© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Valentino dienos vakarą LGBT jaunimo rengtoje konferencijoje „Time to THRIVE“ aktorė Ellen Page savo kalboje prisipažino esanti homoseksuali.

„Šiandien aš čia esu, nes aš esu lesbietė“ taip savo kalbą pradėjo 26 metų aktorė. „Galbūt, kalbėdama apie tai viešai, aš galiu kažką pakeisti, kažkam palengvinti gyvenimą. Nepaisant savo asmeninių interesų, aš jaučiu asmeninę pareigą bei socialinę atsakomybę apie tai kalbėti viešai.

„Aš pavargau meluoti ir slėptis“ teigė aktorė, „Dėl savo seksualinės oriantacijos aš kentėjau daugelį metų ir bijojau prisipažinti, dėl to kentėjo ne tik mano sveikata, bet ir mano psichologinė būsena, bei mano asmeninei santykiai. Šiandien aš stoviu čia, su jumis visais, ir jaučiuosi kitoje jau skausmo pusėje“

Toliau Page pasidalino savo jausmais, apie tai kaip ji jautėsi staiga išgarsėjusi ir tapusi gerai žinoma Hollywood žvaigžde.

„Tai keista nes aš esu čia kaip aktorė, tam tikra prasme reprezentuojanti industrija, kurios kuriami standartai turi didžiulę įtaką žmonėms. Ir šie standartai paveikia ne tik jaunus žmones, bet visus žmones. Industrija kurią aš atstovauju kuria grožio, gero gyvenimo, sėkmės standartus. Ir aš turiu pripažinti, jog tie standartai buvo paveikę ir mane“.

„Tie standartai tarsi implantuoja idėjas į mūsų mintis, tokias mintis, kurių galbūt prieš tai niekada nesame turėję. Tos implantuotos idėjos mintyse tau sako kaip elgtis, kaip rengtis, su kuo bendrauti. Aš stengiausi išlikti savimi, nepasiduoti šioms nerašytoms taisyklėms, bet kartais tai padaryti yra labai sunku“- toliau kalbėjo aktorė.

Savo kalbą Page Ellen užbaigė palinkėdama visiems laimingos Valentino dienos, bei išreikšdama savo meilę visiems susirinkusiems.

26 metų aktorė, išgarsėjo 2007 metais tuomet kai nusifilmavo didelio populiarumo sulaukusiame filme „Juno“. Taip pat Page Ellen filmuosis dramoje su Julianne Moore, kurioje aktorės vaidins lesbiečių porą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: