Iki šių dienų vis dar pasaulinės muzikos scenos bei LGBT+ ikona išlikęs Freddie Mercury savo gyvenimo metais laikė seksualinę orientaciją ir santykius paslaptyje. Žvelgiant į šių dviejų vyrų tarpusavio santykių istoriją regimas didelis intymumo jausmas,  atskleidžiantis nuoširdžią ir gražią meilę.

Jimas Huttonas buvo paskutinis legendinio dainininko vyras. Jis ir Freddie pirmą kartą susitiko gėjų naktiniame klube 1983 metais. ,,Freddie buvo nedidelis, tačiau iš pradžių nepatraukė mano susižavėjimo“, rašo Jimas apie pirmąjį susitikimą. Vėliau Freddie pradėjo lankytis pas Jimą kirpykloje, ir uoliai stengėsi patraukti dėmesį, bet vis nesėkmingai. Ir tik tada, kai susitiko vėl tame pačiame klube, Freddie atkaklumas laimėjo Jimo širdį bei užtikrino glaudų tarpusavio ryšį. Jimas taip prisimena savo santykius: ,,Aš norėjau jam duoti į veidą porą kartų, bet mes davėme vienas kitam tik meilę. Neturėjome muštynių, tik žodines kovas. Freddie visada reikėjo duoti laiko suprasti – paskutinį kartą tylėjimas truko daugiau nei savaitę.“

Jimas kilęs iš Airijos katalikų šeimos, septintas iš 10 vaikų. Jis atsimena, kai dar nepažinojo Freddie, nebuvo labai sužavėtas Freddie scenine veikla, kuris uždirbdavo milijonus. ,,Freddie man pasirodė kaip šlovės apakintas vyras. Jis stengdavosi sukelti dideles auditorijos ovacijas.“ – atsimena Jimas.

0

Jimas persikėlė gyventi į ,,Garden Lodge“ su Freddie. Pragyvenę du metus kartu, 1991 metais dainininkui buvo diagnozuotas AIDS, ir Freddie pasiūlė savo partneriui išvykti, bet jis atsisakė. ,,Aš tave myliu Freddie, ir niekur neisiu.“- Jim atsimena šiuos žodžius, kai sužinojo apie partnerio ligą. Ir jie kartu pragyveno iki paskutinio Freddie atodūsio.

,,Naktį prieš Valentino dieną mes turėjome didelį kivirčą, neatsimenu kodėl. Todėl šią dieną ryte aš jam padovanojau trisdešimt mėlynų rožių. Atnešiau iki lovos su puodeliu arbatos ir dvejomis spurgomis – viena jam, kita katei.“ Pasakoja Jim apie prisiminimus su Freddie. ,,Freddie buvo jautrus, drovus, patyrė baisius nuotaikos svyravimus, o aš buvau ramus, nelabai piktas, nebent supylus kelis litrus alaus.“

6

Tim Wapshott knyga ,,Mercury ir aš“ detaliai atskleidžia šių nuostabių vyrų istoriją. Knyga yra sąžininga bei atvira, aprašomi skaudūs pasakojimai apie gėjų meilę devintajame dešimtmetyje, netikėtai užklupusią AIDS epidemiją ir paskutines Freddie gyvenimo akimirkas, roko karaliaus gyvenimo kilimus ir kritimus bei nenumaldomai didelį gerbėjų dėmesį.

Dauguma Freddie Mercury matė tik kaip pasaulio ekstravertą, roko žvaigždę, tačiau santykiuose jis buvo visiškai kitoks, priešinga asmenybė. Santykiai, kurie taip užsimezgė tarp jų kai kuriems tai atrodė neįmanomi – kuklus kirpėjas ir pasaulinė roko žvaigždė kartu. Tačiau šios nuotraukos atskleidžia tikrą, nesumeluotą meilę tarp dviejų žmonių ir kovą prieš AIDS bei visuomenės nustatytas normas.

28

26

25

24

23

22

21

20

18

17

16

15

14

13

12

11

10

9

8

99

Taip pat skaitykite: Nuoširdi senyvos moters reakcija matant LGBT sužadėtuves

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: