Louis CK / © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

2017 – ais metais komiką Louis C.K. apkaltino 5 moterys teigdamos, kad patyrė seksualinį priekabiavimą. Komikas Louis C.K. yra pelnęs įvairiausių apdovanojimų, tarp jų Emmy geriausio aktoriaus – komiko apdovanojimą. Louis C.K. prodiusavo ir vaidino filmuose, vieni iš jų „Better Things“ ir „I love you Daddy“, taip pat turėjo nuosavą populiarų serialą “Louie”, tačiau po praėjusiais metais kilusio skandalo, filmų kompanijos ir kolegos atsisako dirbti su šiuo aktoriumi. Nepaisant to, Louis C.K. vis dar pasirodo komikų klube Niujorke, kur atlieka savo pasirodymus.

Louis savo kolegių buvo kaltinimas seksualiniu priekabiavimu: 2002 – iaisiais metais Čikagos komikėms Dana Min Goodman ir Julia Wolov buvo suteikta galimybė pasirodyti Amerikos Komikų festivalyje. Po festivalio, Louis C.K. pakvietęs jas pasisvečiuoti į viešbučio kambarį, jų akivaizdoje komikas masturbavosi. 2003 – aisiais metais Abby Schachner paskambino telefonu ir pakvietė komiką į jos laidą, tačiau pokalbio metu ji girdėjo itin nepadorius garsus. 2005 aisiais metais Louis C.K. po serialo filmavimo, užkulisiuose susitikęs aktorę Rebecca Corry, paklausė ar galėtų atlikti masturbaciją priešais ją persirengimo kambaryje, tačiau komikė atsisakė šio pasiūlymo.

Kai skandalas buvo paviešintas, Komikas Louis C.K. pripažino savo kaltę: „Tuo metu, aš sau sakiau, kad tai ką padariau nebuvo blogai, nes aš niekada neparodžiau lytinio organo neatsiklausęs moterų, bet tai ką išmokau gyvenime, tai, kad turėdamas galią ir taip elgdamasis – jas pastačiau į keblią padėtį. Tą galią kurią turėjau, panaudojau neapgalvotai“ – pridurdamas, jog jis gailisi dėl savo veiksmų ir bando pasimokyti iš savo klaidų, bet niekada tiesiogiai neatsiprašė nukentėjusiųjų. Jis pripažino, kad įskaudino tuos, kurie dirbo kartu TV projektuose ir filmuose.

Masturbacija buvo įprasta Louis C.K. komiškų pasisakimų tema. Viename pasirodyme jis skundėsi, jog negali rasti sau vietos, kur galėtų tuo užsiimti. Kitame, jis gailisi savo nuolatinių seksualinių minčių, kurios verčia jaustis kvailai.

Šnekėdama kamerai prieš savo kassavaitinį laidos „Aš tave myliu, Amerika“ epizodą, komikė Sara Silverman prisipažino, kad jai kilo sunkumų susitaikant su tuo, kad jos ilgametis draugas sulaukė tokių kaltinimų, tačiau pripažino, kad šie kaltinimai vis dėlto pagrįsti.

„Žinoma, kad manęs prašė pakomentuoti situaciją, ir tiesą pasakius, aš tikrai, tikrai, tikrai nenoriu to daryti,“ sakė ji. „Norėčiau galėti į tai nesivelti. Tačiau… Tai padaryti įmanoma. Taigi, aš pakalbėsiu apie dramblį, besimasturbuojantį kambaryje.“

Louis CK

Seralo “Louie” kadras

„Vienas iš mano geriausių draugų per pastaruosius 25 metus, Louis C.K., masturbavosi prieš moteris. Jis piktnaudžiavo savo galia prieš moteris, kartais iki tokio taško, kuomet tai jau nebebuvo komedija.“ teigė ji.

„Aš galėčiau pripasakoti šiltų istorijų apie mūsų draugystę, ir koks nuostabus tėtis jis yra, tačiau tai visiškai nesvarbu, ar ne? Žinoma, kad ne. Tai visiškas chaosas, nes aš myliu Louisą, tačiau jis padarė visus tuos dalykus. Abu tie teiginiai yra teisingi, todėl aš vis klausiu savęs, ar galima mylėti tuos, kurie padarė kažką blogo? Ar juos vis dar galima mylėti?“

Pernai rudenį, po ilgos pertraukos komikas vėl sugrįžo į sceną, tačiau ne visi jį sutiko šiltai. Per paskutinius pasirodymus prie komikų klubo durų, protestavo moterys, laikydamos užrašus „Jei palaikote Louis C.K. vadinasi Jūs parodote moterims, kad jums yra svarbiau humoras nei jų patirtos seksualinės prievartos ir jų karjerų praradimai“. Kitas užrašas: „Ar skaitant šį užrašą, jautiesi nepatogiai?“ Louis‘as pasirodymo metu, pokštavo apie tikrus draugus ir ką daryti kai patenki į bėdą, tačiau vėliau kalba pasisuko apie ledus ir apie kitų mamų seksualinį gyvenimą. Komikų klubo „Comedy Cellar“ savininkas Noam‘as Dworman‘as pareiškė, jog susilaukė nemažai kritikos dėl netikėto komiko sugrįžimo, tačiau jo nuomone, būtų kritikuojamas, jei komikas nepasirodytų.

Šią savaitę nuvilnijo nauja pasipiktinimo Louis C.K. pasirodymais protesto banga, po to kai nutekėjo jo pasirodymų audio įrašai, kuriuose komikas kritikuoja išgyvenusius Parklando (JAV) šaudynes. Audio įrašai atskleidžia, kad komikas šaiposi iš pilietiškų, prieš ginklus pasisakančių paauglių tapusių skerdynių per kurias žuvo 17 žmonių liudininkais.

“Kokio b…? Ką jūs darote? Jūs jauni. Turėtumėte būti pašėlę, nerūpestingi, vietoj to, kad sakytumėte: ‘Esu čia tam, kad paliudyčiau…’ Dėjau ant jūsų. Jūs nesate įdomūs vien dėl to, kad ėjote į mokyklą, kur buvo nušauti vaikai.” – savo pasirodyme teigė Louis C.K.

Šis pasisakymas užgavo daugelį, ypač aukų artimuosius, prieš komiką itin negatyviai pasisakė vienos 14-metės mergaitės tėvas, kuri taip pat tapo Parklando šaulio auka.

Taip pat skaitykite: Aktoriui Kevinui Spacey pateikti seksualinio piekabiavimo įtarimai, į tai jis atsakė labai keistu video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: