Twiter archyvo nuotr.

Pasaulyje yra daug šunų mylėtojų. Retai sutinkame žmones, kuriems nepatiktų šunys. Vos pamatę mielą šunytį, norime jį paglostyti. Tačiau vienas vyras taip dievina šunis, kad net užsimanė juo tapti. Vyro, vardu Toko svajonė tapo realybe. Dėl ypatingo ir realistiško kostiumo, Toko išleido 2 milijonus jenų (beveik 16 000 USD dolerių), kad pasisiūtų individualų šuns kostiumą.

Kostiumas siūtas pagal borderkolio veislės šunį. ,,Rezultatas atrodo tikrai įspūdingai ir realistiškai. Vaizdo įraše, kuris paplito internete, galima matyti Toko dėvintį kostiumą ir judantį po kambarį. Kailis ir veido išraiška atrodo kaip tikro šuns, o vyras net išmoko elgtis kaip šuo. Vaikšto keturiomis ir kraipo galvą. Norėdamas parodyti, kad jis yra žmogus kostiumo viduje, jis pamojuoja į kamerą.

Toko savo kostiumą užsisakė iš Japonijos kompanijos „Zeppet“, kurios specializacija – skulptūros ir modeliai pramogų industrijai bei talismanai. Borderkolio kostiumas buvo pagamintas per 40 dienų. Tai apėmė daug bandymų, kad kostiumas atrodytų tikroviškai. „Esmė ta, kad šuns skeletas gali būti atkartotas ant žmogaus skeleto. Kadangi skeleto struktūra yra labai skirtinga, daug laiko praleidome tyrinėdami, kaip padaryti, kad jis atrodytų kaip „šuo“, – paaiškino Zeppet darbuotojas. „Be to, mes renkame nuotraukas, darytas įvairiais kampais, kad būtų galima atkurti gražų borderkolių kailį ir padaryti jį lyg natūralų.

Toko visada savojo apie tikrovišką šuns kostiumą. Tokiu neįprastu būdu bandymas išreikšti meilę gyvūnams. „Padariau jį borderkolį, nes užsidėjus jis atrodo tarsi tikras“, – aiškina jis. „Mano mėgstamiausi gyvūnai yra keturkojai gyvūnai, kurie ypač mieli. ,,Pagalvojau, kad man labiausiai artimas didesnio dydžio gyvūnas. todėl nusprendžiau padaryti jį šunimi. Aš išpildžiau savo svajonę ir dabar turiu savo mėgstamiausios šuns veislės tikrovišką kostiumą” – teigė Toko. Gavęs kostiumą, Toko susikūrė „YouTube“ kanalą, kuriame jis dėvi kostiumą ir juda kaip šuo.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: