Balandžio 1 d. Kaune prasidėsiantis festivalis „Kino pavasaris“ nepamiršta ir mažųjų kino teatro lankytojų. Gausiame Laikinosios sostinės repertuare – du itin kruopščiai atrinkti filmai šeimai. Tai „Oskarams“ nominuota Ale Abreu juosta „Berniukas ir pasaulis“ (angl. „Boy&The World“) bei jausmingas Christian Duguay filmas „Gražuolė ir Sebastianas. Nuotykiai tęsiasi“ (angl. Belle & Sebastian: The Adventure Continues).

Herojus – pasaulį atrandantis berniukas

„Berniukas ir pasaulis“ – įspūdinga brazilų kino juosta pasakojanti apie meilės jausmo galią, kuomet tai, kas neįmanoma ir nepasiekiama, tampa artima. Filmo centre – berniukas, kuris ilgisi į tolimą miestą dirbti išvykusio tėčio. Apie šeimos ryšį nesustodamas galvoti jaunuolis netikėtai sulaukia stebuklo – į kambarį įsiveržęs vėjo gūsis nuskraidina jį į stebuklingą šalį, kur prasideda nuotykiai.

Ale Abreu filmas sujungia visus žmogiškus jausmus, nuo skausmo iki džiaugsmo. Spalvų paletė šiame animaciniame filme tokia pat plati, kaip ir emocijų. Filmo kūrėjai taip pat meistriškai išnaudoja kompozicines bei režisūrines galimybes. Juosta sulaukė pripažinimo svarbiausiuose kino festivaliuose ir šiais metais buvo nominuota „Oskarui“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: