Ulverston Dickensian Festival nuotr.

Didžiojoje Britanijoje įvykusios Dikenso laikmečio Kalėdų šventės rengėjai pasitelkė kiek kitokius šventės reklamavimo būdus. Kalėdinio turgaus organizatoriai linksmino lankytojus pristatydami N-18 reprezentuojantčią grotažymę.

Ulverston Dickensian Kalėdų festivalis trukęs dvi dienas žarstėsi įvairiomis pramogomis, įskaitant ir gausius prekystalius, muziką bei šokius.

Tačiau, norint pastūmėti didesnį svečių skaičių, socialinėje žiniasklaidoje organizatoriai nusprendė sutrumpinti šventės pavadinimą paliekant tik tam tikrą jo fragmentą, kuris nuskambėjo gan grubiai – #dickfest.

Organizatoriai šią grotažymę naudoja jau keletą metų, o šventės svečiai naudojasi juo dalinantis festivalyje užfiksuotomis akimirkomis.

Savo internetinėje svetainėje renginys yra apibūdinamas kaip „vienas iš geriausių tokio pobūdžio renginių visoje šalyje“. Jame teigiama: „Kiekvienais metais tūkstančius žmonių pritraukianti nuostabi šventės atmosfera džiugina jos svečius tradiciniame miestelyje“.

Ulverston mieste kasmet rengiamas pasirodymas pažymi Kalėdų sezono pradžią ir šiek tiek paįvairina gyvenimus suteikiant Kalėdnės dvasios tiek jauniesiems, tiek seniems.

4

Ulverston Dickensian Festival nuotr.

Istoriniame mieste yra daugybė unikalių parduotuvių, puikių barų ir kavinių. Dickenso laikmečio festivalyje siūlomas didelis įvairių nemokamų pramogų pasirinkimas, nemokami renginiai vaikams, gausu išskirinių dovanų ir šventinio maisto, kostiumų varžybų, arkliais varomų vežimėlių, muzikos ir šokių.

Ulverston-Dickensian (1)

Ulverston Dickensian Festival nuotr.

„Apsistokite vienai dienai ar visam savaitgaliui, važiuokite Viktorijos laikų Helter Skelter atrakcionu, paragaukite skrudintų riešutų. O jei tikrai nori patekti į festivalio dvasią, kodėl gi neatvykus su kostiumu ir nesudalyvavus didžiausiame parade aplink miestą“ – teigia renginio organizatoriai.

1

2

3

5

7

8

Ulverston Dickensian Festival nuotr.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: