Elonas Muskas EPA-ELTA nuotr.

Elonas Muskas atskleidė, kad „Twitter“ pajamos smarkiai sumažėjo, dėl organizaciją palikusių reklamos užsakovų. Dėl to jis apkaltino aktyvistus, kurie „bando sunaikinti žodžio laisvę Amerikoje”.

E. Muskas rašė: „Nepaisant to, jog niekas nepasikeitė turinio moderavimo atžvilgiu ir mes padarėme viską, ką galėjome, kad įtiktume aktyvistams, jie bando sugriauti žodžio laisvę, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Reklamos užsakovai iš tikrųjų traukiasi iš „Twitter“, nes nežino, koks yra tikrasis Musko planas ir ką jis ketina daryti su šia socialine platforma. Tai, ką matėme iki šiol yra chaotiška ir kelia nerimą. Pavyzdžiui, netrukus po svetainės įsigijimo, Muskas parašė šokiruojantį įrašą, kurį vėliau pašalino. Jis melagingai teigė, kad Polą Pelosi užpuolė sekso paslaugų darbuotojas, o ne dešiniųjų pažiūrų sąmokslo teoretikas, ieškantis jo žmonos, Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi.

Atskleista, kad mažiausiai vienas stambus reklamos užsakovas planavo susitikti su Musku dėl šio incidento. Iš pateiktų vidaus dokumentų buvo galima suprasti, kad reklamos užsakovai socialinio tinklo atžvilgiu buvo nusiteikę nepalankiai dėl azartinių lošimų ir kriptovaliutų turinio plėtros taip pat dėl aktyvių naudotojų sumažėjimo.

Taip pat klaidingai skamba Musko teiginys, kad turinio kontrolės srityje niekas nepasikeitė. Nuo tada, kai jis įsigijo „Twitter“, iš svetainės ėmė trauktis ir vadovai, ir reklamos užsakovai. Jie ėmė nerimauti, nes nežino ką Muskas planuoja daryti su bendrove. Vienas pirmųjų dalykų, po socialinio tinklo įsigijimo, buvo „Twitter“ pasitikėjimo ir saugumo politikos vadovo atleidimas. Muskas atleido beveik 50 % „Twitter“ darbuotojų, tarp jų ir grupę, atsakingą už algoritmų skaidrumą ir etiką.

Atšaukęs teisinę bylą dėl „Twitter“ įsigijimo, Muskas socialiniame tinkle „Twitter“ rašė: „Padariau tai ne todėl, kad būtų lengviau. Tai dariau ir ne tam, kad uždirbčiau daugiau pinigų, o todėl, kad noriu padėti žmonijai, kurią myliu. Darau tai nuolankiai ir pripažįstu, kad nepaisant visų mūsų pastangų, nesėkmė siekiant šio tikslo yra labai reali.“

Vis dėlto E. Muskas nelinkęs leisti, kad faktai trukdytų tam, ką jis nori pasakyti. Dar prieš sužinant apie sumažėjusias pajamas, jo planas imti mokestį už patvirtintą paskyrą, jau kvepėjo neviltimi. Šiuo metu galima tikėtis, kad jis griebsis gerai žinomo motyvo, jog tapo sukilusios minios auka.

Įvairios spaudos produkcijos gamyba ir spausdinimas  –  spaustuvė Skaitmena.lt

 

 

 

 

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: