Kadras iš video klipo "Bad Motherfucker"

Intriguojantis video žaidimas, smurto filmas, kurio dalyvis esi tu pats. Ginklai, kraujas, greitis ir technologijos, pagrindiniai tave lydintys įrankiai šiame veiksme. Keliavimas erdvėje čia tampa realybe.

Toks yra ,,Biting Elbows‘‘ susuktas vaizdo klipas „Bad Motherfucker“ (Insane Office Escape 2), YouTube hitu tapęs ir per tris dienas daugiau nei 7mln. peržiūrų sulaukęs, rusų pankų grupės darbas.

Dinamiška punk rock stiliaus daina, sėkmingai atgaivina žmoguje slypintį žiaurumą ir jėgą. Atrodo, kad atsiduri kovos lauke, kuriame tu stebi, kaip kostiumu pasidabinęs firmos darbuotojas šūviu nuginkluoja priešą, o galiausiai pats atsiduri įvykių centre. Stebėk, kur atsidursi toliau.

Pirmo asmens įspūdžiui sudaryti, pasirinktos GoPro kameros, leidžia užfiksuoti įspūdingus vaizdus apie 5 megapikselių mln. taškų raiška, leidžia gėrėtis vaizdo kokybe ir greičiu. Operatorius Sergey Valyaev. 5 kaskadininkai ir dar 40 žmonių komanda 9 dienas filmavo ne tik Maskvoje, bet ir Prancūzijos Alpėse.

Tai jau antrasis tokio tipo „Biting Elbows“ kūrinys. 2011 metų rugsėjį didelio susidomėjimo sulaukė „The Stampede“ (Insane Office Escape).

Ilya Naishuller, grupės direktorius ir šio sumanymo režisierius sako, norėjęs nufilmuoti penkias minutes jaudinančio, linksmo ir negailestingo veiksmo.  Ar jam tai pavyko? Spręskite patys.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: