© Lauros Aleknavičiūtės nuotr. / KaunoZinios.lt

Prieš gerus metus draugų rate bene mėgstamiausia vieta pietums ar vakarienei buvo „Grizzly Grilly“. Restoranas įsikūręs gal ir ne pačioje patogiausioje vietoje, bet dėl puikaus kepsnio su traškiomis bulvytėmis ir salotomis verta nuvažiuoti ir į Savanorių prospekto pabaigą, ar ne? Išgirdusi atsiliepimus, kad vieta ženkliai suprastėjo, nusprendžiau tai patikrinti savo skonio receptoriais.

Pakalbinau draugą ir antradienio vakarą, apie 17 val., jau buvome pakeliui. Šiek tiek nerimavome – piko metas, daug po darbų išalkusių žmonių – ar neteks laukti ilgose eilėse? Įėjus į greito maisto restoraną (kaip jie patys save pozicionuoja), labai nustebome – viduje be mūsų nieko nebuvo. Jokio malonaus šurmulio, nesijautė šviežiai kepamos mėsos kvapas, o padavėja prie kasos atrodė tarsi vienišas karys lauke.

Stabtelėjome išsirinkti, ką valgysime. Meniu nėra platus, tačiau sau patinkantį patiekalą turėtų rasti įvairių skonių mėgėjai – galima rinktis tarp picų, salotų, kepsnių bei vėrinukų. Mano, kaip vištienos gerbėjos, dėmesį iškart patraukė vištienos kepsnys su žolelėmis, draugas išsirinko kiaulienos ir daržovių vėrinuką, kurio, deja, nebuvo. Teko rinktis antrą kartą – jautienos vėrinukas ir sriuba (kurią buvo galima rinktis iš vieno varianto – burokėlių). Prie kiekvieno patiekalo galima rinktis 3 priedus – bulvytes (skilteles arba juosteles) arba ryžius, padažą (česnakinį, pomidorinį arba švelnų) bei daržoves (šviežias, keptas arba lietuviškas salotas).

© Lauros Aleknavičiūtės nuotr. / KaunoZinios.lt 

Nors Lietuvoje euras įvestas jau beveik mėnesį, kainos eurais ant meniu užrašytos ranka ir labai neaiškiai – kainas teko įvertinti litais. Už vakarienę dviese sumokėjome €13,52 (46,68 Lt), padėkojome mums nenusišypsojai padavėjai ir nuėjome ieškoti jaukiausio staliuko. Labiausiai į akis krito netvarkingas interjeras – nebe pirmos jaunystės baldai, nusilaupę tapetai, šaltoka atmosfera. Prisėdome pirmame aukšte prie lango su vaizdu į judrią miesto sankryžą. Neslėpsiu – sutemusio miesto gatvės, pilnos automobilių šviesų ir judėjimo mane žavi, tad tai vienas iš nedaugelio restorano aplinkos pliusų. Bendram jausmui pliusą uždėjo ir muzika – ji tiko mūsų ausims, netrukdė bendrauti ir vakarieniauti. Vos prisėdus, padavėja atnešė užsakytą kavą bei sriubą. Tai buvo niekuo neišsiskirianti burokėlių sriuba – lygiai tokia pati, kokią dažniausiai patys išsiverdame namie. Ar į restoraną einame valgyti sriubos, kokią galime išsivirti namie? Nemanau.

© Lauros Aleknavičiūtės nuotr. / KaunoZinios.lt 

Palaukus apie 15 min., buvo atnešti ir pagrindiniai patiekalai. Užsakyta maža vištienos kepsnio porcija maloniai nustebino, maisto buvo tikrai nemažai. Pats kepsnys mano skoniui puikiai tiko – sultingas, skaniai su žolelėmis apkeptas vištienos gabalėlis. Bulvės skiltelėmis buvo per minkštos, pritrūko traškumo ir skonio. Šviežiomis daržovėmis nusivyliau – saujelė pekino kopūstų, keturi gabalėliai agurko ir trys gabalėliai beskonio pomidoro. Pasigedau padažo ir vientisumo – daržovės nepapildė patiekalo, nesuteikė jam gaivumo. Pasiteisino kalbos apie greičiau nei per metus nuo restorano atidarymo iš salotų sudėties išnykusias alyvuoges. Pasirinktas pomidorinis padažas buvo skanus – jautėsi, kad tai nėra įprastas kečupas, o trinti pomidorai su baziliku.

© Lauros Aleknavičiūtės nuotr. / KaunoZinios.lt 

Draugo pasirinktos didelės porcijos dydis tikrai skyrėsi nuo mažos ir tai yra gerai – matai, kad moki ne už tris papildomus bulvių gabalėlius. Šiame patiekale nustebino jautiena – kai kurie gabalėliai vėrinuke buvo tikrai pusžaliai ir neveik nesukramtomi. Bulvės lazdelėmis – geresnio skonio, traškios, tokios, kokių ir norisi prie mėsos. Šviežios daržovės ir pomidorinis padažas – tokie patys, kaip ir prie vištienos kepsnio.

  © Lauros Aleknavičiūtės nuotr. / KaunoZinios.lt 

Maistas: 2 Sąlyginai skanu, pasirinkimas nemažas, tačiau tikrai yra kur pasitempti. Ypač po tos kokybės, kuri buvo prieš metus ar pusantrų. Taip pat, visada yra rizika, kad restoranas negalės patiekti išsirinkto patiekalo.

Aplinka: 2 Restorano interjeras verkdamas prašosi remonto (bent kosmetinio..). Vakaroti su draugų kompanija tikrai nebūtų jauku. Negelbėjo net ant stalo uždegta žvakė – šaltos atmosferos viena žvakute nesušildysi.

Aptarnavimas: 2 Bendra apsilankymo restorane patirtis būtų buvusi kiek malonesnė, jei ne nuolatiniai restorano darbuotojų žvilgsniai (jautėmės nuolat stebimi – tiek padavėjų, tiek kepėjų). Žinoma, būtų galima ir nusišypsoti, tarstelėti „Skanaus“ ar „Viso gero“. Balą prie aptarnavimo šiek tiek kelia maisto pristatymo greitis (tačiau mes buvome vieninteliai lankytojai..).

Verta aplankyti: 2 Kepsniai tikrai neblogi, esu girdėjusi, kad yra kepamos ir skanios picos. Jei netrikdo apdriskusios sienos ir akmeniniai padavėjų veidai, galite užsukti. Jei labai norisi ant griliaus keptos vakarienės, mano sprendimas būtų užsisakyti maistą į namus ir pavakarieniauti jaukioje namų aplinkoje.

Galutinis įvertinimas:

p

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: