Sologaminės vestuvės.

Atsirado nauja, vis populiarėjanti vestuvių tendencija: nereikės ginčytis, kurio iš jaunųjų giminė sėdės kairėje, o kuri dešinėje, nereikės ginčytis dėl šventės meniu, ar kur bus švenčiamas medaus mėnuo.

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Sologamija – tai būdas susituokti, be jokių stresinių situacijų, kurias įprastai pergyvena jaunieji, organizuodami savo vestuvių šventę.

Sologamy ceremonija gali būtu švenčiama kaip tradicinės vestuvės bažnyčioje, arba kaip kuklus susirašymas santuokų rūmuose.

Kas yra Sologamija?

Sologaminės santuokos aktas – kai susituoki su pačiu savimi. Ištari ,,sutinku“ ir prisieki amžina meilę ir pagarbą sau.

Pagrindinė idėja yra suteikti sau įsipareigojimą, vertinti save, suprasti savo, kaip žmogaus vertę. Šitokių santuokų šalininkai teigia, kad ji atneša laimingesnį gyvenimą. Sologamistai gali būti ir vyrai, ir moterys. Vienas iš didžiausių šios santuokos pliusų – nereikia pasikeisti pavardės!

Japonijos kelionių agentūra “Cerca Travel” siūlo suorganizuoti visą renginį vienišoms moterims, norinčioms susituokti su savimi. Agentūra sudarė specialų vestuvių paketą, laimingoji nuotaka gali išsirinkti sau suknelę, šukuoseną ir puokštę. Dviejų dienų “solo vestuvių” pakete taip pat galima rasti limuzino nuomą, viešbutį ir proginio nuotraukų albumo padarymą.

Žinoma, organizuoti savo sologamy vestuves galima ir visiškai savarankiškai, bet kur, kur jums patinka, o ceremonija gali būti bet kokia forma, kurią pasirenkate.

Sologamija 2

Iš kur atsirado sologamija?

Moteris, vardu Linda Baker, susituokė su savimi 1993 m. JAV , tuo pačiu ir švęsdama savo 40-tąjį gimtadienį.

Ji prisiekė būti gera sau pačiai, septynių pamergių ir 75 šeimos ir draugų akyse. Tuo metu ji norėjo atšvęsti kažką naujo savo gyvenime ir manė, kad labiausiai tiktų santuokos ceremonija. Linda paaiškino: “Tai yra tai, ką turime daryti patys dėl savęs, o ne laukti, kad kažkas tai padarytų.

2003 m. pasirodė serialo “Seksas ir miestas” serija, kai Kerė Bradshaw, kuria vaidino Sarah Jessica Parker, paskelbė, kad susituokė su savimi.

LG

Lynne Gollogy  solo vestuvės.

Ar tai paskatino tendenciją?

30 metų dailininkė Jennifer Hoes laikė save už rankos per savo pačios vestuves 2003 m. Nyderlanduose – tais pačiais metais kaip ,,Seksas ir miestas“ serijos. Jos santuoka staiga iškilo į viešumą, ir tapo dabartinės tendencijos pradžia.

Nuo to laiko UK, taip pat Australijoje, Kanadoje, Nyderlanduose, Taivane ir JAV žaibiškai išaugo skaičius žmonių ( dažniausia moterų), kurie yra vieniši, ir nori vesti save.

Sologamja nėra pripažįstama, kaip teisiškai įpareigojanti sąjunga Europoje ar JAV.

ST

Sophie Tanner solo vestuvės.

Sologamijos pavyzdžiai

39 metų moteris, vardu Lynne Gollogy nusprendė, kad ji nėra suinteresuota santykiams su kitu žmogumi, o 40-tojo gimtadienio proga susituoks su savimi. Lynne pasakojo, kad ji yra laiminga būdama savimi ir planuoja švęsti savo medaus mėnesį Romoje.

Autorė Sophie Tanner paaiškino, kaip ji padarė galutinį įsipareigojimą sau 2015 m. Gegužės mėn. Apsisprendimas įvyko po to, kai ji parašė knygą apie žmogaus įsipareigojimą pačiam sau.

Jos romanas, laimingai pasakoja istoriją apie jauną moterį, kuri nutraukia santuoką su savim.

Autorė pasakojo, kad kuo daugiau ji tyrė šią sąvoką, tuo labiau intriguojanti ji darėsi. Sophie galiausiai nusprendėšią sąvoką pritaikyti ir savo pačios gyvenime.

Sophie nusprendė susituokti su savimi Brightono ceremonijoje, parodydama kaip ,,solidarumo gestą” ir teigia, kad ji gali tapti laiminga be jokio kito žmogaus pagalbos, kuris ją papildytų.

#Reklama: Vestuvių planuotojas mood-weddings.com

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: