Kino filmo "Ghoustbusters" kadras

Legendinis filmas “Vaiduoklių medžiotojai” sugrįžta į kino teatrus atsinaujinęs ir labai pasikeitęs, taučiau premjera Kinijoje neįvyks, nes Kinijos valdžia labai griežtai žiūri į filmus, kuriuose yra rodomi vaiduokliai bei kitos paranormalios dvasios.

Filmas “Vaiduoklių medžiotojai” sugrįžta visiškai pasikeitęs ir premjeroje pristatys moterišką filmo kolektyvą. Pagrindinius vaidmenis atliks garsios komedijų aktorės – Melissai McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones ir Kate McKinnon. Melissa McCarthy ir Kristen Wiig filmavimo aikštelėje susitiks antrą kartą, nes abi vaidino didžiulio pasisekimo sulaukusioje komedijoje „Sunokusios pamergės“, o naująją „Vaiduoklių medžiotojų“ versiją filmuos „Sunokusių pamergių“ režisierius Paulas Feigas.

Šiame, naujame “Vaiduoklių medžiotojai” filme,vaiduokliai įgaus žmogiškuosius pavidalus ir sugrįš į žemę kaip nusikaltėliai, kurie neleis gyventojams ramiai užmigti.

“The Hollywood Reporter” šaltiniai atskleidžia, kad filmo “Vaiduoklių medžiotojai” kūrėjai negavo leidimo iš Kinijos šio filmo rodymui, todėl premjera Kinijoje yra atšaukta. Kinijos valdžia tikina, kad šalyje negali būti rodomi filmai, kurie skatintų prietaringumą, baimę.

ghostbusters-new

Atšaukdama premjerą Kinijos valdžia prabrėžė ir tai, kad šis filmas yra ne jų šaliai dar ir todėl, kad prieš tai esančių pirmosios ir antrosios šio filmo dalies Kinijos auditorija taip pat nėra mačiusi.

Yra tikimasi, kad filmas sulauks didelės sėkmės, nes tikrai neatsirastų toks žmogus, kuris nebūtų girdėjęs apie šį filmą. Manoma, kad filmas per pirmąjį rodymo savaitgalį uždirbs net apie 50 mln. dolerių.

Filmo premjera visame pasaulyje įvyko liepos 15 dieną, tačiau Lietuvoje atnaujintą filmo versiją žiūrovai pamatys nuo liepos 29 dienos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: