas susitarimas tarp aktoriaus ir šios kompanijos garantavo 4 vaidmenis ir net 250 milijonus dolerių. Ne visi filmai buvo sėkmingai: pavyzdžiui komedija su vesterno elementais Nevykėlių 6” Rotten Tomatoes reitinge turi 0% vertinimą. Tačiau, paskutinis, komiškas trileris Paslaptinga žmogžudystė” ,vertinamas žymiai geriau, o „Netflix“ platformoje buvo peržiūrėtas net rekordinį kartų skaičių – 31 milijoną per 72 valandas.

Pažvelgus į paskutinius aktorių susitarimus, galima teigti, kad nors tradicinė kino industrija ir keičiasi, visada atsiras naujų srovių, kurios neleis kinui visiškai sustabarėti, privers nuolat judėti į priekį ir modernėti. Naujos platformos ir kanalai padeda tiek aktoriams, tiek žiūrovams. Aktoriai gali stipriai papildyti kišenes ir pasiekti didesnę auditoriją, o mes – žiūrovai, gauti aukštesnės kokybės filmus.

Taip pat skaitykite: TOP 10 geriausių originalių Netflix filmų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: