Vladimiras Putinas / Kremlin.ru nuotr.

Prezidentas Vladimiras Putinas antradienį susitiko su aukščiausiais pareigūnais, pasikalbėti apie Rusijos vidaus saugumą. Kremlius pareiškė, kad naujausios Ukrainos dronų atakos kelia pavojų šaliai.

Antradienį valdžios institucijos atstovai pranešė, kad dronas smogė netoli aerodromo, Rusijos Kursko srityje prie Ukrainos sienos. Dieną prieš tai, Maskva pareiškė, kad dėl dronų atakų kituose dviejuose aerodromuose kalta Ukraina.

Pirmadienio dronų smūgiai buvo labai neįprasti, nes abu objektai yra už kelių šimtų kilometrų nuo Ukrainos sienos.

Antradienį Kremlius pranešė, kad V. Putinas sušaukė Saugumo tarybos posėdį, kuriame buvo aptarta, kaip apsaugoti šalies vidaus saugumą. Jokios kitos informacijos nebuvo pateikta.

V. Putino atstovas spaudai, Dmitrijus Peskovas, kalbėdamas su žurnalistais, sakė, kad valdžios institucijos imasi būtinų priemonių, kad apsaugotų šalį nuo Ukrainos išpuolių.

Antradienio rytą, Kursko gubernatorius Romanas Starovoitas sakė, kad dėl drono atakos užsidegė naftos saugykla. Nukentėjusiųjų nebuvo, o iš kur atskrido dronas nėra žinoma.

Rusijos gynybos ministerija pirmadienį pareiškė, kad Ukraina „sovietų gamybos bepiločiais lėktuvais“ bandė atakuoti Diagilevo aerodromą centrinėje Riazanės srityje ir Engelso aerodromą Saratovo srityje. Engelse yra šalies strateginių lėktuvų bazė, iš kurios ir buvo smogiama Ukrainai.

Rusijos ministerija nurodė, kad dėl šių atakų žuvo trys kariai ir dar keturi buvo sužeisti, tačiau daugiau informacijos nepateikė. Taip pat nežymiai buvo apgadinti du lėktuvai.

Kremlius griežtai slepia kiek žmonių žuvo ir kokius materialinius nuostolius patyrė Rusija, nuo karo Ukrainoje pradžios. Manoma, kad žuvusių rusijos karių ir samdinių skaičius perkopė 100 000.

 

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: