Serialo "Game of Thrones " komanda

Sostų karai“ tapo tokiu ikonišku serialu, kad, nors jis jau baigėsi, žmonės vis dar apie jį kalba. Serialo pabaiga buvo tikrai kontroversiška. Jūs tikriausiai žinote, jog serialo gerbėjai buvo taip stipriai nepatenkinti 8-uoju sezonu, kad jie sukūrė peticiją, jog paskutinis sezonas būtų perfilmuotas, o knygų autorius Džordžas Martinas pažadėjo, kad knygų sagos pabaiga bus kitokia nei serialo. Tačiau mes galime pakalbėti apie finansinius serialo rezultatus.

Susimastėme kiek aktoriai uždirbo kol vaidino „Sostų karuose“ ir kuris iš jų uždirbo daugiausiai bendradarbiaujant su „HBO“ kanalu. Straipsnio gale rasite įdomius faktus apie serialą.

15. Nathalie Emmanuel (Misandėja) — 1 mln. JAV dol.

Nathalie Emmanuel personažas Misandėja pirmą kartą pasirodė trečiajame sezone ir beveik iškart susilaukė didelio gerbėjų susižavėjimo. Per penkis serialo sezonus ji nuo vergės tapo Denerio dešiniąja ranka. Per visus sezonus Nathalie uždirbo apie 1 mln. JAV dol. ir galima sakyti, kad tai labai geri pinigai aktorei, kuri neatliko pagrindinio vaidmens.

14. Alfie Allen (Teonas Greydžojus) — 2 mln. JAV dol.

Theon Greyjoy personažas seriale buvo nuo pat pirmojo sezono. Per aštuntąjį sezoną jis labai daug pasikeitė ir iš C kategorijos aktoriaus pakilo į B kategoriją. Paskutiniame sezone aktorius Alfie Allen gavo apie 100 tūkst. JAV dol. už epizodą, o už visą serialą – 2 mln. JAV dol.

13. Conleth Hill (Varys) — 2 mln. JAV dol.

Varys – tai dar vienas personažas, pasirodantis nuo pat pirmojo sezono. Britų aktorius Conleth Hill uždirbo apie 100 tūkst. JAV dol. už epizodą 7-ame ir 8-ame sezonuose. Per visą serialą jis uždirbo apie 2 mln. JAV dol.

12. Gwendoline Christie (Briana iš Tarto) — 3 mln. JAV dol.

Brienne of Tarth, pirmoji karaliaus Guardo aukščiausioji vadė ir pirmoji nakties palydovė pasirodė antrajame sezone. Pagal „Celebrity Net Worth“ portalo duomenis, anglų kilmės aktorė Gwendoline Christie, kuri vaidino Brianą iš Tarto, uždirbo apie 3 mln. JAV dol. per visus sezonus. Atrodo, kad tai geri pinigai aktorei, kuri iki serialo buvo niekam nežinoma.

11. Iain Glen (Džoras Mormontas) — 3 mln. JAV dol.

Džoras Mormontas – riteris, kuris buvo ištremtas iš Westeros, pasirodė pirmajame sezone. Jis visuomet buvo antrojo plano aktorius. „Sostų karų“ dėka, škotų kilmės aktorius Iain Glen sugebėjo uždirbti apie 3 mln. JAV dol.

10. Isaac Hempstead Wright (Branas Starkas) — 4 mln. JAV dol.

Isaac Hempstead Wright buvo tik 10-ies metų amžiaus, kuomet pradėjo vaidinti seriale kaip Branas Starkas. Dabar jam 21 m., o „Sostų karai“ jam atnešė 4 mln. JAV dol. pajamų. Pagal naujausius duomenis, aktorius už epizodą uždirbdavo apie 175 tūkst. JAV dol.

9. Sophie Turner (Sansa Stark) — 6 mln. JAV dol.

Sansa Stark yra viena pagrindinių serialo ir mylimiausia gerbėjų aktorė. Ne taip ir seniai, aktorė Sophie Turner uždirbo 175 tūkst. JAV dol. už epizodą, tačiau paskutiniame sezone jos pajamos pakilo iki 210 tūkst. JAV dol. už epizodą. „Harper‘s Bazzar“ žurnalui Turner yra sakiusi, kad jos uždarbis buvo kur kas mažesnis nei Kit‘o Harrington‘o, bet ji dėl to nesiskundė, kadangi aktorius praleido kur kas daugiau laiko ekrane nei ji.

8. Maisie Williams (Arija Stark) — 6 mln. JAV dol.

Maisie Williams seriale vaidinti pradėjo vos būdama paaugle. Per aštuonis serialo sezonus, jos uždarbis išaugo nuo 150 tūkst. JAV dol. iki 210 tūkst. JAV dol. už epizodą. Šiame interviu, Maisie sakė, kad pačioje „Sostų karų“ pradžioje, ji tiesiog norėjo uždirbti pakankamai, kad galėtų nusipirkti nešiojamąjį kompiuterį. Dabar ji gali nusipirko kokį tik nori nešiojamąjį kompiuterį, nes „Sostų karų“ dėka ji uždirbo 6 mln. JAV dol.

7. Natalie Dormer (Mardžerė Tairel) – 6 mln. JAV dol.

Mardžerė Tyrell buvo antrojo plano aktorė, tačiau tai jos nesustabdė tapti gerbėjų mylimiausia ir uždirbti daug pinigų. Ji pasirodė antrajame sezone ir buvo viena įdomiausių personažų iki tol, kol ji mirė šeštajame sezone. Natalie Dormer uždirbo apie 6 mln. JAV dol. Šiek tiek neįtikėtina, jog ji uždirbo tiek pat kiek Sophie Turner ir Maisie Williams. Tačiau taip yra, nes visos šios aktorės priskiriamos antrojo plano aktorėms. Serialo kūrėjai sukūrė specialią mokėjimo sistemą, todėl aktoriai buvo išskirti į tris grupes: A, B ir C. Pagal tai aktoriams ir mokėjo.

6. Rory McCann (Sandoras Klegainis) – 6 mln. JAV dol.

Sandoras Klegainis, dar žinomas kaip „šuo“, pirmą kartą seriale pasirodė pirmajame sezone. Šis personažas daug keitėsi ir serialo pabaigoje jis buvo daugiau ar mažiau teigimas personažas. Serialo dėka, škotų aktorius Rory McCann uždirbo apie 6 mln. JAV dol. Jis taip pat buvo B grupės aktorius.

5. Lena Headey (Sersėja Lanister) – 9 mln. JAV dol.

Lena Headey yra viena iš penkių pagrindinių „Sostų karų“ personažų ir yra viena žinomiausių aktorių. Sersėja Lanister tikriausiai yra pagrindinė serialo blogietė. Anot kai kurių šaltinių, prieš 7 metus, aktorė uždirbo apie 150 tūkst. JAV dol. už epizodą, bet vėliau jos uždarbis pakilo iki 300 tūkst. JAV dol. už epizodą. Aštuntajame sezone Lena Headey uždirbo 1,2 mln. JAV dol. už epizodą.

4. Kit Harington (Džonas Snou) – 12 mln. JAV dol.

Džonas Snou tapo vienu pagrindinių serialo aktorių ir turi milijonus gerbėjų. Tačiau ne visada buvo taip. Dar prieš 2013 m., Kit‘o Harington‘o personažas nebuvo pats pouliariausias, o aktorius neuždirbo daug iki pat penktojo sezono (jame uždirbo apie 300 tūkst. JAV dol. už epizodą). Septintajame sezone jis uždirbo 500 tūkst. JAV dol. už epizodą o aštuntajame – 1,2 mln. už epizodą.

3. Emilia Clarke (Deineris Targarian) – 13 mln. JAV dol.

Deineris Targarian, „Khaleesi“, Drakonų motina, Grandinių laužytoja – tai pats pagrindinis „Sostų karų“ personažas. Galėtume netgi teigti, jog Emilijos Clarke karjera ir prasidėjo nuo šio serialo. Kaip ir Kit Harrington, aktorės uždarbis už epizodą pakilo iki 500 tūkst, JAV dol. septintajame sezone. Paskutiniame sezone Clarke uždirbo daugiau nei 1 mln. JAV dol. už epizodą – tiek pat, kiek ir kiti pagrindiniai serialo aktoriai. Prieš tris metus, interviu žurnalui „Vanity Fair“, Emilia Clarke sakė, jog uždirbo tiek, kiek jos draugai.

2. Peter Dinklage (Tirijonas Lanisteris) — 15 mln. JAV dol.

Peter Dinklage, kuris vaidino Tirijoną Lanisterį, dar prieš „Sostų karus“ jau buvo šiek tiek išgarsėjęs. Nepaisant to, jo uždarbis, kaip ir Lenos Headey, buvo 150 tūkst. JAV dol. už epizodą. Po derybų su „HBO“ kanalu, ši suma pakilo iki 300 tūkst. JAV dol., o vėliau dar kilo iki 1,2 mln. JAV dol. už epizodą (kaip ir kitiems žinomiausiems aktoriams).

1. Nikolaj Coster-Waldau (Džeimas Lanisteris) — 16 mln. JAV dol.

Džeimas Lanisteris – dar vienas pagrindinis aktorius, turintis būrį gerbėjų nuo pat pirmojo sezono. Danų aktoriaus Nikolaj Coster-Waldau uždarbis už šį vaidmenį kilo keletą kartų, o paskutiniame sezone jis uždirbo 1,2 mln. JAV dol. už epizodą. Coster-Waldau yra laikomas vienu turtingiausių „Sostų karų“ aktorių.

Įdomūs faktai

Nors Sean‘o Bean‘o personažas Nedas Starkas buvo nužudytas pačiame pirmame „Sostų karų“ sezone, jis yra vienas turtingiausių serialo aktorių. Šiandien Sean‘o Bean‘o turtas vertinamas 20 mln. JAV dol. Nežinoma kiek jis uždirbdavo už sezoną, bet faktas yra tas, jog aktorius buvo gan žinomas dar prieš prasidedant šiam serialui. Pavyzdžiui, jis atliko vaidmenį filme „Žiedų valdovas“. Taip pat, Nedo Starko vaidmuo jį padarė dar žinomesniu, o Sean Bean vėliau gavo daug kitų pasiūlymų. Po serialo „Sostų karai“, jis sudalyvavo dideliuose projektuose, tokiuose kaip „Medičiai: Florencijos valdovai“ (Medici: Masters of Florence, 2016-2019) ir „Priesaika“ (The Oath, 2018).

Beje, serialas daug uždirbo ne tik dėl aktorių, bet ir dėl visų, kurie jame dirbo. Pavyzdžiui, „HBO“ kanalas uždirbo 8 milijardus JAV dol., o knygos autorius George Martin – apie 65 mln. JAV dol. Šiaurės Airija, kuris buvo filmuojama dalis serialo, gavo daugiau nei 300 mln. eurų investicijų.

Kuris „Sostų karų“ aktorius yra tavo mėgstamiausias?

Taip pat skaitykite: Jei serialą „Sostų karai” būtų kūrusi kompanija „Disney” [FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: