Serialo „Powers“ kadras

Įsivaizduokit pasaulį, kurį valdo super herojai. (Turbūt tai įsivaizduoti jau nėra sunku, kai tokie grandai kaip „Marvel“ ir „DC“ užvaldė pasaulinius kino ekranus.) Tačiau būtent šiuo atveju televizijos serialas „Galios“ („Powers“) yra kiek kitoks nei kiti įprastiniai serialai apie super herojus. Antgamtinių galių turintys serialo herojai yra neįprasta elitinių žmonių grupė, kurie miestui ir jo žmonėms padaro daugiau žalos nei atneša jam naudos. Jie tikrai nėra nuoširdūs herojai, kurie nuolatos gelbsti žmonių gyvybes ir tai yra jų pašaukimas.

Brian Micheal Bendis ir Michael Avon Oeming‘s buvo žmonės, kurie paleido šiuos komiksus į platųjį pasaulį. Komiksų knygelės „Galios“ adaptacija buvo kūrimo procese jau daugiau nei dešimt metų. Pirmoji svarsčiusi galimybę paleisti šios komiksų knygelės istoriją jau 2001 metais į televizijos ekranus buvo „Sony Pictures“. Prabėgus dešimtmečiui „Sony“ kartu su „FX“ susibūrė tam, kad paleistų įžanginę serialo dalį.  Kartu su aktoriais Charles S. Dutton, Lucy Punch, Jason Patric ir scenarijaus autoriumi Charles H. Eagle, veteranu scenaristu, kuris svariai prisidėjo prie itin nusisekusios komiksų adaptacijos „The Walking Dead“ kūrimo, jie sukūrė pirmąją serialo „Galios“ seriją. Tačiau pirma šio serialo versija taip ir nepasiekė televizijos žiūrovų, bet 2014 metų kovo mėnesį kompanija „Sony“ paskelbė, kad naujoji serialo „Powers“ versija debiutuos „PlayStation“ platformos tinkle.

powers

Serialo „Powers“ kadras

Visi tie metai kūrimosi procese nukalė galutinį serialo produktą, kuris gana stipriai skiriasi nuo originalaus komiksų varianto. Pagrindinė vizija išlieka ta pati, pasakojama istorija apie policininkus dirbančius super herojų pilname pasaulyje, bet visas veiksmas persikelia iš Čikagos į Los Andželą. Vietoj to, kad atskirai pasakotų kiekvieno super herojaus istoriją, skirtingai nei komiksuose jie viską suburią į vieną pasakojimą, kuris lyg ir būtų panašus į pirminį komiksų scenarijų, bet televizijos serialo eigoje viskas išsirutulioja ne taip, kaip komiksų skaitytojai galėtų tikėtis.

powers-10

Serialo „Powers“ kadras

Visas serialo veiksmas sukasi apie pagrindinį veikėją Christian Walker (Sharlto Copley).  Buvęs super herojus, kuris prarado savo super galias ir tapo L.A.P.D Powers divizijos detektyvu. Televizijos šou pagrindinio veikėjo interpretacija ganėtinai skiriasi lyginant ją su komikso charakteriu. Christiano televizinė persona neturi tokios įspūdingos išvaizdos, kaip turi jo komikso charakterio versija, kuriame jis yra itin tvirto kūno sudėjimo ir pasižymi taip vadinamuoju kvadrato formos veidu.

powers-2

Serialo „Powers“ kadras

Daugelis serialo personažų buvo gerokai pakeisti lyginant juos su komikso knygelių personažais, o ypač  moterys. Christiano nauja partnerė Deena Pilgrim (Susan Heyward) yra kombinacija iš dviejų komikse buvusių jo partnerių. Seriale Christiano partnerei buvo įskiepytas Deenos požiūris, o išvaizda ir jos visa gyvenimo istorija buvo paimta iš kitos jo partnerės komikse Enki Sunrise. Aktorė Susan Heyward yra bene vienas iš svarbiausių serialo elementų. Ji yra neįtikėtinai kieta ir žino kada yra laikas pajuokauti. Gilinantis į partnerių santykius, tai ji ,yra tas žmogus, kuris atlieka didžiausią darbą kurdama Christiano ir Deenos santykius. Sharlto personažas yra labai uždaras, bet Susana yra puiki aktorė, kuri suteikia savo partneriui labai daug, kas ir padeda sukurti bendrą ryši šiam dviejų policininkų duetui.

powers-4

Serialo „Powers“ kadras

Režisuodamas pirmus du epizodus režisierius David Slade padarė viską kas įmanoma iš labai limituoto biudžeto. Specialieji efektai nėra tokio pat aukšto kokius mes galime pamatyti kituose super herojiniuose serialuose, tačiau tai tikrai nėra svarbiausias dalykas šiame seriale. Serialo režisierius stengiasi išlaikyti tvirtą atmosferą, tokią pat kokia vyrauja komikse ir serialas taip pat puikiai išlaiko kontrastą tarp spalvingo populiariųjų super herojų pasaulio ir įprasto policininkus supančius pasaulio.

Visiem planuojantiems žiūrėti šį serialą, siūlytume nesusidaryti pirminės nuomonės apie serialą tik iš pirmosios įžanginės serijos. Deja, bet įžanginė serialo serija yra silpniausia iš kelių pirmųjų epizodų. Serijos režisierius stengiasi pateikti kuo mažiau detalesnės informacijos nenorėdamas atskleisti per daug apie viską jau įžanginėje serijoje, tačiau šiuo atveju tokios jo pastangos sumaišo viską ir istorija nesigauna ganėtinai įdomi. Serialo kokybė ryškiai patobulėja, kai svarbesnės detalės būna atskleistos ir taip serialo veiksmas įgauna pagreitį.

Taip pat skaitykite: 10 vertų dėmesio šiuolaikinių fantastinių serialų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: