Pokemon Go / socilianių tinklų nuotr.

Praėjo daugiau nei savaitė, kai žaidimas Pokemon go užkariavo pasaulį, tačiau žaidėjai jau pasuko suaugusiųjų žaidimų pusėn. Pokemon go žaidėjai socialiniuose tinkluose jau skelbia nuogas asmenukes ir pornografinius atvaizdus rodančius charakterius.

Žaidėjai skelbia fotografijas į internetinius forumus, kur Pokemonai šalia arba ant nuogų kūnų – dauguma nuotraukų nepasižymi kuklumu ir yra visapusiškai nešvankios. Vienas „Bulbasauras“ atsiranda ant apatinės žmogaus kūno dalies. Kitas, „Dodou“, užsikaria ant nuogos moters kai ji pasilenkia ir visiškai nieko nepalieka Jūsų tolimesnei vaizduotei.

Didžiausia žvaigždė nuogoje asmenukių tendencijoje yra Pokemonas „Diglett“, kuris pasirodė keliose nuotraukose, strategiškose vietose. Pavyzdžiui, laukimas kol Jūsų antra pusė išeis iš vonios gali būti labai varginantis. Vaikinas savo viešbučio kambaryje nusprendė pažaisti Pokemon go ir padarė nešvankią savo merginos fotografiją, kurioje ji buvo nuoga, išskyrus su kai kuriais apatiniais drabužiais. Pokemonas „Diglett“ taip pat atsiranda fotografijoje labai „geroje“ padėtyje. Žaidėjas šią fotografiją paskelbė internete, vaizdas tapo hitu su daugiau nei 1.6 milijono peržiūrų.

Daugėjant nešvankių momentų, žaidžiant Pokemon go yra susisiekta su žaidimo kūrėjais ir laukiama komentaro dėl suaugusiųjų žaidimo. Apskritai, tokio pobūdžio nuotraukos daro žaidimą šiek tiek keistu ir dauguma skundžiasi, kad tai griauna vaikystę. Nepriklausomai nuo to, kad Pokemon go tapo populiarus tarp nuogalių, žaidimo parsisiuntimo skaičius įrodo Pokemon go sėkmę.

Pokemon go, tai kelionės tarp realaus ir virtualaus pasaulio, žaidimas veikiantis išmaniuosiuose telefonuose, kurio pagrindinis tikslas sugauti kuo daugiau Pokemonų. Tuo metu, kai žaidėjas vaikšto, išmanusis telefonas suvibruoja, taip informuodamas, kad netoliese yra Pokemonas.

Pokemon go 2

Žaidėjas turi būti pasiruošęs sugauti jį mesdamas „Pokeball“ kamuolį ir pridėti prie turimos Pokemonų kolekcijos. Tačiau tuo pat metu žaidėjas turi būti labai atsargus, nes Pokemonas gali pabėgti! Žaidimas jau įrodė, kad yra neįtikėtinai populiarus. Per 24 valandas nuo jo sukūrimo, jis nulaužė kompanijos serverius ir sukėlė Nintendo akcijų bangą.

Pokemon go porn

Interneto folkloras: kaip pagrobti 28-metį 2016-tais

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: