Aruodas.lt archyvo nuotr.

Internete 2017-tais pasirodęs skelbimas apie Kauno širdyje, pačiame centre, Ožiškienės gatvėje parduodamą išskirtinio dizaino 4 kambarių butą sukėlė galybę internautų reakcijų. Kandūs ir ironiški komentarai akimirksniu padėjo skelbimui išplisti viešojoje erdvėje. Buto nuotraukos išties atrodo lyg iš pasakos: vyrauja klasikinio stiliaus baldai, tapetai, kilimai. Visos interjero detalės suponuoja pseudosenovišką stilių, kuris tiesiog springsta prabanga. Keista bet per dvejus metus šiam butui taip ir neatsirado pirkėjo.

Buto miegamajame vyrauja šviesios, prabangą atspindinčios spalvos.  Paveikslo bei veidrodžio stori, raštais išdabinti rėmai  – auksinės spalvos. Svetainėje galima pamatyti du masyvius, ant sienų kabančius paveikslus, ant lubų –  didžiulis, šviestuvas su žvakių imitacijomis. Klasikinio stiliaus kėdės, stalas, užuolaidos suteikia kambariui prabangos, švaros, rafinuotumo įvaizdį. Tačiau virtuvė bei vonios kambarys – tarsi iš kitos eros: vyrauja modernūs, šiuolaikiški baldai. Internautai suskubo pakomentuoti šį skirtumą: ,,Virtuvės baldus dėkim modernius, bet kad kažkas atspindėtų klasiką, įkiškim klasikinio stiliaus orkaitę ir maišytuvą.“ – Gražvilė G.

butaskaune 11

Aruodas.lt archyvo nuotr.

Buto kaina per dvejus metus skelbimuose nukrito nuo 350 000 € iki 250 000 €, tačiau pirkėjo vis dar neatsirado. Galimas daiktas tiesiog neegzistuoja pirkėjas, galinis tinkamai įvertinti tap prabangos ir visiškos beskonybės balansuojantį buto dizaino stilių. Internete skelbimo peržiūrų ypatingai daug, tačiau rimto pirkėjo taip ir nepasitaikė.

butaskaune 22

Aruodas.lt archyvo nuotr.

Interneto platybėse žaibiškai pasklido komentarai, kurie kritiškai vertina tokį buto dizainą: ,,Kažin spintos su pūstom sukniom nėra? Kažkaip net nepatogu būtų kitą aprangą dėvėti…“ – Jurgita V. , Kai nori prabangiai ir skoningai, bet neturi nei pinigų, nei skonio“- Kristina. L Internautai nepabijojo pakritikuoti ir parduodamo buto kainos: ,,Vieta puiki- kaip tik šalia darbo birža. Iš pašalpos kaip tik ir pirkti“ – Jurgita G. ,,O jau kainų kaina.. už tokią Ispanijoj namuką nupirkt galima“ – Rasa J.

31

32

33

35

37

38

39

40

41

42

Aruodas.lt archyvo nuotr.

Reklama: Virtuviniai maišytuvai, kurie savo funkciją atlieka nepriekaištingai! Laikasnamams maišytuvai ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi! https://www.laikasnamams.lt/virtuves-iranga/virtuviniai-maisytuvai

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: