Vyro nuotr. iš tubecrush.net archyvo.

Dabar akademikai, norintys sužinoti ar moterys turi tam tikrą joms patinkantį vyrų tipą, gali pasiraitoti rankoves.

Kai kurie vyrai yra tikrai vizualūs sutvėrimai, tad natūralu, kad dalis moterų tam nėra atsparios.  Tai niekur nėra taip akivaizdu, kaip keliaujant į darbą. Kol dauguma mūsų, mirtinai pavargę ir neišsimiegoję, keliaujame į darbą spoksodami į nieką, daug moterų stebi vyrus, kurie jas sudomina.

Ir vienas vyrų tipas, kurį galime pamatyti tinklapyje Tube Crush” yra populiaresnis už kitus, pasak nuotraukas stebinčių akademikų.

Kai kam raumenys ir pinigai yra seksualiausi vyro bruožai.

Tube Crush” yra tinklapis, kur moterys ir homoseksualūs vyrais slapčia fotografuoja ir dalinasi patrauklių vyrų, važinėjančių metro, nuotraukomis.

Nepaisant to, kad tinklapis skamba šiek tiek vojeristiškai ir kraupiai, jis vis tiek yra labai populiarus.

Vyras 2

Vyro nuotr. iš tubecrush.net archyvo.

Vartotojai po nuotraukomis gali skelbti komentarus ir kviesti kitus pasidalinti savo mintimis ir jausmais, užplūdusiais pamačius nuotrauką.

Mokslininkai iš Koventrio ir Aberystwytho universitetų taip pat matė šias nuotraukas – dėl akademinių priežasčių – ir išanalizavo informaciją tam, kad nustatytų, ko moterys ieško potencialiame partneryje.

Vyras 3

Vyro nuotr. iš tubecrush.net archyvo.

Akademikai teigia, kad turtingumo ženklai (tokie, kaip brangūs drabužiai) ir raumeninga figūra yra daugiausiai dėmesio susilaukę bruožai.

Vyrai, nešiojantys akinius ir turintys gležnesnę figūrą, arba tie kurie dėvėjo ne tokius brangius drabužius buvo ne tokie populiarūs.

Suprantama, kad tokios nuotraukos sulaukė reakcijos

Tinklapio egzistavimas iškėlė kelis svarbus argumentus apie dvigubus standartus.

Vyras 4

Vyro nuotr. iš tubecrush.net archyvo.

Vyriausioji Koventrio universiteto post-skaitmeninių kultūrų centro tyrėja Adrienne Evans teigė, kad moterų skonis pastaraisiais metais kito ne taip smarkiai, kaip buvo manyta.

Dienraščiui The Sun” ji sakė: nuo dalykiškai apsirengusių miesto darbuotojų iki raumeningų sporto klubo klientų, demonstruojančių savo kūną, vyrai, kurių nuotraukos atsidūrė “Tube Crush” rodo, kad kaip kultūra, mes vis dar siejame vyriškumą su pinigais ir raumenimis.

Vyras 5

Vyro nuotr. iš tubecrush.net archyvo.

Jie tarsi įamžina viduriniosios klasės, turtingą, judrų ir seksualiai pajėgų vyro kūną ne kaip politinį vienetą, kaip tai stengiasi pavaizduoti feministės, tačiau kaip tokį, kokio visi turėtų norėti.”

Šis vyriškumo idealas yra išreiškiamas juokais, per humorą ir mirksėjimą akytėmis, tačiau viso to rezultatas yra tam tikro vyro pozicijos visuomenėje patvirtinimas.”

Tai yra problema, nes nors ir atrodo, kad mes pajudėjome į priekį, mūsų troškimai vis dar sukasi apie pinigus ir galią.”

Taigi, štai ir turime – moterys savo paviršutiniškumu nenusileidžia vyrams. Beje, nejaugi niekas nėra užklumpamas darantis tokias nuotraukas?

Taip pat skaitykite: Apie lytis, maskulinizmą ir normas

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: