Dantų protezavimas bus nepamainoma gydymo priemonė tuomet, kai reikia atkurti pilnai ar dalinai prarastus dantis. Įprasto dantų plombavimo tokiu atveju gali neužtekti, todėl naudinga imtis papildomų protezavimo procedūrų. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite apie dantų protezavimo privalumus, vykdomą procedūrų eigą ir atraskite patikimus specialistus, teikiančius šias paslaugas.

Paruošiamosios procedūros

Prieš atliekant protezavimą, klientui trumpai suteikiama trumpa konsultacija, kurios metu įvertinama situacija ir parenkami konkretūs, labiausiai tinkantys gydymo metodai. Padarius pažeisto danties nuotrauką, tiksliau nustatomos problemų priežastys ir parenkamas tinkamesnis gydymas.

Esant būtinybei, pacientas siunčiamas pas kitos krypties odontologus (ortodontus, periodontologus, implantologus ir kt.) išsamesniems tyrimams. Prieš pradedant protezuoti dantis, dar gali būti atliekamos kitos reikiamos odontologinės procedūros, padedančios geriau pasiruošti būsimai procedūrai, pavyzdžiui, profesionali burnos higiena.

Dantų protezavimo procedūros eiga

Pradiniame procedūros etape ant pažeisto danties dedami laikinieji plastikiniai dantų vainikai. Praėjus tam tikram laiko tarpui ir atliekant pakartotines procedūras, plastikiniai vainikai nuimami ir dedami bemetalės arba metalo keramikos vainikai, skirti pastoviam nešiojimui.

Atlikus dantų protezavimą, atkuriami pažeisti dantys ar ištisos jų eilės. Ši procedūra leidžia pasiekti vienus iš geriausių dantų atkūrimo rezultatų per sąlyginai trumpą laiką, nepatiriant didelio skausmo ar diskomforto.

Greitas, efektyvus ir neskausmingas dantų protezavimas, kurį atlieka patyrę odontologai. Atraskite patikimus specialistus, kurie suteiks savo paslaugas kokybiškai ir už gerą kainą.

Užsakymo Nr. KMC190119

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: