© Žymantės Guogaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

„Michelle“ – itin jaunimo mėgiamo naktinio klubo „G-loft“ vietą užėmusi picerija. Keletą mėnesių vyko patalpų renovacija, o štai dabar, dar visai neseniai, gegužės pabaigoje, duris atvėrė nauja erdvė.

Pačioje Kauno miesto širdyje, Rotušės aikštėje, įsikūrusios picerijos durys plačiai atvertos, o padavėjai pasitinka plačiomis šypsenomis ir gera nuotaika. Nors viešnagės laikas buvo trečiadienio popietė, vos tik atsisėdus prie staliuko, į piceriją ėmė plūsti žmonės.Panašu, jog žmonės domisi nauja  vieta, naujos maitinimo įstaigos populiarumas vis dar auga. Kiekvienam klientui, atsisėdus prie staliuko, atnešamas stalo vanduo su citrina, tai gali pasirodyti smulkmena, bet vis tik keista kodėl Kaune tai dar retenybė.

Picerija – didelė ir prašmatni, sudaryta net iš dviejų aukštų ir terasos. Pirmasis aukštas tai platus holas. Antrajame įsikūrusi pagrindinė picerijos erdvė, kurioje yra baras ir staliukai. Lauko terasa didelė, su daugybę staliukų ir minkštais krėslais.  Interjeras stipriai pasikeitęs: nuo lofto stiliaus akcentų iki paveikslų, baltų užuolaidų, meninių stendų. Naujam picerijos interjerui buvo suteiktas jaukumas, švelnios ir pastelinės spalvos, ir maloni prieblanda.

© Žymantės Guogaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Picerijos valgiaraštį sudaro vos  du lapai: gaiviųjų – alkoholinių gėrimų ir picų – desertų meniu.  Gėrimų kainos palyginti nėra didelės, taurė balto vyno kainuoja vos 2 eurus, tačiau picų kainos nedžiugina. Klasikinė ir viena paprasčiausių picų „Margarita“ kainuoja apie 5 eurus, tačiau visos kitos picos su skanesniais pagardais kaštuos gerokai daugiau. Vertinant tai, jog ši maitinimo įstaiga yra picerija, tačiau picų asortimentas yra gana minimalistinis, meniu pateikiama ~apie 10  picų rūšių. Taip pat neįprasta detalė buvo tai, kad picų dydžiai yra visi vienodi, nėra galimybės pasirinkti mažą ar didelę picą, visų picų dydis yra vidutinis ~25cm. Užsisakyta pica buvo gardi, traški, o mocarelos sūris tiesiog tobulas. Kiek nuvylė tai, jog prie picos nebuvo patiekiama jokių padažų, tik alyvuogių aliejus, kas galbūt kitam klientui, kuris pripratęs valgyti picą įprastu kečupo padažu, gali būti tam tikras diskomfortas.

© Žymantės Guogaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Išbandėme ir desertą – grietinėlės kremu įdarytus eklerus šokoladinių putėsių patale. Skanėstas tikrai gardus ir gaivus, tačiau porcija ne itin didelė, nors kaina 3 eurai. Vos keletas šauktelių ir deserto nebeliko. Tačiau nežiūrint į deserto dydį, skonis buvo iš ties geras, norėjosi užsisakyti dar ir dar.

© Žymantės Guogaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Maistas: 4. Skanu, picos nemažos todėl gan sočios. Desertai taip pat labai skanūs tačiau porcijos galėtų būti ir didesnės. Norėtųsi gausesnio picų asortimentų, juk visgi čia yra picerija, kurios pagrindinis patiekalas yra pica. Gėrimų pasiūla – be priekaištų, tiek pasirinkimas, tiek kainos santykis yra puikus.

Aptarnavimas: 4. Padavėjos mandagios ir skleidžiančios gerą nuotaiką. Aptarnauja greitai, jei neapsisprendi padeda išsirinkti, bei atsako į visus klausimus su šypsena.

© Žymantės Guogaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Aplinka: 5. Jauku, gražu ir modernu. Vidaus erdvė prašmatni, su ištaigingais paveikslais ir jaukia prieblanda. Lauko terasa paprasta, tačiau neprasta. Patogūs ir minkšti krėslai bei gėlėmis atskirtos staliukų erdvės, o dar burbulų pavidalo pakabintos lemputės suteikia gerą akcentą.

Verta aplankyti: 4. Picerijos aplinka maloni, todėl norintiems jaukiai praleisti popietę ar vakarą ši vieta kaip tik tam. Minkšti krėslai ir pastelinės spalvos leis atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo miesto šurmulio. Nors meniu asortimentas yra tikrai nedidelis, tačiau pateikiamas maistas yra kokybiškas ir skanus.

Galutinis įvertinimas:

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: