Johnas O‘Neillas / youtube vaizdo įrašo kadras

Jungtinėje Karalystėje vykstantys įvykiai prikaustė visuomenės dėmesį. 45-rių metų Johnas O‘Neillas turi pranešti policijai apie seksą su nauja partnere 24 valandas prieš aktą. Dviejų vaikų tėvas, buvo apkaltintas išprievartavimu, bet lapkritį po pakartotinio bylos svarstymo buvo išteisintas ir pripažintas nekaltu. Tačiau ties tuo šio vyro problemos tikrai nesibaigė.

Po to, kai jis buvo išteisintas, policija kontraversiškai pritaikė jam „Seksualinės Rizikos Sprendimą“ (SRS), su sąlyga, kad jis informuos policiją 24 valandos prieš suartėdamas su nauja partnere. Mažiausias šio orderio nusižengimas nulemtų jo tapimą nusikaltėliu.

Liepos 14-tą dieną vyras dalyvavo teismo išklausyme tikėdamasis panaikinti sprendimą, kuris varžo jo asmeninio gyvenimo laisvę. Pats vyras sako, kad šis sprendimas pažeidžia jo žmogaus teises. Tačiau bijodamas galimos bausmės vyras pripažino nežadąs formuoti jokių santykių kol jo gyvenimas bus ir toliau ribojamas SRS.

Vyras prisipažino, kad yra susidomėjęs sado-mazochizmu ir yra lankęsis „Penkiasdešimties pilkų  atspalvių“ fetišo klube. Bet jo manymu vienintelė priežastis, kodėl jam yra skirtas SRS, yra dėl to jog policija pyksta pralaimėjusi pirmąjį teismą. Jis mano, kad taip jie siekia jam atkeršyti už pralaimėjimą. Tačiau ši istoriją nebuvo iš piršto laužta ir tikrai neprasidėjo be jokio pagrindo.

Moteris, kuri apkaltino vyrą išprievartavimu, pasakojo, kad sekso metu ji buvo kandžiojama ir draskoma. Visą tai moters teigimu padarė mūsų minėtasis Johnas O‘Neillas. Pats vyras paneigė visus kaltinimus apie kandžiojimą, bet dėl įdrėskimo žymių jis pripažino. Pasak vyro, įdrėskimo žymės atsirado masažo metu, po bendru sutarimu vykusio sekso. Vyras norėdamas patvirtinti savo nekaltumą teigė neturįs jokio teistumo ir “netgi nėra gavęs baudos už stovėjimą”.

Pats vyras teigė turįs dvejopus jausmus, kai po pastarojo teismo išklausymo jis buvo viešai įvardytas šioje byloje. Iš vienos pusės jis yra nusivylęs, kad žmonės perskaitę apie jį spaudoje iškarto pripažins jį kaltu, nes žmonės yra linkę manyti, kad apkaltintas asmuo dažniausiai ir būna kaltas. Bet iš kitos pusės jis džiaugėsi, kad žmonės sužinos kokie dalykai vyksta aplink juos.

Jis taip pat teigė, kad jeigu ne sąlyga, kuri reikalauja jo pranešti policijai apie būsimą santykiavimą su nauja partnere, ši byla būtų buvus įprasta ir nebūtų pritraukus jokio visuomenės dėmesio. Pasak jo, žmonės turi žinoti ką policija gali sau leisti ir koks šis įstatymas yra pavojingas. Vyras yra įsitikinęs, kad šis įstatymas turi būti panaikintas.

Paklaustas kaip visa tai paveikė jo gyvenimą, jis nevyniojo žodžių į vatą: „Aš neturiu gyvenimo. Aš negaliu dirbti, aš negaliu turėti jokių santykių“. Prabilęs apie draudimus, kuriuos jis įgavo šiam orderiui įsigaliojus, santykių apribojimas nebuvo vienintelė bėda. Policija įgaliojo vyrą pateikti jiems savo mobiliojo telefono PIN kodą ir nesinaudoti prie interneto prijungtais prietaisais, kurių negalėtu patikrinti pareigūnai. Tačiau pasitaręs su savo advokatu jis nusprendė neduoti jiems savo PIN kodo. Jam tai buvo principo reikalas. Už šį bandymą sulaužyti SRS jis buvo sulaikytas ir laikomas policijos priežiūroje per visą naktį.

Seksualinės rizikos apribojimai gali būti taikomi bet kuriam asmeniui, kuris pasak policijos yra seksualiai grėsmingas. Nesvarbu net jeigu ir žmogus niekada nebuvo pripažintas nusikaltėliu.

Taip pat skaitykite: Moteris uždirba iki 4000 JAV dolerių per dieną būdama socialinių tinklų dominante (N-18)

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: