Jennifer Aniston / Serialo "The Morning Show" kadras

Holivude įprasta, kad aktorių prašoma filmuotis scenose nuogiems. Tačiau ne visos įžymybės nori apsinuoginti prieš kamerą. Kai kurios pasirinko teise į privatumą.

Nors jų sprendimas kai kam gali būti netikėtas, šios žvaigždės gina tai, kuo tiki, ir meta iššūkį normoms. Prisijunkite prie mūsų ir pasidžiaukite įžymybėmis, kurios atsisakė rodyti per daug odos, ir panagrinėkite jų sprendimų priežastis.

1. Jennifer Aniston

Pirmoji mūsų sąrašo žvaigždė, kuri atsisako rodyti per daug odos, yra Jennifer Aniston. 2013 m. filme „Labas, mes mileriai“ Aniston, užuot apsinuoginusi, nusprendė naudoti dublerę, kad galėtų filmuotis atviresnėse scenose.

Lena Headey / Tik jos veidas

2. Lena Headey

Viena ikoniškiausių „Sostų žaidimų“ scenų yra „Gėdos kelias“, kai Cersi verčiama eiti Karaliaus žemės gatvėmis, o valstiečiai iš jos šaiposi.

Daugelis Džordžo R. R. Martino gerbėjų nežinojo, kad šiai scenai buvo pasamdytas kūno dublerė. Iš tiesų aktorė Rebecca Van Cleave vaidino Cersi kūną, o Headey veidas vėliau buvo pridėtas naudojant skaitmeninius efektus.

„Mintis, kad 3 dienas būčiau nuoga ir bandyčiau ją suvaidinti tokią, kokia ji būtų… Manau, kad jausčiausi labai pikta. Nenorėjau būti pikta. Nemanau, kad Cersėja būtų pikta. Filmuojuosi kiekvienais metais, turiu vaikų, ir tai buvo tiesiog per daug, be viso to“, – aiškino Headey.

3. Jennifer Garner

Jennifer Garner perėjo nuo vaidybos jaunimo filmuose, tokiuose kaip „Su meile, Saimonas“, prie intensyvesnių dramų, tokių kaip „Pipirinė“. Tačiau verta paminėti, kad ji niekada ekrane nepasirodė nuoga ir neketina to daryti ateityje.

Vieno interviu metu J. Garner pareiškė: „Nesiruošiu nusirengti – ne, ačiū. Pasaulis nusipelno geriau. Manęs tai nedomina.“

4. Megan Fox

Megan Fox sąmoningai vengė priimti vaidmenis, kuriuose jai reikėjo būti nuogai. Dėl to ji net pasitraukė iš dėmesio centro.

„Yra keletas gerų projektų, kuriuos skaičiau, kuriuose vaidina talentingi žmonės, talentingi režisieriai, bet tai, ką moterys turi daryti filme, yra dalykai, kurių negaliu leisti, kad mano sūnūs kada nors sužinotų ar pamatytų“, – aiškino ji.

5. Blake Lively

Blake Lively artimiausiu metu taip pat nepasirodys nuoga jokiame filme ar televizijos laidoje. „Tiesiog nemanau, kad man tai kada nors tiks“, – paaiškino ji, nes mano, kad tokios scenos trukdo siužetui.

6. Mandy Moore

Mandy Moore atskleidė, kad, nepaisant to, kaip gali atrodyti, ji iš tiesų nesidažė nuoga per plaukimo sceną filme „Chasing Liberty“. Iš tiesų, šiai scenai buvo panaudota kūno dublerė.

Mandy Moore pareiškė, kad ji yra kuklus žmogus. Ji taip pat paaiškino, kad turėjo kruopščiai išsirinkti kūno dublerę, kuri būtų pasiryžusi vietoje jos nusirengti ir šokti į upę Prahoje.

7. Sarah Michelle Geller

Per visą savo karjerą Sarah Michelle Gellar aiškiai parodė, kad nenori pasirodyti be drabužių. Nors Gellar atvirai nekalbėjo apie savo sprendimą, šaltinis pranešė, kad ji atsisakė vaidmenų, kuriuos atliekant reikėjo išsirengti.

Pasak Gellar atstovės, aktorė niekada nesijautė patogiai vaidindama nuogose scenose ir tai nėra tai, ko ji norėtų siekti.

8. Hilary Duff

Savo karjeroje Hilary Duff įsipareigojo, pareikšdama, kad nesutiks su jokiais vaidmenimis filmuose, kuriuose jai reikėtų nusirengti nuogai. Jos sprendimas paremtas įsitikinimu, kad jai to nereikia, norint pakelti savo karjerą ar gauti vaidmenį.

„Jei filmuojuosi, noriu būti savimi. Nenoriu nusiimti palaidinės ar dar ko nors“, – sakė ji.

9. Emma Watson

Emma Watson pareiškė, kad niekada nesirengtų nusirengti filme vien tam, kad įrodytų, jog jau nebėra Hermiona iš Hario Poterio filmų.

„Nesiruošiu daryti kažko šokiruojančio dėl to, kad esu tokia paranojiška ar nesaugi, jog negaliu įtikinamai suvaidinti kito vaidmens. Nenoriu, kad visi pamirštų mane kaip Hermioną. Labai ja didžiuojuosi“, – sakė ji.

10. Allison Williams

Yra rimta priežastis, kodėl Lenos Duhnamo seriale „Merginos“ Allison Williams niekada nesifilmavo nuoga.

„Aš tiesiog norėjau atiduoti Marnie beveik visą save. Bet buvo dalykų, kurie atrodė, kad turėtų būti mano, ir atrodė, kad jie visada turėtų būti mano, – sakė Williams. Ji pridūrė, kad nenorėjo, jog jos „būsimi hipotetiniai vaikai“ matytų ją nuogą.

BONUS: Ricky Gervais

Ricky Gervaisas – garsus Holivudo komikas, išgarsėjęs savo aštriu sąmoju ir komedijos meistriškumu. Tačiau jis nėra suinteresuotas naudoti nuogumą kaip komedijos priemonę.

Neseniai duodamas interviu MTV Gervaisas aiškiai pasakė, kad neketina nusirengti nuogai dėl juoko. „Nėra jokių galimybių, kad tai padarysiu,“ – tvirtai pasakė jis.

 

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: