Instagram archyvo nuotr.

Koronavirusui ir toliau plintant pasauliniu mastu, prie kovos su pandemija pagal savo galimybes prisideda ir garsenybės. Pandemijos metu žinomi žmonės, pasitelkę savo kuruojamas platformas, skleidė įvairią informaciją, pvz., dalijosi vaizdo įrašais, kuriuose plovė rankas ir skatino tai daryti ir savo sekėjus, arba pasakojo apie atstumo laikymosi ir likimo namie svarbą šiuo sunkiu laikotarpiu. Kiti prie kovos prisidėjo aukodami pinigų sumas įvairioms su pandemija kovojančioms organizacijoms.

Donatella Versace ir jos dukra Allegra Versace ligoninei Italijoje skyrė 200000 eurų.

„Tokiais laikais kaip dabar, svarbu likti vieningiems ir visais įmanomais būdais palaikyti kovojančiuosius priešakinėse linijose, ir kasdien gelbstinčius šimtus gyvybių,“ savo „Instagram“ paskyroje rašė Donatella.

Dizainerė pranešė, kad ji kartu su savo dukra skyrė pinigų intensyvios terapijos skyriui San Rafaelio ligoninei, kuri įsikūrusi Milane. Ji pridūrė, kad „dabar yra laikas, kai visuomenė turi laikytis drauge ir rūpintis vieni kitais.“

Justinas Timberlake‘as paaukojo savo gimtajame Memfio mieste įsikūrusiam Maisto bankui.

„Tai pašėlę laikai, bet prisiminkime, kad čia esame visi kartu. Pradėkime nuo mažų darbų, ir palaikykime vietines įstaigas padėdami maistu tiems, kuriems jo trūksta,“ savo „Twitter“ paskyroje rašė dainininkas, pridurdamas paaiškinimą, kad jo pasirinkta organizacija padeda žmonėms paskirstyti ir padalyti maisto produktų paketus apylinkės gyventojams.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively teigia, kad skiria milijoną JAV dolerių „Feeding America“ ir Kanados Maisto bankams.

„COVID-19 skaudžiai palietė vyresnio amžiaus ir mažas pajamas gaunančių žmonių šeimas. Blake ir aš skiriame milijoną dolerių, kurie bus padalinti „Feeding America“ ir Kanados Maisto bankams,“ „Twitter“ rašė R. Reynoldsas, kuris yra kilęs iš Kanados.

„Jeigu galite duoti, šioms organizacijoms reikia mūsų pagalbos,“ pridūrė jis. Filmo „Deadpool“ žvaigždė taip pat davė keletą patarimų savo gerbėjams: „Rūpinkitės savo kūnais ir širdimis. Išeikite iš kambario tam, kad pradžiugintumėte save. Paskambinkite kam nors, kas laiką leidžia izoliacijoje ir yra išsiilgęs bendravimo.“

Blake Lively savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo panašia žinute, kuria taip pat skatino žmones laikytis atstumo, jį kompensuojant bendravimu pasitelkiant įvairias priemones.

Taip pat Reynoldsui priklausanti telekomunikacijų bendrovė savo klientams suteikė neribotą kiekį sparčių mobiliųjų duomenų viso karantino laikotarpiu, bei vienas iš JAV alkoholio gamintojų, kurio bendrasavininkiu jis yra, pranešė, kad 30 proc. pajamų, gautų pardavus kiekvieną butelį, skirs barmenams, kurie šiuo metu liko bedarbiais. Parama juos turėtų pasiekti iki gegužės 1 d. Taipogi pora keturioms Niujorko ligoninėms, kovojančioms su virusu ir patiriančioms daugiausiai sunkumų, skyrė po 100000 dolerių.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justinas Bieberis Kinijos žmonėms pasiūlė „maldas ir palaikymą“, taip pat atskleidė, kad paaukojo pinigų.

„Stebėdamas žinias aš negaliu įsivaizduoti, kaip siaubinga būtų, jei ši neganda paliestų mano žmoną, šeimą ir draugus,“ atlikėjas rašė „Instagram“ įraše. „Kinija, mes esame kartu su jumis su visa žmonija ir surinkta parama. Nesvarbu, ar tai gaisrai Australijoje ar šis virusas, mes privalome laikytis drauge.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wardell Curry (@stephencurry30) on

Stephenas ir Ayesha Curry Alamedos valstijos Maisto bankui paaukojo pinigų iš savo paramos fondo.

NBA žvaigždė su savo žmona nusprendė padėti vaikams, kurie kenčia dėl to, kad laikinai uždarytos jų lankomos mokymo įstaigos, siekdami skirti milijoną maisto davinių vaikams.

„Ouklende dėl COVID-19 protrūkio uždaromos mokyklos. Mes palaikome šį sprendimą, tačiau esame susirūpinę dėl beveik 20000 vaikų, kurie mokyklose kasdien pavalgydavo bent dusyk. @eatlearnplay aukoja @ACCFB tam, kad ši užtikrintų, jog vaikai gaus maistą, kuris jiems reikalingas. Prisijunkite prie mūsų ir aukokite,“ vaizdo įraše kalbėjo krepšininkas. Jis taip pat paskatino gerbėjus laikytis karantino tam, kad kuo greičiau būtų galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bethenny Frankel (@bethennyfrankel) on

„Real Housewives“ žvaigždės Bethenny Frankel įkurtas fondas planuoja paaukoti milijoną apsauginių veido kaukių.

„Kaskart, kai pasaulį ištinka kokia nors nelaimė, aš įsiklausau į savo socialinių tinklų sekėjus,“ interviu radijui sakė Frankel. „Jie – iš viso pasaulio, todėl galiu žymiai greičiau sužinoti apie situaciją įvairiuose kraštuose. Šįkart iš keleto jų sužinojau apie kaukių trūkumą.“ Žvaigždė užsiminė, kad jau gauna daugybę žinučių apie priemonių trūkumą JAV, todėl ji nusprendė sujungti jėgas su tiekėjais tam, kad užtikrintų, jog bus pagaminta pakankamai kaukių, kurias skirs ligoninėms.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

Vanessa Hudgens paaukojo „Feeding America“.

Pasidalijusi čekio nuotrauka, ji pridūrė: „Pasaulyje dabar vyrauja išprotėję laikai. Uždaromos mokyklos, sutrikę darbai, pinigų stygius ir viruso įtaka vyresniems nei 60 m. žmonėms bei menkas pajamas gaunančioms šeimoms, kurie dabar yra kone priklausomi nuo visoje šalyje dirbančių Maisto bankų. Verčiau padėkime vieni kitiems vietoj panikos sėjimo, gerai?“

Taip pat „Twitter“ ji pridūrė, kad ji prisideda prie kaukių ir kitų priemonių pirkimo įvairioms ligoninėms.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

Jennifer Garner ir Amy Adams bendradarbiauja su „Save the Children“ ir „No Kid Hungry“ vykdant projektą „#SAVEWITHSTORIES”.

Abi garsenybės naujienas pranešė pasidalydamos vaizdo įrašu, kuriame savo iniciatyvą apibūdino kaip „vieta, kurioje galite stebėti savo mėgstamiausias žvaigždes, skaitančias jūsų vaikų mėgstamiausias knygas.“

Jos tikisi, kad skaitydamos knygas įkvėps savo sekėjus paaukoti anksčiau minėtoms organizacijoms, ypač šiuo metu, kai vaikai yra smarkiai paliesti mokyklų uždarymo dėl viruso.

„Jūsų aukos padės užtikrinti, kad mokyklos ir kitos visuomenės įstaigos pasirūpins vaikų maitinimu pandemijos metu, taip pat užtikrins jiems knygų, žaidimų ir kitos mokslams būtinos įrangos, kad vaikai neatsiliktų nuo savo mokymosi programų,“ rašoma projekto puslapyje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jimmy Fallon (@jimmyfallon) on

Jimmy Fallonas teigia, kad su šeima paaukojo „Feeding America“ tam, kad padėtų labiausiai pažeidžiamiems.

„Šiuo metu aš galvoju, ką mes galime padaryti, kad padėtume labiausiai pažeidžiamiems mūsų visuomenės sluoksniams – vaikams, kurie netenka užtikrinto maitinimo, draugams ir šeimoms, kurie netenka darbo ir pajamų, ir senjorams,“ „Instagram“ paskelbto čekio nuotraukos aprašyme teigė laidų vedėjas. „Mano šeima paaukojo „Feeding America“, kurie nepailsdami dirba tam, kad pamaitintų žmones visoje šalyje. Prisidėkite prie mūsų. Bet kokia parama yra DIDŽIULĖ.“

Taip pat jis pradėjo naują šou, kurį transliuoja iš namų, ir jame dalijasi pokalbiais su garsenybėmis, savo mintimis ir įstaigomis, kurioms žiūrovai gali paaukoti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dierks Bentley (@dierksbentley) on

Kantri muzikos žvaigždė Dierksas Bentley uždarė savo restoraną Nešvilyje, ir teigia, kad devyniasdešimčiai darbuotojų skirs po 1000 dolerių.

„Mintimis esu su visais jumis, kurie dirba „Lower Broad“. Atrodo, lyg dar vakar aš pats dirbau čia už arbatpinigius,“ rašė dainininkas, prieš paskelbdamas apie savo poelgį.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Russell Wilson (@dangerusswilson) on

Russellas Wilsonas ir Ciara skiria milijoną maisto davinių „Food Lifeline“.

„Instagram“ pasklebtame vaizdo įraše Wilsonas teigia, kad pandemija pasaulį keičia kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę. „Žmonės praranda tuos, kuriuos mylėjo. Vyresnius ir vaikus. Ir tuos, kurie tarp jų. Žmonės netenka darbų, Sietle – irgi. Mes nusprendėme bendradarbiauti su vietiniu Maisto banku Sietle, „Seattle Food LifeLine“, ir skirsime milijoną maisto davinių, kurie, tikimės, padės kurti pokyčius,“ rašė atletas.

Ciara taip pat paskatino savo gerbėjus prisidėti, visai nesvarbu, jų indėlis buvo mažas ar didelis.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Paisley (@bradpaisley) on

Brad‘o Paisley nemokamų maisto produktų parduotuvė Nešvilyje atsidarė anksčiau žmonėms, paliestiems koronaviruso, ir pristatys produktus vyresnio amžiaus žmonėms.

Parduotuvė siūlo nemokamus maisto produktus visus metus žmonėms, kuriems to labiausiai reikia, o ją įsteigė Paisley su žmona Kimberly.

„Keičiantis laikams, mūsų parduotuvė savaitinius maisto prekių paketus pristatys garbaus amžiaus kaimynams Edgehilee‘e ir Berry Hill‘e trečiadieniais/ketvirtadieniais,“ rašoma B. Paisley „Instagram“ paskyroje įkelto video aprašyme. Taip pat jis teigia, kad paankstinti parduotuvės atidarymą pavyko dėl sunkaus savanorių, partnerių ir rėmėjų darbo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

Kristen Bell paaukojo 150007 JAV dolerius „No Kid Hungry“ kartu su savo dukterimis.

„NKH visada padėjo vaikams, kuriems to reikėjo. Jie dirba nepailsdami tam, kad užtikrintų maistą visiems išalkusiems šalyje. Skatinu visus prisijungti visus, kadangi kiekviena parama yra reikšminga, ir išsikapstyti galime tik visi kartu.“, „Instagram“ rašė ji. Taip pat aktorė paaiškino, kodėl jos skirta suma – nelyginė. Jos dukros prisidėjo savo santaupomis, kurias laikė taupyklėse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eric Stonestreet (@ericstonestreet) on

„Modernios šeimos“ žvaigždė Ericas Stonestreetas paaukojo 200000 maisto davinių „Harvesters“ Kanzas Sityje.

„Skiriu 200000 maisto davinių @HarvestersORG Kanzas Sityje,“, „Twitter“ rašė aktorius, pridurdamas, kad su savo mergina Lindsay Schweitzer abu myli savo gimtąjį miestą ir nori padėti visomis išgalėmis. „Pranešu apie tai čia tik todėl, kad tikiuosi, jog tai paskatins ir jus padėti sunkiai besiverčiančioms šeimoms šiuo visiems sunkiu laikotarpiu.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Ariana Grande atskleidė keletą organizacijų, kurioms padeda, ir skatina fanus prisijungti, jei tik įmanoma.

„Kol laikomės socialinio atstumo ir darome tai, ką galime, kad apsaugotume vieni kitus, man itin skauda širdį dėl smulkaus verslo, žmonių ir ištisų šeimų, kurias smarkiai palietė visa ši situacija,“ „Instagram“ rašė dainininkė.

„Palaikau visas žemiau išvardytas organizacijas, ir jūs, jei tik galite, turėtumėte prisidėti taip pat,“ teigė ji, paminėdama tokias organizacijas kaip „Opportunity Fund“, „GiveDirectly“, „Feeding America“, „Croce Rossa Italiana“ ir PSO sukurtą fondą, skirtą būtent kovai su COVID-19.

„Jei kam nors iš jūsų reikia kokios nors pagalbos, susisiekite su manimi asmenine žinute,“ pridūrė ji, teigdama, kad ieško būdų padėti žmonėms, kuriems šiuo metu yra žymiai blogiau nei jai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

„TikTok“ bendradarbiauja su Arnoldu Švarcnegeriu tam, kad užtikrintų aprūpinimą maistu šeimoms, kurias palietė mokyklų uždarymas.

Ne pelno siekiančią organizaciją „After-School All-Stars“ aktorius įkūrė su tikslu pasiūlyti vaikams popamokinės veiklos. „Vietoj popamokinės veiklos siūlymų, pagalvojome, kad būtų šaunų pasiūlyti toms šeimoms maisto,“ platformoje „TikTok“ skelbtame įraše kalbėjo aktorius. „TikTok“ susisiekė ir pasakė, kad būtent mes esame tie, kurie aukos milijonus dolerių, kad tik tos šeimos būtų sočios,“ pridūrė jis.

Kaip bendradarbiavimo dalis, programa pristatys maisto produktus ir dovanų korteles maistui įsigyti šeimoms JAV. „Terminatoriaus“ žvaigždė taip pat paaukojo milijoną dolerių vienai iš aukų rinkimo akcijų. „Niekada netikėjau sėdėjimu ant sofos ir skundais apie tai, kaip viskas blogai. Visada maniau, kad visi turime daryti viską, ką galima, kad dalykai taptų geresniais. Tai paprastas būdas apsaugoti mūsų tikruosius herojus, kovojančius ligoninėse, ir didžiuojuosi, kad galiu prie to prisidėti.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kelly Ripa (@kellyripa) on

Kelly Ripa ir Markas Consuelos pranešė paaukoję milijoną dolerių.

Pasak „People“, Niujorke gyvenanti pora paaukojo pinigų būtinų priemonių įsigijimui organizacijai „Win“, kuri rūpinasi prieglaudomis ir būstais Niujorko šeimoms.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kanye West (@kanyewestt_official) on

Kanye Westas paaukojo dviem organizacijoms: „Dream Center“ Los Andžele ir „We Women Empowered“ Čikagoje.

Josephine „Mother“ Wade, „We Women Empowered“ įkūrėja ir vadovė, teigia, kad atlikėjo dosnumas pakeitė jų gyvenimus. „Sulaukiau skambučio, kad Kanye Westas nori padėti Čikagos senjorams ir pasirinko savo gimtąjį miestą, man atėmė amą,“ teigė J. Wade. Šios paramos dėka organizacija galės padėti ir tiekti maisto produktus senyviems žmonėms, kurie negali išeiti iš namų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Rihannos „Clara Lionel“ fondas paaukojo jau 5 mln. JAV dolerių įvairioms organizacijoms.

Pranešama, kad pinigai skirti „Direct Relief“, „Feeding America“, „Partners in Health“, PSO ir kitoms organizacijoms. Itin didelė auka skirta vietiniams maisto bankams, kurie aptarnauja vyresnio amžiaus žmones. Niujorko gubernatorius Andrew Cuomo taip pat padėkojo dainininkei už paramą valstijai saugumo priemonėmis.

Rihanna kartu su Jay-Z per savo labdaros fondus paaukojo 2000000 JAV dolerių Niujorkui ir Los Andželui.

„The Shawn Carter Foundation“ palaikys be dokumentų dirbančius darbininkus, benamius ir senyvo amžiaus žmones bei vaikus, kurie liečia medicinos darbuotojus, dirbančius tiesiogiai su virusu.

„Krizės laikotarpiu itin svarbu laikytis kartu ir užtikrinti, kad visi, ypač labiausiai pažeidžiamieji, turėtų galimybę rūpintis savo būtiniausiais poreikiais: prieglobsčiu, sveikata, mityba ir išsilavinimu,“ teigia Jay-Z motina, fondo vadovė. Taip pat Jay-Z ir Meek Mill paaukojo 100000 apsauginių kaukių kaliniams.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aaron Paul (@aaronpaul) on

„Breaking Bad“ žvaigždės Aaronas Paulas ir Bryanas Cranstonas pasekė Reynoldso pavyzdžiu ir teigia, kad paaukos pelną, gautą už jų alkoholinio gėrimo „Dos Hombres“ pardavimus.

„Nuo dabar iki gegužės pirmosios 30 procentų nuo internetinių užsakymų pelno skirsime JAV barmenų draugijai,“ „Instagram“ rašė aktoriai. „Mes skatiname visus kitus gamintojus elgtis taip pat. Nesvarbu, ką mėgstate gerti, visi pakelkime taures už pasiryžimą „ištiesinti kreivę“. Gerkite atsakingai, be savo artimiausių draugų…dabar.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Shawnas Mendesas paaukojo 175000 dolerių „SickKids Foundation“.

Dainininkas paaukojo iš savo asmeninio labdaros fondo. „Mes ieškojome geriausių būdų padėti kovai su COVID-19 krize. Aukodami „SickKids“, tikimės padėti kovai ir prevencijai su virusu pacientams ir visai Toronto bendruomenei,“ teigė dainininkas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Taylor Swift teigia paaukojusi PSO, „Feeding America“ ir kitiems.

„Instagram“ atlikėja paskelbė savo aukas, skatindama gerbėjus susitelkti į tai, kas iš tikrųjų svarbu, po to, kai jos nesutarimai su Kanye Westu ir Kim Kardashian buvo įžiebti iš naujo.

„Jei tik galite, prisidėkite prie manęs ir aukokite šios krizės laikotarpiu,“ pridūrė ji. Taip pat keletui gerbėjų, kurie užsiminė turintys finansinių keblumų, dainininkė paaukojo po 3000 dolerių kiekvienam, bei pasisiūlė sumokėti 3 mėnesių sveikatos draudimo išlaidas Nešvilio smulkiojo verslo darbuotojams.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roger Federer (@rogerfederer) on

Teniso žvaigždė Rodžeris Federeris ir jo žmona Mirka paaukojo milijoną Šveicarijos frankų pagalbai labiausiai skurstančioms Šveicarijos, jo gimtinės, šeimoms.

„Dabar yra sunkus metas visiems, ir niekas neturėtų likti nuošaly. Mūsų pagalba tik prasidėjo. Tikimės, kad prie mūsų prisidės ir kiti, padėsiantys tiems, kuriems to labiausiai reikia,“ „Twitter“ rašė atletas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie O’Donnell (@rosie) on

Rosie O‘Donnel surinko 500000 dolerių Aktorių fondui vienos laidos metu.

Žvaigždė atkūrė „The Rosie O‘Donnel Show“ ir transliavo laidą internetu, idant surinktų pinigų pramogų industrijai, kadangi Brodvėjus vis dar lieka uždarytas. Jos pokalbių šou pasirodė Billis Porteris, Jordan Fisher, Idina Menzel ir Neilas Patrickas Harrisas.

O‘Donnel „Twitter“ paskelbė, kad surinko pusę milijono dolerių, taip pat pridėjo 100000 nuo savęs, taip paaukodama bendrą 600000 dolerių sumą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on

„Vampyrų dienoraščių“ žvaigždė Nina Dobrev paaukojo 10000 dolerių „Frankels“ fondui.

Ji teigė, kad pinigai bus skirti apsauginėms kaukėms ir kitoms priemonėms, kurios žūtbūt reikalingos su liga kovojantiems medikams.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Milijardierė Kylie Jenner paaukojo milijoną dolerių.

Dr. Thaïs Aliabadi į auką sureagavo ilga žinute „Instagram“.

„Visatos prašiau atsiųsti apsauginių kaukių mūsų drąsiems medikams, ir šiandien mano maldos buvo išklausytos“, įkeldama nuotrauką, kurioje matoma ji, Jenner ir mažylė Stormi, rašė daktarė.

„Viena iš mano pacienčių, tiesiog gyvas angelas, ką tik paaukojo milijoną dolerių, už kuriuos galėsime įsigyti tūkstančius kaukių, veido skydelių ir kitų apsauginių priemonių, kuriuos pristatysime tiesiai tiems, kuriems labiausiai reikia, kadangi per daug priemonių dingsta dar nė nepasiekusios mūsų didvyrių veidų,“, pridūrė ji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

UFC kovotojas Conoras McGregoras aukoja milijono eurų vertės apsaugos priemonių Airijos ligoninėms.

Kovotojas pasidalijo ekrano nuotraukomis iš susirašinėjimų su airių politiku Paschaliu Donoho ir atskleidė, kad jis asmeniškai pasirūpins, kad priemonės pasiektų tuos, kam labiausiai reikia.

„Kurgi mes būtume be tų drąsių vyrų ir moterų. Tegul Dievas juos laimina ir saugo,“, rašė McGregoras.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Gigi Hadid paaukojo ne pelno siekiančiai organizacijai „God‘s Love We Deliver“, kuri rūpinasi maisto tiekimu sergantiesiems.

„Šiandien jiems reikia mūsų pagalbos, kad galėtų padėti klientams šios pandemijos metu,“ „Instagram“ rašė modelis. Aukoti ji skatino ir savo sekėjus.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial) on

Angelina Jolie paaukojo milijoną dolerių „No Kid Hungry“ kovai su vaikų alkiu uždarius mokyklas.

„Šią savaitę jau virš milijardo vaikų pasaulyje nelanko mokyklų, nes šios uždarytos dėl pasaulinės pandemijos,“ spaudos konferencijoje teigė Jolie. „Daugybės vaikų mityba ir sveikata yra priklausoma nuo maisto, kurį jie gauna pamokų valandomis. Beveik 22 mln. vaikų Amerikoje maitinasi mokyklose. „No Kid Hungry“ deda visas pastangas, kad maistas pasiektų kaip įmanoma daugiau vaikų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez aukos dalį pajamų, gautų už savo atributikos pardavimus, paaukos „MusiCares“ labdaros fondui.

Tiksliau, „Dance Again“ įkvėpta atributika bus skirta fondui, kurį įkūrė „The recording Academy“ ir „MusiCares“. Taip pat Gomez paaukojo Cedars-Sinai medicinos centrui. „Jie puikiai rūpinosi manimi, todėl dabar turiu progą išreikšti savo dėkingumą.“ Atlikėja taip pat teigė, kad ji asmeniškai aukoja po dolerį nuo kiekvieno pardavimo „PLUS1 COVID-19“ fondui.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Brees (@drewbrees) on

Naujojo Orleano „Saints“ žaidėjas Drew Brees su žmona įsipareigojo skirti 5 mln. dolerių Luizianai.

„Dabar prioritetas – padėti bendruomenėms išgyventi šį sunkų laikotarpį,“ „Instagram“ rašė žvaigždė. Jis pridūrė, kad jie kooperuosis su keletu vietinių organizacijų tam, kad Luizianos vaikams, seneliams ir nepasiturinčioms šeimoms kasdien pristatytų 10000 maisto paketų taip ilgai, kaip tik reikės.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

Liam Payne paaukojo pinigų, kurie užtikrins 360000 maisto paketų pristatymą JK žmonėms.

Organizacijos „Trussell Trust“ tikslas – kovoti su Jungtinės Karalystės badu ir skurdu, remiant maisto bankus. „Twitter“ dainininkas atskleidė, kad jis padeda daugiau nei 100 gimtosios šalies maisto bankų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on

„Stranger Things“ žvaigždė Millie Bobby Brown ir jos šeima paaukojo pinigų dviem maisto bankams.

„Instagram“ ji paskelbė, kad kartu su šeima skyrė pinigų 20000 maisto paketų įsigijimui Atlantos maisto bankui. Šiame mieste buvo filmuojamas serialas „Stranger Things“.

Tokią pačią sumą paaukojo ir „The Food Depot“ Naujojoje Meksikoje, kur turėjo vykti ketvirtojo serialo sezono filmavimas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by James Mcavoy (@jamesmcavoyrealdeal) on

„X-Men“ žvaigždė Jamesas McAvoy paaukojo 275000 svarų sterlingų apsauginėms kaukėms įsigyti.

Labdaros tikslas – asmeninės apsaugos priemonių perdavimas Nacionalinės sveikatos tarnybos darbuotojams, kurie susiduria su priemonių stygiumi kovoje prieš virusą.

Kaukės Herojams – iniciatyva, kurią pradėjo daktarų komanda, su pradiniu tikslu pasiekti bent 200000 svarų. Daugelio aukojančiųjų dėka, suma jau siekia kiek daugiau nei milijoną svarų.

„Labai ačiū visiems medikams už viską, ką dėl manęs esate padarę,“ vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo socialiniuose tinkluose, kalbėjo aktorius. „Jūs buvote šalia nuo tos dienos, kai gimiau. Ne kartą esate išsaugoję mano gyvybę, ir, kas žino, galbūt dar ne kartą ją išgelbėsit ir ateityje. Labai džiaugiuosi galėdamas bent šiek tiek prisidėti prie jūsų gerovės šiuo sunkiu laikotarpiu.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Billie Lourd (@praisethelourd) on

Aktorė Billie Lourd paaukojo „No Kid Hungry“ ir „Global Empowerment Mission“.

Aktorės Carrie Fisher dukra Lourd apie savo auką pranešė „Instagram“: „Tikiuosi, kad visi liks sveiki ir šalto proto, kiek tai šiuo metu įmanoma. Siunčiu meilę ir stiprybę visiems, kam to šiuo metu reikia.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bruno Mars (@brunomars) on

Bruno Mars pažadėjo milijoną dolerių „MGM Resorts Foundation“, kad padėtų darbuotojams, kurie šiuo metu neturi darbo.

Neseniai Bruno Mars koncertavo Las Vegaso „MGM Park“. „Šie žmonės Bruno Marsui suteikė retą galimybę koncertuoti net ir kūrybinio proceso metu, kuriant albumą,“ spaudos pranešime teigė atlikėjo atstovas spaudai. „Užsidarant Las Vegasui, Bruno norėjo parodyti savo dėkingumą ir pagarbą nuostabiems darbuotojams, kurie padeda surengti visus šou su viltimi, kad jau greitai bus galima tęsti ankstesnes linksmybes.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling) on

Mindy Kaling paaukojo „God‘s Love We Deliver“.

Aktorė pasidalijo nuoroda į paramos puslapį ir paprašė fanų prisijungti prie pagalbos. „Jų virtuvės ir rūpestis keičia žmonių gyvenimus,“, rašė aktorė.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Priyanka Chopra Jonas ir Nick Jonas paaukojo keletui organizacijų.

Pora paaukojo UNICEF, „Feeding America“, „Goonj“, „Doctors Without Borders“, „No Kid Hungry“, „GiveIndia“, SAG-AFTRA, IAHV, „Aseema“ ir dar keletui kitų. „Mes meldžiamės už visus, paliestus viruso ir tikimės, kad visi daro viską, ką gali, kad nugalėtume ligą!“, pridurė Jonas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Demi Lovato paaukos šiek tiek pelno, gauto už savo būsimos kolekcijos pardavimus.

Lovato sakė, kad ji svarstė, ar dabar yra tinkamas metas išleisti kolekciją, tačiau teigė nebegalėjusi laukti, nes jos žinutė visada reiškė savo vidinės jėgos spinduliavimą. Naujoji kolekcija pasirodė balandžio 2 d., ir nuo kiekvieno parduoto produkto bus paaukota po 5 dolerius, žadant pasiekti 125000 dolerių sumą iki birželio pabaigos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating) on

Lizzo pasirūpino medicinos darbuotojų pietumis.

„Grammy“ laimėtoja keleto medicinos įstaigų darbuotojams nusiuntė pietus. Taip pat atlikėja „Instagram“ pasidalijo jų atsiųstomis nuotraukomis.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dolly Parton (@dollyparton) on

Dolly Parton paaukojo milijoną dolerių vaistų nuo viruso paieškai.

Kantri muzikos žvaigždė pinigus perdavė Vanderbilto universiteto Medicinos centrui, kuris įsikūręs Nešvilyje, Tenesy. „Mano ilgametis draugas dr. Naji Abumrad, kuris daugelį metų dirba šioje srityje, pranešė man, kad jau pasistūmėta į priekį vaisto paieškoje,“ „Twitter“ rašė dainininkė. „Aukoju milijoną dolerių Vanderbiltui ir skatinu prisidėti ir kitus žmones,“ pridūrė ji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian West drabužių linija, „SKIMS“, aukoja milijoną dolerių sunkiai besiverčiančioms šeimoms.

Kompanija apie auką pranešė socialiniuose tinkluose. „Mūsų šešių mėnesių sukaktis buvo kaip tik globalinės krizės metu, tad dabar kaip niekad esame atsakingi už pagalbą žmonėms,“ kalbėjo TV realybės šou žvaigždė.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Mayer 💎 (@johnmayer) on

Johnas Mayer‘is paaukojo Livingstono Sveikatos priežiūros fondui Montanoje.

Atlikėjo auka bus skirta respiratorių įsigijimui, kadangi sergantiesiems jų trūksta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Cardi B, pranešama, padovanojo 20000 buteliukų proteininio gėrimo iš OWYN Niujorko ligoninėms.

Pranešama, kad parama skirta medikams, kurie pastaruoju metu dirbo su viruso pakirstais pacientais.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas paaukojo milijoną maisto paketų „Feeding America“.

Auka skirta „Wheels Up“ ir „Feeding America“ partnerystei. „Džiaugiamės galėdami būti kartu, netgi tada, kai esame atskirai,“, „Twitter“ rašė J-Lo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Leonardo DiCaprio ir filantropas Laurene Powell Jobs sukūrė Amerikos maisto fondą.

Šis fondas sukurtas kartu su „Apple“ ir „Ford Foundation“, jo tikslas – tiekti maistą vaikams, mažas pajamas gaunančioms šeimoms, senjorams ir visiems kitiems, kuriems to reikia.

Dvi organizacijos, „World Central Kitchen“ ir „Feeding America“, minimos kaip pagrindinės beneficiantės.

„Krizės akivaizdoje tokios organizacijos kaip „World Central Kitchen“ ir „Feeding America“ įkvėpė mus visus savo tvirtu pasiryžimu pamaitinti labiausiai pažeidžiamus. Aš dėkoju jiems už nepailstamą darbą, jie nusipelnė visų mūsų pagalbos,“, sakė DiCaprio. Kartu jiedu paaukojo 5 mln., tokia pačia suma prisidėjo ir „Apple“, o „Ford Foundation“ pridūrė milijoną dolerių.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oprah (@oprah) on

Oprah Winfrey paaukojo milijoną dolerių Amerikos Maisto fondui.

„Tikiu, kad Amerikos maisto fondas taps galingu būdu kurti pokyčius žmonėms, kuriems to reikia, ir aš prisidedu milijono dolerių parama šiam fondui, kad paremčiau tuos, kurie nėra užtikrinti, kad turės ką valgyti,“, „Instagram“ rašė Winfrey. Ji pridūrė, kad aukoja papildomus 10 mln. dolerių pagalbai visos Amerikos žmonėms.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Lady Gaga taip pat skyrė pinigų Amerikos Maisto fondui.

Apie savo paramą dainininkė pranešė „Twitter“: „Dėkinga savo draugams @leodicaprio @laurenepowell ir @apple už pagalbą.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Reese Witherspoon drabužių linija „Draper James“ dalija nemokamas sukneles Amerikos mokytojoms.

Savo pareiškime Witherspoon teigė, kad „norėjo mokytojoms skirti šiek tiek papildomos meilės šiuo metu.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fall Out Boy (@falloutboy) on

Fall Out Boy iš surinko ir paaukojo 100000 dolerių Čikagos bendruomenei.

Grupė savo paramos fondą įkūrė 2017-aisiais, siekdami atsilyginti savo gimtajam miestui, Čikagai. „Pinigai padės vietiniams maisto bankams ir tiesiogiai tiems, kurie neteko darbų ir pajamų dėl COVID-19 viruso,“ „Twitter“ rašė grupė.

Madonna skyrė milijoną dolerių „Gates Philanthropy Partners’ Covid-19 Therapeutics Accelerator“.

„Prisijungiu prie Bilo ir Melindos Geitsų fondo pastangų rasti vaistų išgydyti arba apsaugoti nuo COVID-19. Mums to reikia, kad apsaugotume sveikatos darbuotojus, kurie šiuo metu labiausiai pažeidžiami, ir visų mūsų draugus ir šeimas,“ savo puslapyje rašė atlikėja. „Siunčiu daug stiprybės ir palaikymo pirmiesiems savanoriams, medikams ir mokslininkams, kurie saugo mus visus“, pridūrė ji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Jessicos Albos „Honest Company“ aukoja sauskelnes ir kitus reikalingus produktus skurstančioms šeimoms.

Virtualaus interviu su Jimmy Fallonu metu aktorė sakė, kad žmonės neturi rinktis tarp sauskelnių ir maisto. „Paaukojome 3 milijonus sauskelnių, 20000 drėgnų servetėlių, 20000 higienos priežiūros produktų. Dabar tai yra pirmo būtinumo priemonės ne tik žmonėms, gyvenantiems nepritekliuje, bet ir šeimoms, kurios nukentėjo netekusios darbų.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P!NK (@pink) on

Pink atskleidė, kad pati užsikrėtė virusu, ir paaukojo milijoną dolerių.

„Ši liga – rimta ir tikra. Žmonės turi žinoti, kad liga paliečia ir jaunus, ir senus, ir sveikus, ir ligotus, ir nepasiturinčius, ir turtingus, ir mes privalome pasirūpinti, kad tyrimai taptų nemokami ir prieinami visiems, kad apsaugotume savo vaikus, savo šeimas, savo draugus, ir savo bendruomenes,“ „Instagram“ įraše dalijosi dainininkė. Ji pranešė, kad pusę milijono dolerių skyrė Filadelfijos universitetinei ligoninei, kurioje jos mama dirbo aštuoniolika metų. Tokią pačią sumą ji skyrė ir Los Andželo fondui, skirtam kovai su viruso krize.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

Jaredo Leto sukurti marškinėliai, įkvėpti jo filmų klubo, bus skirti paramai „Partners In Health organization“.

Saviizoliacijos metu Leto žiūrėjo filmus, ir teigia, kad marškinėlius kūrė pagal fanų pageidavimus. Ant marškinėlių matomas užrašas „Te priverstinis karantinas bus su jumis“, o jų kaina – 30 dolerių. Aktorius teigia, kad visus gautus pinigus paskirs pats.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elton John (@eltonjohn) on

Eltonas Johnas pervedė milijoną dolerių į COVID-19 kritinio atvejo paramos fondą.

Jis teigia, kad šio fondo tikslas – užtikrinti, kad mūsų priešakinės linijos kovotojai, atsakydami į COVID-19 padarinius, pasirūpintų ŽIV gydymu ir atokiausiose pasaulio bendruomenėse.

Taip pat skaitykite: 15 žymių moterų viešai prisipažinusių apie atliktus abortus

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: