Instagram archyvo nuotr.

Nuo Australiją kausčiusių alinančių gaisrų iki koronaviruso protrūkio, daugybė tragiškų įvykių 2020-aisiais pasaulyje sugriovė vyravusią tvarką. Juodojo humoro mėgėjai sutinka, kad pastarųjų mėnesių įvykiai buvo itin panašūs į Charlio Brookerio seriale „Black Mirror“ vaizduojamus įvykius. Įkvėpta šios idėjos, Madride įsikūrusi kūrybinių industrijų agentūra „Brother“ sukūrė gudrią reklaminę kampaniją, kuri turėtų vaizduoti vėliausio serialo sezono vaizdus, tačiau yra vienas kabliukas… Reklama teigia, kad šeštasis sezonas vyksta dabar, realybėje.

Lauko reklama autobusų stotelėse Madride pasirodė veidrodiniu paviršiumi, kurį lydi užrašas: „Black Mirror 6th Season. Live Now, everywhere.“ (liet. „Black Mirror šeštasis sezonas. Gyvai dabar, visur.“) Praeiviai, dėvintys kaukes, apsauginius veido skydelius ir pirštines atsispindi veidrodiniame paviršiuje, taip pridėdami itin siurrealų, interaktyvų sluoksnį reklaminiam plakatui.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @sinefilmm on

Nepaisant išmintingai sugalvotos reklamos, serialo kūrėjas Brookeris teigia, kad šiuo metu jo kuriamas distopinis serialas yra sustabdytas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lazerful (@lazerful) on

Duodamas interviu „Radio Times“ jis teigė, kad tamsus, futuristinis pasaulis, kurį jis įprastai vaizduoja savo seriale, šiuo metu tikrai nėra tinkamiausias dalykas, kurį reikėtų transliuoti žmonėms: „Šiuo momentu, nemanau, kad istorijos apie griūvančią visuomenę yra tinkamas turinys, todėl prie jo nedirbu,“ atskleidė jis. „Aš beveik panorau vėl atnaujinti savo komiko įgūdžius, todėl pastaruoju metu rašiau scenarijus, kurie vertė juoktis mane patį.“

Taip pat skaitykite: KinasTitulinisTOP 10 TOP 10 serialo „Juodasis Veidrodis“ epizodų

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: