Filmo "Juodas varnas" plakatas

Neseniai į Lietuvą buvo atvykęs Ukrainos aktorius ir prodiuseris Daniilas Mireškinas. Jis su savo komanda,  tarp kurių žymi Ukrainos aktorė Darija Volga, Vitalijus Salii ir Ksenia Danilova, pristatė išskirtinius Ukrainos kino filmus, kurie buvo įvertinti milijoninės auditorijos ir gavo tarptautinius apdovanojimus. Aktoriai bendravo su  Kauno publika ir dalinosi išgyventomis emocijomis.

Daniilas Mireškinas, įsteigęs labdaros ir paramos fondą ТОРБАН, per visą Lietuvą surengė Ukrainos kino savaitgalį. Spalio 28–30 dienomis Ukrainos kiną galima buvo išvysti Kaune kino centre „Romuva“.

Filmo „Juodasis varnas“ kadras

Rodydamas savo kurtus kino filmus, atspindinčius Ukrainos kultūrą, fondas ТОРБАН turi kilnų tikslą – paremti organizaciją „СОС Дитячі містечка України“, evakuojančią ir reabilituojančią karo vaikus, likusius be tėvų priežiūros, taip pat organizaciją „ГО Спілка підприємців кіно і телеіндустрії“, padedančią fronto linijoje kariaujantiems kultūros atstovams, o jų šiame kare yra nemažai.

FILMO ANONSAS:

Festivalio metu demonstruota juosta „Juodasis varnas“ – besąlygiškai istoriškai reikšmingas Ukrainai filmas yra pasiekiamas Youtube tinkle “TV kanalo 1+1” auditorijai. Kviečiame susipažinti su juo ir mūsų skaitytojus.

VISAS FILMAS:

Galite  pagal išgales paremti nuo karo kenčiančią Ukrainą. Jei nuspręstumėte paaukoti kelis eurus Labdaros ir paramos fondui ТОРБАН:

БФ ТОРБАН БО *Charity foundation TORBAN * БФ ТОРБАН БО *Charity foundation TORBAN

F TORBAN BO

UA 01001 Kyiv, 12 Petra Sagaidachnogo St

IBAN Code UA133052990000026000005023115

JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE Bank SWIFT Code PBANUA2X

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: