© Gretos Rozenbergaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Išdidžiai priešais kiniškų prekių perpildytus paviljonus stūkso nė pusės metų gyvavimo dar neskaičiuojantis „Grill London“. Po vitražinių langų arkomis besislepiantis restoranas maloniu šurmuliu kviečia užsukti ne tik skrandį užkišti, bet ir pasisėdėti.

Šiltą penktadienio popietę beveik visi staliukai tiek pirmame, tiek antrame restorano aukštuose užimti, publika įvairi: nuo atsipalaidavusių šeimynų iki jaunimo būrelių. Visi ramiai sėdi, užsiėmę savo reikalais, kol trys padavėjos sukasi kaip bitutės: maloniai, greitai, kokybiškai aptarnaudamos būrį išalkusiųjų. Žinoma, viena kita šakutė nulekia žemyn laiptais, bet kam iš skubėjimo nepasitaiko.

Knygų tomo neprimenantis meniu siūlo nemažą pasirinkimą patiekalų, tiksiančių vidutiniam Lietuvos valgytojui, o gal ir tam, su šiek tiek labiau išlavintu skoniu. Restorano pavadinimui įpareigojant, siūlomas nemažas pasirinkimas kepsnių, kurių maža porcija varijuoja nuo 12.50 Lt už vištienos krūtinėlės kepsnį iki 15.50 Lt už kiaulienos šonkauliukus. Norintys ko nors subtilesnio gali rinktis lašišos kepsnį ar vištienos vėrinuką su spanguolėmis. Smagiausia užsisakinėjimo dalis – tai galimybė nemokamai išsirinkti tau patikusį garnyrą, salotas ir padažą. Tad, jei lašišą užsimanysi valgyti su grikiais, niekas to neuždraus, o ir papildomai susimokėti neprašys.

© Gretos Rozenbergaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Ilgai nesiblaškydamos griebėm ant žarijų keptą „Home Burger“ kompleksą su vištienos krūtinėle ir pasirinktomis gruzdintomis bulvių skiltelėmis (14.50 Lt) bei vištienos krūtinėlės kepsnį su tokio paties tipo bulvėmis, česnakiniu padažu ir šviežių daržovių salotomis su medaus ir citrinos užpilu (12.50 Lt). Nepaisant žmonių daugybės, maistu gardžiavomės vos po 15 minučių. Hamburgeris tikrai skanus – bandelės paskrudusios, vištiena minkšta, žalumynų netrūko, tikrai skaniau už tą popieriaus skonio kotletą iš McDonalds. Vištienos kepsnys, o gal greičiau kepsniukas – tikrai nedidelis, net ir mažai porcijai, bet su juo atkeliavusiu bulvių kiekiu pamaitintum ir dar vieną alkaną studentą.

 

© Gretos Rozenbergaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Maistas: 4 Skanu, paprasta, bet tikrai ne prasta, pasigedom druskos su pipiriukais, savarankiškam maisto pasigardinimui, bet ko gero paprašius, būtume jų gavusios.

Aplinka: 5 Vietos daug, šviesu, stalai tvarkingi, o ir neįkyriai skambanti retro muzika tik sušildo atmosferą. Sienos, nukabinėtos britiška dvasia dvelkiančiomis nuotraukomis, nukreipia dėmesį nuo per langą matomos „Urmo bazės“ aikštelės ar geležinių tvorų.

Aptarnavimas: 4 Merginos jaunos, malonios, panašu, jog neturinčios daug patirties, bet tikrai besistengiančios. Nepaisant to, jog Londone daugumoje įstaigų, tituluojančių save restorano statusu, stiklinės nešamos padėklais, arbatpinigių palikti tikrai nebuvo gaila.

Verta apsilankyti: 4 Norint greito ir skanaus maisto – užsukti verta. Siekis atspindėti daugiakultūrinio miesto atmosferą lietuviškame pramonės rajone – rizikingas, bet užmojis neabejotinai tinkama linkme.

Galutinis įvertinimas:

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: