© Mindaugo Makštučio nuotr. / KaunoZinios.lt

Vykstant pirmajam žiūrovų pilnam „Foo Fighters“ pasirodymui nuo COVID-19 pandemijos pradžios, lauke laukė antivakserių demonstracija.

Agoura Hils esančiame „Canyon“ klube pasirodė roko grupė su Deivu Grolu priešakyje su beveik 600 žiūrovų. Laikraščiuose rašoma, kad noėjusiems įsigyti bilietą į koncertą gerbėjams savaitgalį teko laukti ilgoje eilėje ir įrodyti, jog yra pilnai pasiskiepiję.

Toks reikalavimas sukėlė prieš skiepus nusistačiusių žmonių pasipiktinimą.

„Atskirti žmones nėra gerai“, laikydamas plakatą, kuriame vakcinavimo sistema vadinama „šiuolaikine segregacija“, vietiniam „CBS“ filialui „KCAL News“ sakė vienas iš protestuotojų.

„Tiems iš mūsų, kurie turi sveiką imuninę sistemą turėtų būti leidžiama mėgautis šiomis laisvėmis kaip ir visiems kitiems“.

Įvairiuose socialiniuose tinkluose dalinamasi nuotraukomis, kuriose rodoma, jog mitingo dalyviai lygina save su pilietinių teisių gynėjais ir laiko iškabas su užrašais „šiuolaikinė diskriminacija“. Ant kitų plakatų buvo rašoma „prievolė skiepytis pažeidžia kūno autonomiją“ bei „Foo Fighters“ farmacijos parsidavėliai“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Saulius Rimkus (@sauliusrimkus)

Antivakserių judėjimas jau kurį laiką mėgina lygintis  su pilietinių teisių eros bei rasinės lygybės protestais.

Po to, kai 2019 metų antivakserių mitingo Kalifornijos kongresų rūmuose metu minia baltaodžių protestuotojų uždainavo „We shall overcome“ (liet. Mes tai įveiksime) dainą, daugelis konstatavo antivakserių lyginimasis su pilietinių teisių gynėjais yra „už sveiko proto ribos“.

„Visos kalbos apie vakcinaciją iš tiesų tėra kalbos apie privilegijas ir galimybes. Tai asmeninis pasirinkimas. Mąstyti ir kalbėtis apie medicinines lengvatas ir apie tai, ar jūs turėtumėte skiepyti savo vaikus yra tikra prabanga“. – teigė judėjimo kritikai.

Tuo tarpu grupė „Foo Fighters“ sekmadienį pasirodys Niujorko miesto „Madison square garden“ su tuo pačiu būtinu vakcinacijos reikalavimu.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: