Naomi Grossman – Pepper

Holivude mėgstama į filmus įterpti bjaurius ar smarkiai senstelėjusius personažus, dažnai jie jie naudingi ir tam, kad būtų kuriamas aiškus kontrastas tarp pagrindinio veikėjo ir likusių kitų. Tačiau kai nuo šių ne itin malonių personažų nuvalomas makiažas, paaiškėja, kad šiuos vaidmenis atlikusios aktorės yra išties gražios. Pažvelkime į būrį puikių moterų, besislepiančių už savo ne tokių patrauklių personažų.

Naomi Grossman – Pepper

Geriausiai žinoma dėl savo vaidmens kaip Pepper televizijos seriale „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“), aktorė Naomi Grossman dėl tapimo šiuo personažu turėjo nusiskusti galvą. Tai kol kas didžiausias ir žinomiausias aktorės vaidmuo nepaisant to, kad ji vaidino ir kituose serialuose bei filmuose.

Taryn Manning – Tiffany Doggett

Taryn seriale „Oranžinė – tai nauja juoda“ (angl. „Orange Is The New Black“) atlieka Tiffany Doggett vaidmenį. Ji – moteris iš vakarų Pensilvanijos, save išdidžiai laikanti „redneckere“. Pirmajame sezone ši personažė turėjo keletą išpuvusių dantų, o keleto jų išvis nebuvo.

Elisabeth Moss – Peggy Olson

Garsiajame seriale „Mad Men. Reklamos vilkai“ (angl. „Mad Men“) Elisabeth vaidina biuro sekretorę Pegę Olson. Jos personažė – tyra ir senamadė, bendradarbių įvardijama kaip „pernelyg jauki“. Taip pat jie prasitaria, kad jai reikėtų šiek tiek pakeisti savo išvaizdą, norint labiau pritapti.

America Ferrera – Betty Suarez

Betės Suarez vaidmuo seriale „Bjaurioji Betė (angl „Ugly Betty“) tapo A. Ferreros karjeros šuoliu. Jos veikėja – ambicinga jauna moteris nepaklusniais plaukais, nešiojanti akinius, kabes ir keistuoliškus rūbus. Serialo pabaigoje ji pasikeitė ir jau atrodė panaši į tikrąją save.

Emma Thompson – Nanny McPhee

2005-aisiais Emma Thompson atliko stebuklingosios auklės vaidmenį filme „Auklė Makfi“ (angl. „Nanny McPhee“). Jos įkūnyta herojė staiga pasirodo žmonių namuose tam, kad padėtų su nepaklusniais vaikais negalintiems susidoroti tėvams. Ji – nuo pat pradžių bauginančiai šlykšti, ir viso filmo metu progresuoja.

Judy Greer – Kitty Sanchez

Judy yra puikiai žinoma dėl daugelio skirtingų savo vaidmenų, tačiau taip pat jai teko suvaidinti ir keletą keistuolių, tokių kaip Kitty Sanchez seriale „Sustabdyta raida“ (angl. „Arrested Development“). Šis vaidmuo buvo itin kupinas įvairių keistenybių, tačiau aktorei patiko įsikūnyti į Kitty Sanchez todėl, kad taip ji vertė žmones juoktis.

Vanessa Hudgens – Gabriella Montez

Vanesos atliktas Gabrielos vaidmuo Disnėjaus „Vidurinės mokyklos miuzikle“ (angl. „High School Musical“) padėjo jai išpopuliarėti. 2013-aisiais ji atliko su įvairiais sunkumais susiduriančios paauglės, kuri nuolat įsivaikinama ir grąžinama atgal, vaidmenį dramoje „Suteik man prieglobstį“ (angl. „Gimme Shelter“). Šiam vaidmeniui ji turėjo kardinaliai pakeisti savo išvaizdą.

Rooney Mara – Lisbeth Salander

Rooney Mara į savo karjeros aukštumas pakilo 2011-aisiais, kai suvaidino Lisbeth Salander filme „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl With The Dragon Tattoo“). Ji turėjo pakęsti kardinalius pokyčius, kad galėtų visiškai įsijausti į savo vaidmenį. Pastangos nenuėjo perniek – šis persikūnijimas lėmė tai, kad aktorė buvo nominuota „Auksiniam Gaubliui“.

Bette Midler – Winifred Sanderson

1993-aisiais Betė Midler suvaidino vieną žymiausių savo vaidmenų Disnėjaus kultiniu tapusiame filme „Hocus Pocus“. Ji vaidino Winifred Sanderson, kuri buvo vyriausioji Sandersonų seserų ragana. Jai ir jos raganoms seserims buvo įvykdyta egzekucija, ir filmo pabaigoje jos sugrąžintos į gyvenimą.

Drew Barrymore – Josie Gellar

1999-aisiais D. Barrymore filme „Dar nebučiuota“ (angl. „Never Been Kissed“) vaidino Josie Gellar, policininkę, kuri turėjo grįžti į vidurinę mokyklą kaip mokinė tam, kad atliktų įslaptintą operaciją. Mokykloje ji buvo moksliukė, todėl tai tapo jos galimybe išpirkti save.

Cameron Diaz – Lotte Schwartz

Cameron visuomet buvo žinoma už įsikūnijimą į gražuoles moteris tokiuose filmuose kaip „Kaukė“ (angl. „The Mask“) ar „Pakvaišę dėl Merės“ (angl. „There‘s Something About Mary“). Tačiau 1999-aisiais ji sulaužė šį šabloną ir atliko Lotės Schwartz vaidmenį filme „Būti Džonu Malkovičiumi“ (angl. „Being John Malkovich“), kur neatrodė nė kiek panaši į gražuolę žvaigždę, kokia ją buvo įpratę matyti visi.

Meryl Streep – Ragana

Meryl Streep vaidino Raganą filme „Gilyn į mišką“ (angl. „Into The Woods“), kuris išleistas 2014-aisiais. Ši legendinė aktorė atliko bauginančios raganos vaidmenį, todėl jai teko įsikūnyti į šį personažą. Šukuosena ir makiažas atliko puikų darbą, tad aktorė atrodė kone neatpažįstamai.

Linda Cardellini – Velma Dinkley

2002-aisiais Linda Cardellini tapo Velma Dinkley legendinio „Scooby-Doo“ filme. Jai teko dėvėti peruką ir akinius storais stiklais. Kadangi turėjo įkūnyti moksliukę, jai taip pat teko „puoštis“ ne itin išvaizdžiais rūbais.

Charlize Theron – Aileen

Charlize Theron yra viena įdomiausių šiuolaikinio kino aktorių, mokanti stebinti žiūrovus ne tik plačia savo talento palete, bet ir fantastiškais persikūnijimais, kai neretai jos net atpažinti neįmanoma. Ji nebijo rizikuoti, nesibaimina atrodyti negraži ar nepatraukli, jei to reikalauja vaidmens logika arba vaizduojama gyvenimo realybė. 1989 metais Amerikoje mirties bausmė buvo įvykdyta pirmai Jungtinėse Valstijose žudikei. Kinas tokio įvykio nepastebėti tiesiog neturėjo teisės. Rezultatas pateisino lūkesčius. Auksinio gaublio premiją ir Oskarą pelnė pagrindinio vaidmens atlikėja Charlize Theron. Apie ją buvo rašoma tikrai labai daug. Ir visi stebėjosi, kaip Holivudo grimuotojai tokią gražuolę sugebėjo paversti tikra pabaisa. Toks persikūnijimas tikrai daro stiprų įspūdį. Pats filmas – taip pat.

Taip pat skaitykite: Iliustratorius išradingai įvairias fotografijas papildo „Disney“ princesėmis [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: