Mega Fox,/ Filmo "Jennifers Body" kadras

Kai kurie mūsų mėgstamiausi filmai ir laidos per daugelį metų paliko neišdildomą įspūdį. Tačiau kas nutiko pagrindinius vaidmenis atlikusiems aktoriams ir aktorėms? Nors kai kurie iš jų ėmėsi didesnių ir geresnių darbų, daugeliui Holivude sekėsi ne taip gerai. Ieškome, kas šioms žvaigždėms nepasisekė nepastoviame šou verslo pasaulyje.

Būna įvairių priežasčių, kodėl Holivudas nustoja bendradarbiauti su anksčiau sėkmingai vaidinusiu aktoriumi, mes būtent jas čia ir apžvelgsime. Kai kuriais atvejais aktoriai nusigręžė nuo profesijos, tačiau daugeliui kitų nebuvo suteikta kita galimybė.

Megan Foks akiplėša

Aktorė Megan Foks išgarsėjo filmo „Transformeriai“ frančizėje. Anksčiau ji buvo palyginti nežinoma, kol režisierius Maiklas Beijus suteikė jai didįjį proveržį, tačiau ji vis tiek turėjo ką pasakyti apie šį vyrą. „Savo filmavimo aikštelėse jis nori būti panašus į Hitlerį, ir jam tai pavyksta“, – sakė ji viename interviu. Galiausiai ji paliko franšizę, bet, kaip suprantama, jai nebuvo duota kito pasirinkimo.

Viename interviu paklaustas apie Megan pasitraukimą iš „Transformerių“, Maiklas atsakė: „Ji buvo kitame pasaulyje, savo „Blackberry“ (telefone)“. Jis atskleidė, kad režisierius Styvenas Spielbergas po jos komentaro apie šokį liepė jam „ją atleisti“. Nuo tada kitos studijos ir toliau teikė jai galimybę išsigelbėti, tačiau kiekvieną filmą, kuriame ji vaidino, kritikai ir žiūrovai smerkė. Iš esmės ji netinkama šou verslui.

Tobis Maguiras sensta kaip geras vynas

Yra keturios pagrindinės priežastys, kodėl Tobio Maguiro nebematome nuo jo pagrindinio vaidmens Žmogaus-voro vaidmenyje. Pirma, studija turėjo jį pakeisti, nes jis jau buvo per senas šiam vaidmeniui – jam buvo virš 35 metų. Antra, 2011 m. Tobey buvo siejamas su pokerio klubu, kurio vienas iš organizatorių spaudai sakė, kad jis „buvo blogiausias arbatpinigių davėjas, geriausias žaidėjas ir absoliučiai blogiausias pralaimėtojas“. Estate girdėję apie blogesnę reklamą?

Trečia, Tobis seno ir norėjo vaidinti brandesnius vaidmenis, tačiau negalėjo atsikratyti savo natūraliai berniukiškos išvaizdos. Vis dėlto jis nebegalėjo toliau vaidinti dvidešimtmečio. Ir galiausiai, nuo to laiko jis tapo dviejų vaikų tėvu su neseniai buvusia patapusia žmona Dženifer Meyer. Sakykime, kad jis turi gana pilnas rankas.

Šonas Viljamas Skotas yra girdimas, bet nematomas

Šonas Viljamas Skotas išpopuliarėjo po to, kai suvaidino Styvą Stiflerį filme „Amerikietiškas pyragas“. Tačiau kai jis buvo vienas pagrindinių aktorių kituose filmuose, pavyzdžiui, Žąsine, kur mano automobilis?“ ir Hazardo ketvertukas“, jie nepatiko nei kritikams, nei žiūrovams. Be to, jis buvo visiškai tipiškas. Kalbėdamas apie savo Stiflerio vaidmenį, Šonas sakė: „Tai buvo mano vaidmuo, bet nenoriu, kad mane amžinai žinotų kaip šį personažą“.

Jis tęsė: „Dabar tikriausiai suprantu, kad amžinai būsiu žinomas kaip tas personažas“. Taip kalbėdamas jis vis dėl to gavo nuolatinį vaidmenį „Ledynmečio“ frančizėje, įgarsindamas personažą Krašą. Nuo to laiko jis save išlaiko šiuo ir kitais įgarsinimo darbais.

Brendanas Fraseris negali būti vertinamas rimtai

Brendanas Fraseris vaidino keliuose Holivudo filmuose. Tačiau 2010 m. jis suvaidino dviejuose kino teatrų kasų nesėkmes sukėlusiuose filmuose – „Furijos kerštas“ ir „Ypatingos priemonės“. Tai aptemdė jo ankstesnę pergalių seriją Holivude, o toliau viskas tik blogėjo.

Jis ir toliau filmavosi filme po filmo, kurių visų kasose nepavyko atgauti net gamybos išlaidų. Ir kaip tik tada, kai jam iš tiesų reikėjo teigiamos reklamos, kad susigrąžintų gerą vardą, jis tapo interneto memu dėl savo kvailo juoko per apdovanojimų ceremoniją. Iš esmės Holivudas tiesiog nebegali į jį žiūrėti rimtai.

Džesika Alba nemyli šou verslo

Filmas „Fantastinis ketvertas“ buvo Džesikos Albos didžioji proga, tačiau ši patirtis jai paliko rūgštų skonį burnoje. Režisierius paprašė jos „būti gražesnei, kai verki“, todėl Džesika pateko į nepasitikėjimo savimi sūkurį. Vėliau ji prisipažino, kad „tada visa tai privertė mane susimąstyti: Ar aš nepakankamai gera? Ar žmonės taip nekenčia [mano emocijų], kad nenori, jog būčiau žmogus? Ir aš tiesiog pasakiau: velniop tai, man daugiau neberūpi šis verslas“.

Ji vis dar vaidino filmuose, bet niekada neatliko pagrindinių vaidmenų. Vietoj to ji nusprendė susitelkti į augantį šeimyninį gyvenimą ir naują natūralistinių prekių verslą „The Honest Company“. Ir tai buvo gana sėkminga. Ji iškeitė šou verslą į galimybę padaryti kūdikių ir namų apyvokos produktus saugesnius, ir tai pasiteisino.

Maikas Majarsas rado savo mėgstamiausią vaidmenį

„Saturday Night Live“, „Veino pasaulis“, „Ostinas Paversas“ ir „Šrekas“ – visa tai lėmė, kad Maikas Majersas tapo didžiule žvaigžde. Jo komedijinis vaidybos stilius buvo pataikaujantis žiūrovams, tačiau nuo pat 2008 m., kai jis suvaidino filme „Meilės guru“, jis akivaizdžiai dingo. Ir yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl jo tiesiog nebematome. Pirma, jis turi daug pomėgių ir dabar, kai uždirbo milijonus, daug mieliau tapo arba žaidžia „Požemius ir drakonus“.

Bet antra, Maikas mėgsta savo gyvenimą kaip trijų vaikų tėvas. Viename interviu jis atskleidė: „Kiekvienas, kuris jums sako, kad tėvystė yra geriausias dalykas, kuris jums gali nutikti, nepakankamai tai įvertina. Esu laimingiausias gyvenime.“ Nuo 2010 m. laimingai vedęs kavinės savininkę Kelly Tisdale.

Robo Šnaiderio nuomonė jį sulaikė

Robas Šnaideris anksčiau buvo gerai pažįstamas Holivudo veidas. Tačiau yra dvi svarbios priežastys, kodėl jam nepavyksta gauti tokio darbo kaip kadaise. Pirma, geriausiai žinomi jo vaidmenys visada buvo antraplaniai, pavyzdžiui, kai jis buvo Kajunas Adamo Sandlerio filme „Vandens berniukas“. Ir net tada šie filmai nebuvo gerai priimti nei kritikų, nei žiūrovų.

Be to, jis garsiai ir išdidžiai skleidžia antivakseriškas idėjas. 2014 m. jis atvirai pasisakė apie vakcinas, nurodydamas jų ryšį su autizmu, tačiau dabar ši teorija jau paneigta. Dėl jo prieštaringos pozicijos draudimo bendrovė „State Farm“ tais pačiais metais pašalino jį iš savo reklaminės kampanijos, ir nuo to laiko jo karjera taip ir neatsigavo.

Edvardas Nortonas nori, kad viskas vyktų pagal jo dūdelę

Edvardas Nortonas tapo Holivudo ikona po to, kai suvaidino pagrindinį vaidmenį 1999 m. filme „Kovos klubas“. Tačiau dėl jo reiklumo režisieriams buvo gana sunku su juo dirbti. Jis supykdė „Marvel“, kai 2003 m. sutiko filmuotis filmo „Nerealusis Halkas“ tęsinyje. Jis sutiko dalyvauti filme tik tuo atveju, jei į jį bus įtraukti jo pateikti perrašymai ar pasiūlymai. Iš pradžių jie sutiko, o paskutinę minutę jo pakeitimų atsisakė.

Studijos beveik niekada nekomentuoja, kodėl aktorius atleidžiamas iš pareigų. Tačiau Edvardo atveju jie išleido pareiškimą, kuriame teigiama, kad norėjo „aktoriaus, kuris įkūnytų kitų mūsų talentingų aktorių kūrybinę ir bendradarbiavimo dvasią“. Tokių pat problemų jis turėjo ir filmuose „Raudonasis drakonas“, „Amerikietiška istorija X“ ir „Mirtis Geručiui“. Iš esmės jis išlaisvina savo vidinį Hulką, jei studijos neklauso jo pasiūlymų.

Kameron Diaz norėjo išeiti

Kameron Diaz buvo didžiulė tarptautinė žvaigždė, pasižyminti simpatiška asmenybe ir supermodelio išvaizda. Tačiau pastaruoju metu jos nelabai matėme, ir tai iš esmės dėl to, kad ji norėjo išeiti. Kartą ji pareiškė, kad „Kai kuri filmą… jis tave valdo. Tu esi ten 12 valandų per dieną ištisus mėnesius ir neturi laiko niekam kitam“. Ir Kameron taip gyveno nuo tada, kai jai buvo 22-eji.

2014 m. Kameron paskelbė, kad pagaliau atsisveikina su šia profesija. Ji sakė: „Tiesiog nusprendžiau, kad noriu kitokių dalykų iš savo gyvenimo. Taip ilgai sunkiai dirbau, kūriau filmus, o tai taip vargino. Nebuvo vietos asmeniniam gyvenimui“. Ir ji kol kas nesigaili. „Mano sieloje įsivyravo ramybė. Pagaliau pradėjau rūpintis savimi.“

Žanas Klodas van Damas padarė klaidą

Belgijoje gimęs kovos menų Žanas Klodas van Damas nebėra toks paklausus kaip anksčiau, ir tam yra kelios svarbios priežastys. Daugiausia dėl to, kad po sėkmingo filmo Laiko policininkas“ jis padarė blogą karjeros žingsnį. Jam buvo pasiūlyta vaidinti trilogijoje, kurioje jis būtų uždirbęs po 12 mln. dolerių už filmą, tačiau jis atsisakė, tikėdamasis išsiderėti daug didesnę sumą.

Aktorius Džimas Keris tuo metu buvo neseniai buvo patekęs į laikraščius, nes tapo pirmuoju aktoriumi, gavusiu 20 mln. dolerių už vaidmenį filme. Žanas Klodas pareikalavo, kad studija už kiekvieną trilogijos filmą jam mokėtų tokią pačią milžinišką sumą, tačiau studija paprasčiausiai atsisakė. Po daugelio metų jis prisipažino: „Džimui Keriui buvo mokama didžiulė suma. O aš norėjau žaisti su sistema. Kaip idiotas. Juokinga.“ Nuo tada jis buvo įtrauktas į Holivudo juodąjį sąrašą.

Teiloras Lautneris neužkariavo kritikų širdžių

Kai „Saulėlydžio saga“ buvo savo šlovės viršūnėje, Teiloras Lautneris buvo laikomas karščiausia kylančia jaunąja žvaigžde. Tačiau mes jo niekur daug nematėme, ir tai lengvai paaiškinama. Pirma, buvo daugiau nei sunku išeiti iš jo „Saulėlydžio“ personažo Džeikobo šešėlio. Jis vaidino 2011 m. filme „Pagrobimas“, tačiau jo pasirodymą kritikai išpeikė.

Teiloro aktoriniais sugebėjimais ne kartą buvo suabejota. Be to, jo kaina gana didelė, todėl sunku rizikuoti. Kaip po filmo „Pagrobimas“ peržiūros pasakė vienas kino kritikas, Teiloras „atrodo lyg svetimas savo paties spektaklyje“. Šiomis dienomis jis renkasi laikytis atokiau nuo dėmesio, tačiau kitokio pasirinkimo jam nebuvo suteikta.

Fredi Princas jaunesnysis yra sena naujiena

Fredi Princas jaunesnįjį tikriausiai geriausiai pažįstate iš jo vaidmenų „Skūbis Dū“ frančizėje kaip Fredą Jonesą arba iš hito „Draugai“ kaip auklių Sandy. Tačiau yra rimta priežastis, dėl kurios pastaruoju metu jis nedaug vaidina. Pablogėjo jo sveikata ir 2014 m. jam teko atlikti stuburo operaciją.

Tačiau, tiesą sakant, ne viską lėmė jo nugaros problemos. Jis taip pat vaidino viename didžiausių visų laikų kino teatrų nesėkmių filme „Delgo“. Jo vaidmenys filmuose „Ji visa tai“ ir „Žinau, ką tu veikei praėjusią vasarą“ greitai nusibodo, nes jis vaidino tipišką koledžo gražuolį. Fredžiui įdomesnių ar prestižiškesnių vaidmenų taip ir neatsirado.

Ana Faris drovisi pasitraukti iš dėmesio centro

Ana Faris buvo žinoma ne tik kaip gražuolė – ji taip pat buvo linksma komedijų aktorė. Suvaidinusi serijose „Pats baisiausias filmas“, „Tik draugai“ ir „Mano super buvusioji“, pastaraisiais metais ji tarsi pasitraukė iš kino scenos. Tiesa, ji ėmėsi pagrindinių vaidmenų, bet daugiausia animaciniuose filmuose kaip įgarsintoja.

Tačiau Anai, kuri kadaise buvo ištekėjusi už kolegos aktoriaus Kriso Prato, tai visai neblogai pasiteisino. Jų santykiai viešumoje sukėlė daug streso Anos asmeniniame gyvenime, galiausiai privertė ją vengti viešesnių aktorinių vaidmenų. Ji nuolat užsiima darbu ir tinklalaidėmis ir net rašo savo knygą.

Aštonas Kučeris garsus dėl to, kad yra garsus

2000-aisiais Aštonas Kučeris buvo „tas“ vaikinas, tačiau pastarąjį dešimtmetį jam nepavyko išlaikyti šio pagreičio. Pagrindinė priežastis, kodėl Holivudas atsisakė jo vaidmens, yra ta, kad jis buvo įvardytas kaip kvailas, bet mielas gražuolis. Kai jis suvaidino Styvą Džobsą 2013 m. filme „Jobs“ – puiki proga jam įrodyti, kad yra kitaip – jis nesužavėjo kritikų ir žiūrovų.

Galbūt prisimenate, kai 2011 m. jis pakeitė Čarlį Šeną kaip vienas pagrindinių aktorių seriale „Du su puse vyro“. Tačiau nuo tada, kai jis pradėjo ten rodytis, jų reitingai nuolat mažėjo. Vietoj to jis pradėjo daugiau dėmesio skirti rizikos kapitalui uždirbti, nes Holivudas jį beveik apleido. Nepaisant to, jis vis dar dažnai būna visuomenės akiratyje, dažniausiai dėl savo garsių santykių.

Heidenas Kristensenas nenorėjo tiesiog plaukti ant bangos

Heidenas Kristensenas greitai išgarsėjo po to, kai 2000-aisiais suvaidino filmuose Žvaigždžių karai: epizodas II – klonų ataka“ ir Žvaigždžių karai: epizodas III – sitų kerštas“. Tačiau nepaisant lengvo šlovės pakilimo, nuo to laiko jis daugiau nelabai kur pasirodė. Viename interviu jis atskleidė, kad po „Žvaigždžių karų“ jis „nusipirko žemės ūkio paskirties žemės ir iš esmės pasitraukė iš Holivudo“.

Heidenas paaiškino: „Manau, kad jaučiausi taip, tarsi „Žvaigždžių karuose“ turėjau puikų dalyką, kuris man suteikė visas galimybes ir karjerą, bet man visa tai atrodė per daug paduota į rankas. Nenorėjau per gyvenimą eiti jausdamasis taip, lyg būčiau tiesiog ant bangos.“ Nuo to laiko jis atliko keletą vaidmenų, bet jų buvo nedaug. Nuo 2014 m. jis užsiėmęs dukros auginimu.

Heilė Beri iškeikė savo kolegas aktorius

Heilė Berry įėjo į istoriją, kai tapo pirmąja juodaode moterimi, laimėjusia „Oskarą“ už vaidmenį 2002 m. filme „Monstrų puota“. Tačiau vėliau jos filmai buvo virtinė didelių nesėkmių. Ar pamenate 2006 m. filmą „Moteris katė“? Tai buvo viena didžiausių visų laikų kino teatrų nesėkmių. Negana to, 2005 m. ji paleido savo burną per „Auksinių aviečių“ apdovanojimus – renginį, kuriame apdovanojami blogiausi metų filmai.

Buvo pakankamai netikėta pamatyti ją asmeniškai pasirodančią atsiimti apdovanojimo, tačiau tuo viskas nesibaigė. Ji padėkojo „Warner Bros“ už tai, kad „per juos suvaidinai šiame š**iname, baisiame filme“. Ji pridūrė: „Norėčiau padėkoti likusiems aktoriams. Norint suvaidinti tokį blogą vaidmenį kaip mano, reikia turėti tikrai blogus kolegas“. Nereikia nė sakyti, kad ji pati įsikišo pagalį į ratus.

Sara Mišelė Gelar nesugebėjo peržengti siaubo ribų

Dešimtajame dešimtmetyje Sara Mišelė Gelar buvo pagrindinė žvaigždė dėl savo gerbėjų pamėgto serialo „Bafi, vampyrų žudikė“ . Turbūt garsiausias jos filmas „Žiaurūs ketinimai“ taip pat išlaikė ją žinomą, tačiau jai nepavyko išlaikyti kino pasiūlymų. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad gana anksti jos karjeroje ji buvo įvardyta kaip siaubo žanro žvaigždė. Tokie filmai kaip „Klyksmas 2“, „Sugrįžimas“ ir „Kerštas“ padėjo tai užtikrinti.

Kai ji ryžosi išeiti už siaubo filmų ribų, kasose jai nepasisekė. Tokie filmai kaip „Harvardo žmogus“, „Pietų krašto istorijos“ ir „Veronika nusprendžia mirti“ leido Sarai išskleisti savo aktorinius sparnus, tačiau žiūrovai ir kritikai į juos reagavo ne itin palankiai. Pastaruoju metu ji renkasi panašų kelią kaip ir Džesika Alba – atidaro savo verslą. Pastaruoju metu daug jos laiko užima maisto gaminimo ir gyvenimo būdo prekės ženklas „Foodstirs“.

Liv Tailer serga Holivudo eidžizmu

Liv Tailer vaidino elfę gražuolę Arven didžiulės sėkmės sulaukusioje „Žiedų valdovo“ frančizėje. Tačiau tiesa ta, kad nuo to laiko jos beveik nematėme, ir mes žinome priežastį. Ji davė interviu, kuriame kalbėjo apie savo tuometinį amžių: „Trisdešimt aštuoneri – beprotiškas skaičius. Nesmagu, kai matai, kad viskas pradeda keistis“.

Liv paaiškino: „Kai esi paauglė ar dvidešimtmetė, gausu antraeilių vaidmenų, kuriuos vaidinti įdomu. Tačiau būdama [mano amžiaus] dažniausiai esi žmona arba draugė – tarsi antrarūšė pilietė. Kai moterys yra šiek tiek vyresnės, joms atsiranda įdomesnių vaidmenų.“ Po to, kai 2014 m. beveik visam laikui metė aktorystę, ji vaidino seriale „Paliktieji“. Tačiau ji vis dar nėra tokia pastebima, kokia buvo anksčiau.

Zojos Dešanel keistenybės nesužavėjo

Zoja Dešanel kadaise buvo Holivudo „keistuolė“ aktorė, išgarsėjusi vaidmenimis filmuose 500 meilės dienų“, „Keliautojo kosmostopu vadovas po galaktiką“ ir „Jis sako „Taip!““. Tačiau daugelis vėlesnių jos filmų pasirodė esantys didžiulė katastrofa kino teatrų kasose, todėl Holivudas bijojo ją liesti. Prisiminkime filmus Rokas Kasbahas“ ir „Jūsų Nešvankybe“.

Be to, žmonės pavargo nuo „maniakiškos svajonių merginos“ archetipo, kuriuo ji garsėja. Rašytojai buvo iškeikti dėl „tingaus tropo“ kurti moteris, kurios „egzistuoja tik jautrių rašytojų ir režisierių karštligiškoje vaizduotėje, kad išmokytų susimąsčiusius sielos jaunuolius priimti gyvenimą ir jo begalines paslaptis bei nuotykius“. Iš esmės, mes pavargome nuo jaunų, karštų, dvimačių moterų personažų.

Kristina Riči sunkiai rado savo vietą

Kristina Riči šlovę patyrė nuo ankstyvos vaikystės, kai jai teko Trečiadienės Adams vaidmuo 1991 m. filme „Addamsų šeimynėlė“. Nuo to laiko ji vaidino keliuose filmuose, tarp kurių išsiskiria „Raitelis be galvos“ su Johnny Deppu, tačiau ji taip ir netapo megažvaigžde, kokia tikėjomės ją paversti. Tai iš dalies galėjo nutikti dėl jos kūdikiško veidelio.

Tačiau ji nebuvo apsaugota nuo Holivudo spaudimo. „Žinau, kad jei būčiau buvusi lieknesnė tuo metu, kai pasirodė mano nepriklausomi filmai, mano karjeros padėtis galėjo būti daug geresnė“, – kartą atskleidė ji. Tačiau ji pripažįsta: „Turiu pasakyti, kad vis dar dalyvauju atrankose į filmus. Iš tikrųjų neturiu tiek daug galimybių kontroliuoti savo karjeros, kiek kiti norėtų apsimesti, kad turiu.“

Kara Delevingne nepritampa

Atrodo, kad Kara Delevingne tik neseniai pradėjo aktorės karjerą, tačiau ji nebuvo tokia sėkminga kaip modelio darbas. Ji yra vienas iš labiausiai atpažįstamų supermodelių pasaulyje, todėl natūralu, kad manėme, jog Holivude jai bus lengva prasimušti. 2015 ir 2016 m. ji pasirodė filmuose „Popieriniai miestai“ ir „Savižudžių būrys“.

Visai neseniai ji suvaidino Laureliną filme „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“, be to, jos laukia dar keli filmai. Tačiau kol kas viskas, ką ji darė, buvo kritikų katastrofa. Galbūt jos aktoriniai sugebėjimai dar nėra šimtaprocentiniai, bet ji dar turi laiko viską pakeisti.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: