K May Chen iš Taivano 2015 metais buvo pasakyta siaubinga diagnozė: „Jums – abiejų krūtų vėžys.” Ši informacija buvo ypač skaudi 29 metų merginai, o po dviejų metų intensyvaus gydymo liga jai vėl atsinaujino, tik šį kartą – 4 stadijos vėžys. Todėl ji nusprendė įgyvendinti savo svajonę su šypsena veide.

Chen buvo pasiryžusi likti geros nuotaikos visą gydymosi laikotarpį, ir neleisti mirtinai ligai sustabdyti ją nuo gyvenimo. Taigi, atšventus savo 30-ąjį gimtadienį, ji nusprendė sukurti savo vestuvių nuotraukas pagal save. ,,Aš per ilgai laukiau, ir susirgau antrą kartą.. Todėl galutinai apsisprendžiau įgyvendinti savo vaikystės svajonę.“

Chen nuotraukos atrodo lyg jos būtų paimtos iš tradicinių vestuvių. Apsirengusi baltą suknele ir skraiste ji įkūnijo nuostabaus grožio nuotaką. Merginos šypsena ant veido atrodo kerinti, lyg laimė švytėtų iš vidaus. Viskas gražu, tobula, vienintelis dalykas, kurio trūksta – tai partnerio vestuvėms.

4

Nors ir fotografas Chen fotografavo vieną, tai vis tiek atrodė kaip normalios vestuvių nuotraukos. O nuotaka apie šia idėją teigia, jog nereikia laukti, kada kas nors eis su jumis prie altoriaus. Mergina šią svajonę turėjusi nuo vaikystės – sukurti savo, nuotakos fotosesiją. ,,Kai buvau jaunesnė, aš labai mėgau puošniai rengtis ir tikėjau, kad vieną dieną galėsiu susituokti ir apsirengti pačią gražiausią vestuvinę suknelę. Ir aš laukia, tačiau susirgau. Tą akimirką nusprendžiau, kad reikia tai padaryti.“

Dėl šio įkvepiančio sprendimo Chen pagaliau įvykdė savo vaikystės svajonę. Be to ji planuoja susikurti sau ,,medaus mėnesį“ Balyje, ir pasiimti į kompaniją savo motiną bei praleisti smagiai laiką.

5

Chen galvoja, kad reikia pasakoti savo gyvenimo istoriją, ir duoti viltį tiems, kurie tai pat sunkiai kovoja su šia nuožmia liga bei siekti svajonių išsipildymo. ,,Aš padariau tiek daug dalykų, kurių, galvojau niekada negalėsiu įgyvendinti“ pasakoja Chen. Praeitais metais ji gavo vairuotojo pažymėjimą, ir pradėjo keliauti visur, nepriklausydama nuo kitų.

2

3

6

7

9

8

10

11

Taip pat skaitykite: Japonijoje nuotakos paverčia ilgarankoves kimono į pribloškiančias nuotakų suknias [+15 FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: